Burtici fericite de septembrie-octombrie (94)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

...si din ce ne-ai povestit pana acum stii ce mi s-a parut teribil de amuzant (dar normal pana la urma)? mostrarul de culori de kk bebe

hihihihi

daci

29+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie

...si din ce ne-ai povestit pana acum stii ce mi s-a parut teribil de amuzant (dar normal pana la urma)? mostrarul de culori de kk bebe



Nu am mai scris ca am stat la povesti cu sotul pe mess.
Da, era pe o spirala, si pe niste coli de carton erau lipite niste cerculete crosetate din lanica ...diverse culori.
Ne zicea in ce zi ce si cum, dadea foaia

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Diana esti o simpatica ...imi place tot ce scrii
iulika imi pare rau de pierdere...mie mi se intampla mereu si ramanea prin masina,printre scaune....in niste locuri invizibile

Fetelor, apropos de filmulete si alte chestii eu ma autosugestionez asa: tinand ca toata lumea imi zice ca e naspa dar satisfactia enorma....imi zic zi de zi ca poate nu m-or lasa sa mor pe acolo si oi reusi sa nasc si eu un copil.....
Dar e clar ca va fi naspa.....toata lumea ma "incurajeaza" asa.
Si nu e cazul de cezariana.....
Daciana parca tu ai spus ca nu vrei nimic...doar sa nasti natural, sper sa nu te confund ...mai stiu o fata asa curajoasa si dupa nastere a ramas cu ceva probleme psihice.....de teama ce a tras-o, cu niste vase plesnite la ochi....eu una nu sunt curioasa sa incerc asa senzatii tari.
Am vazut si filmulet cu epidurala si nu e nimic grav. aici ti-o face numai daca vrei, numai daca stai nemiscata...cica daca esti agitata si nu te poti controla nu-ti face.....si daca e sa o greseasca zicea moasa ca te doare un pic capul a doua zi...dar ca tot nu e grav....
Asa ca eu pana la momentul actual am ales.....ce va mai fi pana in septembrie vom vedea

Important e sa fim impacate cu ce am ales

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

noapte buna si de la mine ca e groaznic sa stai in poponeata .....
ne mai auzim si maine sa dezvoltam subiecte interesante

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Rog si eu o gravidutza cu chef si stiinta sa modifice cate ceva in prima pagina : data nasterii 07.06.1972 si sa-mi puna un carucior albastru.
Multumesc

Diana 31 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ok diana_n o sa modific imediat.
Sunt acasa ca a zis ca m-am foit toatat noaptea ... adevarul e ca la 2 m-am uitat ultima oara la ceas si abia apoi am adormit ... incerc sa mai lipesc genele , dar va las




Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 30+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

diana_n am modificat data , dar sa stii ca aveai caruciorul albastru
Si ca sa fie si la mine cu ceva buba , imi curge si mie nasul ... de unde pana unde nu inteleg , dar nah de aseara tot suflu in batista



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 30+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Aida multumesc frumos. Adevarul e ca mai demult m-am uitat pe lista si nu era caruciorul, de atunci n-am mai verificat.
O dimineata buna tuturor!
Eu mai stau vreo jumate de ora, ma uit la "Nanny", apoi ma duc la culcare.

Diana 31 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna dimineata!!!
Aida multumesc pt cafeluta.

Eu am dormit tare rau..m-am trezit pe la 5 dimineata...sper sa pot sa adorm iar dupa ce pleaca soata la munca...pana atunci astept partenere de discutii

KIKI 28+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata dragelor!

Eu m-am hotarat sa stau acasa astazi avand in vedere ca ieri nu m-am simtit deloc bine si m-am si obosit cam tare la servici, asa ca o sa va tot prind din urma....

----------------------------------------------
Alexandra 28+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput