Aradence DC...! (124)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Multumesc de urari!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Poftiti la o .Si azi sunt matinala, dar cu un scop precis (nu ca in rest as avea somn). Plecam la Bihor la neamuri pe weekend, asa ca m-am trezit cu noaptea in cap sa fac bagajele.
Va doresc un weekend placut tuturor.Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Neatza neatza!

Si noi plecam la rude, azi la Oradea si maine la Salonta.
N-am strans inca pozele de la botez, dar cat de curand sper...

Un weekend frumos si racoros sa aveti!

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

LA multi ani, Clau!
Sa fii fericita alaturi de cei dragi.
Drum bun Gabi si Cristina!
Pupici,
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Clauuuuuuuuuu, la multi ani fataaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Azi vin acasa.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani clau!multa sanatate si tot ce-ti doresti sa se implineasca!
ada cu intarziere la multi ani iuliei!
am vazut poze din urma din concedii,de la munte care pe unde ati fost,fff frumoase si protagonistii pe masura.
flavia stai linistita ca mai apare ceva,eu i-am dat "tema de casa " lui al meu sotz,poate aude ceva...

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, te-ai repatriat?

Alina.a . Mersi mult.

De fapt va multumesc tuturor pt ca sunteti alaturi de mine. Orice ajutor e binevenit.

Io am o stare de oboseala crunta, nu pot sa spun ca mi-a fost foarte greu saptamana asta (colega mea e in concediu), insa ma simt incordata, am nevoie de un masaj din cap pana in picioare si apoi de o baie faina si un somn bun.

Miha v-ati intors?

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina super locurile.Ati fost la allinclusive ca nu mai stiu?Pozele sunt mortale.Copiii cred ca s-au simtit bine,mai ales Ade .Mi-e si mie groaza de cum va reactiona Serban in concediu,ce va manca ,cum va dormi...
Clau La multi ani! ,cu intarziere.


Vine cineva la strand azi?


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am ajuns acasa de la Ada, ne-am simtit bine ca de obicei, nici nu se putea altfel. Copii s-au balacit in piscina si apoi s-au jucat prin curte. Ploaia a venit mai tarziu decat la Arad asa ca numa tortul l-am papat in casa. Io nu stiu cum se face ca timpul trece asa de repede cand ne vedem cu pruncii si stam la povesti .

Carmen io as fi venit la strand da mi s-a parut prea cald si Bogdi a fost joi si vineri cu mami.

Bogdi a facut diaree incepand cu aseara si azi dupa ce s-a trezit i-am dat furazolidon de 25 si dupa nu a mai facut deloc. Sper sa se fi oprit.

Si amu sa o laud pe Clau (desi stiu ca o sa ma bata), conduce foarte bine, e relaxata de numa la volan, cum zice Bogdi "nicio teaba nu-i mama", in traducere nicio treaba nu are.

Somn usor la toata lumea.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am stat acu si-am citit cele 3 pagini pe care le-am ratat. Ma doare capul de-mi crapa de la aerul conditionat, dar azi chiar nu s-a putut fara. A fost tare fain azi, Iulia a fost putin suparata ca n-au fost si Alex, Dragos, Tudor, Daria... I-am explicat ce si cum, dar cu prima ocazie tre' sa fiti la noi intr-o dupa-masa! Clar? Au fost de la Alba toate nepoatele, cumnatii, etc. Unii mai si sunt inca. Ma duc la dus ca-s lipicioasa.
Flavia, Clau, Ioana, multumim de cadou, Iuliei ii chiar place bebele ala plangacios, sa-i poarte de grija si sa-l linisteasca.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput