Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... si eu cu 3 ore acumulate de somn ... arsurile nu sunt naspa sunt super naspa. Se ridica pe gat in sus si apoi unda de soc si de durere merge la masele , apoi se ridica la tample si se opreste in varful creierului si cateodata ma doare si osul globului ocular ... e de ajuns?
Nu ma lasa sa iau nimic si nimic nu ma ajuta. Eu de la lactate am problema , dar fara parca nici nu pot trai , dar azi o sa incerc fara lactate desi am un iaurt care imi face cu ochiul

Dar sa vedem partea buna a lucrurilor ca cu Emma arsurile au inceput din luna a 5-a atunci a fost frumos ... acum macar mai am 5 saptamani maxim 7w

va si o zi buna sa aveti si fara crize




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

bonjour

merci Doris de frape, mmm ... delicios ...
of, imi pare rau ca inca mai faci crize, lasa ca o sa treaca ele la un moment dat ... nu te lasa, te sustinem sanatate multa
Aida nasoale arsurile tale. ai incercat sa iei maalox? sunt niste pastile care se sug si din cate imi amintesc eu din prospect nu sunt contraindicate in sarcina. intreaba medicul.
Dana sanatate si tie, sa treaca odata toate problemele
Deya pe mine m-ai bagat in ceata .. zici ca esti indragostita, de cine? de popica sau a mai aparut cineva? ca nu mai pricep nimic ...
Anda m-ai lasat cu gura cascata, n-ai mai scris atata de .... se vede ca ti-a priit vacanta
Mariaa mai traiesti? totul ok? mai da un semn ..

mey, fetelor, sa stiti ca si eu vreau o intalnire ... sa mai povestim, asa la un frape pe o terasa ... sa vina si cucoanele din croatia si-apoi sper ca ne vedem.

la tot poporu'

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

o coasta , ceva





Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

votez si io pentru intalneala cu iz de Croatia!
aveti grija de voi.
va tzuc pe fiecare, ma duc inapoi la racoare, sa aveti o zi faina.




_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

si eu, si eu votez pt intalneala! cu coaste ...

dar, eu pot doar de marti incolo ca in we sunt la o nunta la bucale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

helloooooo...........lume,lume
bine v-am regasit
sunt la curent cu ultimul capitol
bolnavioarelor, multa sanatate,dau pupici sa va faceti bine cat mai repede
bun venit celor doua.....nu mai sunt cea mai noua pe aici
ce repede trece timpul........Aida, parca mai ieri am citit vestea cea mare si acum ne spui ca e aproape gatadin tot sufletul
Anuto dragutzo........mi-a fost dor de postarile tale pline de haz, dar care spun lucrurilor pe nume
Silvano....tin pumnii, sa ti se arate norocul si sa reusesti sa te muti
Deya.....ale tineretii valuri
pupici pentru toate fetele, mi-a fost tare dor..........
..........o apa cu lamaie si cu multa gheata din partea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

va dau io numa coaste....io-s cu dieta in cap



O U T S T A N D I N G S
P I D U K


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Licurici, esti iubire in sufletul meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

nu mai pot eu de dieta ta io vreau coaste , bebe vrea coaste , io am intaietate ca sunt gravida si am o bata mare in spare ... io , io , io

gasca ... nu am dreptate?




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aida are dreptate! Absolut! Argumentele ei sunt de necombatut ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

dada, ai tu intaietate pina nu-ti dau doo si te trec la coada. ce crezi ca mi frica de gravide??!! iaaa ushcheala

cit despre putza...hmmm n-am ce comenta...chiar vrea coste? parca trebuia sa inceapa cu lapte ma, acusi o sa zici ca vrea bere si popcorn si ma cari pe stadion la meci la poli.

bineee ma, mincati si coaste sa manervati pe mine, vad ca lumea tine cu coastele, io-mi iau ciorba la pachet si tot vin asa ca nu scapati.



O U T S T A N D I N G S
P I D U K


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Licurici, esti iubire in sufletul meu


Mergi la inceput