King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 78

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

cory_box, ultimul lucru pe care il vreau e sa te fac sa te simti rau sau sa ne certam Cu unele lucruri nu sunt de acord si atat, nu trebuie sa o iei personal, asa cum nici eu nu o iau.

M-a deranjat videoul ala, mie mi s-a parut aiurea cu totul, nu numai acuzatia fatisa de pedofilie. Cand Paris isi aranja manusa in poseta, chiar nu parea deloc plictisita, ci doar incerca sa faca ceva cu mainile, sa isi sustraga atentia de la ceea ce se intampla in jurul ei pentru a nu fi coplesita de moment. Mi se pare de un prost gust extrem sa comentezi gesturile unui copil la inmormantarea tatalui sau ca fiind plictisite ori ale lui Janet "furioase". Aici ma refer iarasi la cel ce a facut videoul, nu la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Am incercat sa fac un exercitiu de imaginatie. Cum ar trai MJ in the middle of nowhere. Dupa ce a crescut si trait mare parte din viata fara vreun pic de intimitate. Oare s-ar obisnui? Oare ar fi macar linistit daca nu si fericit?

Pentru restul lumii ar fi ca si mort pentru ca n-ar mai aparea, probabil, niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

eu m-am mai gandit la o chestie.. apropo de cercetarile pt manslaughter.. daca se ajunge sa fie acuzat Dr Murray, si daca MJ ar trai in mod sigur nu ar lasa sa sa intample o nedreptate.. si atunci ar pica fain frumos toate teoriile hoax-ului, pt ca totusi nu cred ca MJ traieste.. numai in sufletele noastre, dar fizic nu cred..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Imi place radio cu muzica lui la nebunie.Tocmai difuzeaza Billie Jean


Si mie imi place f mult
Mi-a placut ce ai scris despre MJ

_
I was born to never die | To live in bliss, to never cry | To speak the truth and never lie | To share my love without a sigh | To stretch my arms without a tie | This is my dance, this is my high (Michael Jackson)


Era sa cred ca mesajul meu a aparut numai la mine pe monitor nu si la voi.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA MARE 2009
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetmelon spune:

aici, pe final
http://www.youtube.com/watch?v=KGlW0UFvjXY&feature=related

cand zambeste si arata cu degetul, are exact zambetul lui Michael, privirea lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Neata fetelor dragi!

Nu va inflamati pliiiz, nu la astfel de subiecte.
Eu cred ca suntem libere sa ne spunem fiecare parerea, atit timp cat nu revenim la porcariile care s-au spus de-a lungul anilor despre Michael: chestii legate de acuzatiile de pedo...asa, chestii legate de infatisarea lui si boli... In rest, ne dam si noi cu pararea, am mai spus si nu mai repet.

Multumesc ca ati acceptat propunerea cu melodia de astazi





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui sweetmelon

aici, pe final
http://www.youtube.com/watch?v=KGlW0UFvjXY&feature=related

cand zambeste si arata cu degetul, are exact zambetul lui Michael, privirea lui.


Da, da, da..... atunci cand se joaca cu copilasul mic si se uita direct in camera, sunt ochii lui Michael din perioada Thriller, cand inca nu isi facuse interventiile majore.
Dar...si asta poate fi doar o coincidenta, ca multe altele....






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Rall de ce nu pot asculta acum radio MJTunes??!!!
Trebuie sa ma loghez?sau de ce nu merge?Mai bine zis nu se aude.Please help

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA MARE 2009
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele

Imi place foarte tare melodia de astazi.Dupa parerea mea aduna in ea toata filosofia de viata a lui Michael. Mi-aduc aminte de un inteviu al tipei care a compus melodia, zicea ca atunci cand a auzit prima data la radio melodia , a tras pe dreapta si a inceput sa planga.Adevarul ca si eu plang de cate ori o ascult,ma gandesc la el cat de tare a dorit sa ne transmita mesajul.Poop

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

bagati un ochi
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2550574/Michael-Jackson-was-left-to-die-by-doc.html

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput