Aradence DC...! (124)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ducky, bine ai revenit. Ce mai faceti?

Gabi, io is p'aci da fara chef, nici de citit nici de scris. Am tot depus cv-uri, am mai fost undeva la interviu da ... nu stiu, e naspa situatia peste tot. Cu atatea pe cap am impresia ca nu mai stiu nimic .

GabiB, profita cat poti tu de timpul liber, toate facem asa cred.

Fetelor cu Monti, io nu ma tin de astea, da am ajus iara sub 57. Daca vreodata ma vedeti mai grasa sa stiti ca imi merge bine bine de tot, ca vad ca io numa pe baza de stres slabesc.

Cristiana ne-ai parasit???

Ralu79 ai disparut???

Mai fetelor, mai stie careva ceva de Ildi??? Ca deja ma ingrijoreaza, lipseste de multa vreme dintre noi.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Si eu am intrebat de Ildi, dar vad ca nu a mai dat nici un semn...M-am mai gandit la ea zilele astea. David o sa fie cu ioana la gradi, sunt curioasa daca in aceeasi grupa.
Flavia nu dispera ca o sa fie bine.
Am reusit si eu sa dau jos kilogramul ce l-am pus pe mine in concediu. Am 55 kg, dar toate hainele ma strang. Cipri zice sa nu mai slabesc ca imi sta bine asa, dar mie nu imi place. Greutatea mea de baza in ultimii ani a fost 53.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, las ca nu se vad alea 2 kg in plus. Plus ca daca zice barbatu' ca-i place asa...

Ducky, o sa actualizeze Clau listuta ca ea a deschis capitol nou. Asteptam ceva poze cu Elena.

Flavia, te cred ca n-ai chef de nimic, e o perioada mai grea in viata ta(cred ca fiecare trecem cel putin o data prin situatii mai grele), dar nu dispera ca iese soarele si pe strada ta.
Ai grija de tine atat cat poti acum.
N-am aflat nici eu nimic in legatura cu vreun loc de munca, ma mai interesez.

Gabi B, ioi ce stresata am fost si eu inainte de-a incepe lucrul, nu ma puteam obisnui nicicum cu ideea, as mai fi stat acasa 2 ani. Acum mi-am intrat in ritm.

Am intrebat si eu de unele fete care n-au scris demult, nu stiu ce-i cu ele...Ildi, Cristiana, Anca...

Mey, Adelina ma dispera in ultima vreme...nu mananca nimic, doar lapte vrea (in concediu nu stiu daca a mancat 2 mese intregi per toata perioada), e artagoasa cu toata lumea, urla daca nu-i dau ce vrea sau nu-i fac pe plac, nu asculta nimic din ce-i spun,...offff ce ma obosesc chestiile astea...

Edit: Maine mergem la munte (pe Valea Draganului). Acum plecam pana la Cicir, revin mai diseara...
Ce n-am chef de facut bagaje iar!!!!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ca si asa e ziua mea si schimb prefixu , va dau eu



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau
Sa fii sanatoasa si fericita toata viata ta!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Clau!
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi!


Noi imediat plecam la munte, ne "vedem" luni ca duminica sigur vom veni tarziu .


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI CLAU!

MONI 35s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

La multi ani, CLAUDELU!!!Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Clau!
Multa sanatate iti doresc si ani multi sa te poti bucura si de nepoti!

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Clau Multa sanatate si fericire alturi de familie.
Si noi mergem miine la Casoaia cu cortul. Sper sa fie ok vremea pana duminica. Mi-a groaza iar de facut bagaje.

Mergi la inceput