Burtici fericite de septembrie-octombrie (94)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

so ... tequila ... capitol precedent pagina 10, postat de katteryna - acolo e link-ul cu filmulete

... in treacat am zarit ca s-a pus o intrebare legat de magazin chico in bucuresti si nush daca s-a raspuns - este unul singur in zona floreasca, pe unde trece 282 - inainte de a face dreapta pe barbu vacarescu.

daci

29+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Va tzuc, ma duc si eu la somnic.



25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Eu ma bag la nani...Vå doresc o seara plåcuta..

Iuliana, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

nb raluca, nb lullaby!

daci

29+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

off iulika, la tine mai trageam sperante de samanta de vorba la ora asta , noapte buna!

pffffff ..o sa ma culc si eu ... fortat

daci

29+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

multumesc pentru incurajari.

va anunt daca inervine ceva la serviciu si nu pot ajunge maine.

noapte buna

Ioana 29+ cu bebe Carol Ioan album Webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

nu raluk, nu radeam de voi (sau poate un pic), doar vroiam sa ii arat sotzului cat de viteze sunt femelele. dar nemernicul s-a culcat inainte sa dau eu play. nu-i nimic, ii arat maine

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (30+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie

stiti ce mi-a zis mie dr cand i-am zis ca vreau naturala, fara epidurala ....cu epiziotomie direct cand e momentul?

...sa aveti totusi kit-ul de epidurala la dvs, pt ca poate atunci nu veti fi atat de curajoasa

hihihihiih


ha ha ha
...asa ne zice si noua.....aici, ca acum suntem asa dragute si zambitoare...si acolo ne transformam .....
Mai scriu odata faza povestita de moasa ca sunt multe care se bat cu pumnul in piept ca nu au pus gura pe nicio pastila toata sarcina, adica 9 luni ...si cand le vine sorocul urla dupa droguri ..orice numai sa scape de durere


Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

tequila - sa stii ca si eu l-am pedepsit pe al meu azi ... pt ca el tot insista cu cezariana in timp ce eu m-as bucura daca as reusi sa nasc normal
...si i-am pus filmul ..dupa primele cateva secvente s-a indepartat , in timp ce eu tot insistam ... nu ... hai sa vezi .. ca tu zici ca e asa de usor ...

maine nu pot sa-l tin cu forta sa-l vada pe tot dar am de gand in week-end sa o fac

indiferent de cum o sa nasc pana la urma si eu cred ca macar un film tb sa urmareasca si ei , pt ca in sala nu-l vreau

acu ma duc si eu la , maine tb sa ma trezesc devreme :(

daci

29+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

ce surpriza placuta lutoniana, nu dormi inca?

sa stii ca i-am spus soatei cuvant cu cuvant ce ne-ai povestit de la cursuri ... sa fie si el informat ...


ma duc la culcush, nb !

daci

29+ cu Darius

Mergi la inceput