Aradence DC...! (124)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am reusit sa incarc pozele, poftiti AICI.
N-am timp sa va povestesc ce fain a fost, o sa vedeti din poze...poate cand ne intalnim va pove.

N-am vazut inca pozele voastre, dar mi-am salvat toate link-urile la favorite.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am vazut pozele in pauza de cafea.
Gabi, super poze si multeee (le-am vazut toate impreuna cu Ade), se vede ca ati avut un concediu frumos. Ati avut si trupa serioasa de copii...

Flavia, imi pare rau ca ramai fara job, dar nu dispera ca sigur gasesti ceva pana la urma. Tu ce lucrezi mai exact?... poate aud ceva sau chiar intreb in stanga-dreapta.

Diana, ai 2 copii frumosi si mariiii, nu i-am vazut de foarte mult timp decat in poze. Ma repet, arati f bine asa bruneta.

Cristina M., si fetele tale sunt frumoase foc, Mara a crescut si arata tare smechera, iar Dora e o scumpa asa bufle.

Ioana, am vazut si pufisorii, tare scumpi fratiorii.
Cam putine poze...

Ada, cu intarzaiere... sa-ti traiasca printesa si sa va bucurati de ea.

alina.a, ma bucur ca "vorbesti" cu noi. Te pup!

Moni, mai un pic si incepem galeria!

No, va las ca fug la treburi. Am reusit sa despachetez tot, dar numai haine am prin casa...plus cu pruncii astia nu mai pot tine ordine deloc.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, foarte faine pozele, mai ales cele de pe vapor, dar cam putine, dupa cum va stiu de obicei
Ada, drum bun si sa ai grija la poshnare prin Bucuresti.
GABI multumim de cafea. Asa scurta esti? Mai un pic si incepi lucrul, nu? Ce mai face Maria?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, avem ff multe poze, dar aseara era deja tarziu cand le-am incarcat...si astea s-au incarcat ff greu.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Pana la urma ma duc de pe Arad in seara asta si ma intorc vineri seara pe Tm. Pe la 8 seara o sa fiu acasa. Sunt in grafic!
Alina, abia astept sa vad pozele. Nu stii cand se repatriaza Miha?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, nu stiu cand se intoarce Miha, zicea ca sta 2 saptamani, de la mare se opresc undeva la munte.
Drum bun sa ai!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Noi am fost dupa masa la strand la Sofronea si apoi la pizza la Gemi.
Nu-mi place la Sofronea ca ii destul de mic bazinul si plinnnn, stau unul langa altul. Am intrat 2 minute si am stat apoi pe iarba.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Neata buna. Poftiti la A devenit un ritual de dimineata: trezit la 6, hranit copilul (dupa caz si sotul ), baut cafa cu minim 2 pipe, citit DC. Iar pe cand sa ma apuc de scris, cad in depresie.
Pai ce sa va scriu, ca mai am 3 saptamani si 2 zile si ma duc la lucru? .
Asa ca nu mai scriu nimic si incep sa-mi fac planuri cum sa-mi petrec ziua cu Maria. Si bag program cat incape - mers aproape zilnic la bazin, parc, vizite pe la neamuri/cunostinte, plimbareli din astea hai hui. Savurez fiecare clipa petrecuta cu piticuta, iar la sfarsitul zilei iar ma apuc de calculat cate zile mai am. Am sufocat-o de-a dreptu pe fata, iar seara cade curentata (si eu ce-i drept). Cred ca mi-s dusa cu capu.Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Salut fetelor, as dori si eu o mica actualizare a listutei: fetita mea se numeste Elena Maria si s-a nascut pe 22.12.2008
Mersi mult
In sfarsit am reusit sa ma organizez cu timpul cat de cat, asa ca n-o sa mai scapati de mine pe aici

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ducky bine ai revenit. La multi ani lui Glad de ziua lui. Poate ne arati si niste poze cu voi.
Unde sunteti fetelor? V-ati retras la umbra toate?

Mergi la inceput