Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

silva, lasa checu mama, vine el si randu tau. hai ca tinem pumnii pe 14.

si daca tot zice digutix de cafea, iaca ce va dau sa va mai racoreasca mintile:

www.mctexas.com/images/operators/1000028324/iced_coffee.jpg" target="_blank">COFEEE

v-astept AICI

ii mai bine acuma???



O U T S T A N D I N G S
P I D U K


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Licurici, esti iubire in sufletul meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Doris, sa ne pove si noua cum e la Arena. Cat e abonamentul acolo?
Si nu, nu te lasam, te sustinem in grup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare!

Din pacate la mine minunea a tinut o singura zi ....

Iasmi, votat

Anda, cum ajung la tine ? Cat mai repede ....

Dorisake, chiar asa, da si tu niste detalii ... pret, program, ceva ....

Aida, cred ca-i groaznic sa rezisti pe calura asta ...

Deya, n-am priceput nimik, dar daca tu te simti bine ... da-i inainte!

Diana, as vrea eu racoare, dar se anunta cod galben, canicula ...

May, Ana e de vina pentru caldurile astea. Ea a dat comanda, in timpul ploilor, de caldura ... si iaca a venit caldura, dar ei ce-i pasa, o fi prin valuri acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

salutare la zuze

la noi nori, ploaie si cateva raze de soare ... in rest astept saptamana de concediu



Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Dano, www.arenaaquasport.ro/index.html" target="_blank">AICI gasesti info despre sala. Foaaarte fain, pe incercate

Silva, da si noua niste ploaie



O U T S T A N D I N G S
P I D U K


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Licurici, esti iubire in sufletul meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

danitin, multumim frumos de vot.

mai asteptam voturi http://www.arbointeractive.ro/concurs-nokia/take-vote.php?pic=18 !

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

io am votat azi de 2x ...

... ioi ca nu mai pot de arsuri , daca ma ridic parca imi taie cineva creierul , daca stau tolanita nici asa nu mai e bine ce sa fac ?




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aida, sa rontzai ceva biscuitzi digestivi? Si stiu de la mamanu ca ceaiul de musetel e bun. Chimenul e iarsi bun dar din cate stiu e contraindicat in sarcina. Calin face des arsuri pe stomac si ia o ligurita de bicarbonat de sodiu din ala alimentar la un paharel de apa si ... trece, dar nu stiu ce contraindicatii poate avea in starea ta. La fel si cu medicamentele anti arsuri, nu stiu ce contraindicatii au ...

Iasmina, votam, votam ....

Io iarasi am insomni, si asta dupa o zi cumplita si la lucru, si cu vechea mea problema, daca nu v-ati saturat inca sa auziti de ea. Mie imi vine oricum sa si incep sa ma gandesc serios ca mi-o fi dorit "de bine" cineva, la un monet dat, de trag atata cu ea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mai, io chiar is . Am avut impresia ca a raspuns Dorisake la intrebarea cu inotul. Si tot caut postarea, si tot caut, cat pe ce sa ma turez ca s-a sters cumva, inexplicabil.Si pe urma , bang fisa ... mi-a raspuns, de fapt, Anda. Multumesc de raspuns, am localizat sala dar .... nu e apa cam mare pe acolo, ca am fost odata si ... e cam mare ....


A propos, cum omu' mai trebuie sa faca si haz de necaz, daca tot ma doare cuiu' am gasit si un banc pe masura:

Se duce badea Gheorghe la dentist si-ntreaba
- Taica;, solutie de dizolvat dintii aveti?
- Tataie, lumea vine aici sa-si puna dintii, nu sa-i strice, spune doctorul. Dar de ce-ti trebuie solutia?
- Uite, taica;, mi-am înghitit placa si, de-o saptamana, de cate ori ma duc la WC si-apoi dau sa ma sterg, ma musca de degete ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

www.panoramio.com/photos/original/4667342.jpg&imgrefurl=http://www.panoramio.com/photo/4667342&usg=3ym17XTEKQLpDZjLO-YOF1upMos=&h=768&w=1024&sz=131&hl=ro&start=54&tbnid=gIjO2rYExW08KM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dfrape%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26hl%3Dro%26sa%3DN%26start%3D36" target="_blank">Un frape pentru dimineata asta...



Sunt drepti de la 5... insomniile mele...

Aidule...chiar asa naspa ai arsuri?
Sincer, pe mine chiar nimic nu ma ajuta...nici grisine, nici apa plata, nici schimbarea pozitiei...
Vestea buna e ca mai ai putin si atunci trec...

Pup pe toate zuzele fara exceptie... fug pana acasa la mine, sa fac curat, cat e Radu la job, merg cu matusa mea...sper sa nu am nici o criza, ca am avut destule ieri...

Dupa masa mergem iar la inot, Ines e super incantata...
Care ma intreba...250 ron, 10 sedinte, noi mergem luni, miercuri si vineri.
Din prima zi in bazinul mare, numai cu aripioare si pluta, a treia sedinta am inteles ca e deja fara aripioare.







www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput