Fiv in Ungaria 60

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

SCUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DAR AM NISTE EMOTIIIII DA E ADEVRAT CE ZICE ATELOCIN ZIUA 9 DE LA ET CU EMBRIONI DE 8 CELULE BHCG 29,9 VROIAM SA ZICETI SI PAREREA VOASTRA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Candy, pai asa spune , draga mea, FELICITARI !!! pentru ziua a 9 a valoarea este OK.
Te pup si sa ai parte de o sarcina usoara.

Doamne Ajuta-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Candy, e clar testul e POZITIV , sa vedem peste doua zile , oricum eu astept mesajul tau in caz ca nu pot intra pe net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Felicitari Candy! N-ai mai avut rabdare pana in ziua 12 sau asa ti-au zis sa faci? Ai grija de tine si de bebe! Doamne ajuta!

Laura 22+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

candy
FELICITARI !!!!!!!

ai reusiiittttt !!!!!!!!

Alrak
te asteptam si pe tine cu vesti bune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

atelocin, multumim pentru noul capitol, vacanta placuta va dorim, sa va relaxati, sa va distrati si sa va intoarceti sanatosi ca fetele au nevoie de tine !!!

candy, clar pozitivvvvvv, felicitari mami !!! pentru ziua a9a, este bineee...

alrak, tu urmezi !!!


Klu 35+ Theodora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

ALRAK mersi mult sper cu adevarat ca va fi bine sa sti ca sunt cu sufletul linga tine mia fost foarte greu zilele astea.
PUPY apropo de cazare la Ghionghi am platit cam 950000 pe noapte si e foarte bine iar ea e o femeie deosebita pe mine ma ajutat foarte mult mia dat curaj si stiu ca traduce si mai ieftin deci tio recomand.
MARINA imi pare foarte rau pentru tine si stiu ca cuvintele sunt de prisos am trecut si eu prin asa ceva dar sa sti ca eu nu am auzit cuvinte de lauda apropo de embriologi din debrecen.
fetelor va multumesc de sustinere ALRAk tre sa mergem impreuna de minuta TAMALYS desi nu scri eu iti tin pumni si un beta mare
ALSSIMA CLAUDIA va multumesc din suflet pentru tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

LAURA mersi nu am mai putut astepta
LUK ,KLU mersi si voua deci ma pot bucura e bb sigur.
DOAMNE CE FERICITA SUNT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupy76 spune:

CANDY felicitari sa ai o sarcina linistita si grabeste-te sa o tragi si pe ALRAK dupa tine.
Poop toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Klu multumesc, am mari emotii pana miercuri. pentru tine si pentru printesa Theodora
pupy sper sa ma traga si pe mine candy dupa ea.
luck
candy, inca o data felicitari

tuturor si o noapte buna.

Doamne Ajuta-ne!

Mergi la inceput