Fiv in Ungaria 60

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Speranta, la voi spermograma e buna? La noi, spermograma proasta e principala problema...
Referitor la laparoscopia de anul asta, ce rezultat ai dus la Kovacs? Anatomopatologicul si biletul de externare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

ALRAK,Doamne ajuta cu vesti bune,eu inclin sa cred, ca sansele sunt mai mari asa!

CLIPSY,am ajuns ho,ho...la 85 kg ,acum ma "mindresc" cu 75.Dr Zadori mi-a zis obligatoriu sub 70 pt un nou fiv,desi nu voi mai face,decat pe ciclu natural,altfel culeg si polipi si kg.Dar, sunt constienta ca aceste kg nu ajuta pt o sarcina,asa ca la slabit cu mine.Vreau sa-ti spun ca eu, pina acum 4-5 ani eram la 56-57 kg,dar hipotiroidismul m-a ajutat sa cresc....Plec in concediu din 24 iulie,o saptamaina in Delta si voi "papa" doar peste ,mai greu o sa fie fara mamaliga,care-mi place la nebunie ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Dragele mele,

Multumesc mult pentru incurajari si pentru gandurile voastre bune.
Am emotii mari de tot pentru miercuri

tuturor si sa aveti o zi luminata

Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marina@ spune:

ALRAK

tin pumnii pentru miercuri sa ne dai vestea cea mare cu beta MARE
si numai bine la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

ALRAK succes pe miercuri si un beta mare mare de tot.

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clipsy spune:

speranta2008 - mult succes!
Atelocin 74 - Multumim pt noul capitol! Sa aiba cele mai multe reusite!
marina - imi pare rau!
pupy - nu mai este mult si vine si luna august!
dent - multumesc de tot pt raspuns
Alrak - inca o zi si mergi la analiza! BETA MARE iti doresc!!!
candy - bafta si tie la BETA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

fetelor BTHCG ziua 9 cu embrioni de 8 celule ce ziceti?????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Candy, lipseste ceva din mesajul tau? O valoare? Sau intrebi daca sa faci Beta? Nu inteleg!

Laura 22+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Laura, cred ca e din cauza hormonilor , eu stiam ca era 29,09, pt ziua a 9 este ok. Doamne ajuta !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Aha, pai daca e asa, felicitari si numai bine in continuare!

Laura 22+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput