King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

nelia : scuzele mele pentru bila, dar m-am prea repezit.eu acum vad ca tu scriai intre timp, numai ca eu a trebuit sa ies din peisaj.merci pentru explicatiile foarte ample, chiar e simpatica de tot faza (ce figura e tucker cu : jamone !).
si apropo de janet, sa stii ca si mie dintre toti, de ea imi place.pai, cu ea a inregistrat Michael scream, nu ? asta arata ceva.stiu ca a mai ajutat-o pe latoya in "night time lover" ca backing vocal, dar cam atit.mai consistent ma refer, ca altfel stiu ca a mai cintat live cu jermaine.sau asa cred, poate ma insel, ca n-am studiat problema.
in dangerous live, apare in sala citeva fractiuni si janet, care efetiv se vede ca il aplauda transpusa.cred ca are si lacrimi in ochi (faza e la final).pun aici linkul, stiu ca-l stiti pe de rost, dar oricum poate fi vazut de 1000 de ori :
http://www.youtube.com/watch?v=6hh96Ex-94s

rhnoneea : si zici ca Michael era asa de prietenos ca dansa cu oricine ? si-abia acum imi zici ?

danat : nici tu nu crezi ca Michael mai traieste undeva pe o insula exotica ? .dar, fie, te iert ca imi place foarte tare ritmul de la melodia zilei. si daca ma gindesc vreo 2 milisecunde si costumul de scena a lui Michael, adica body-ul cel controversat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana23ct

cory_box eu cred ca foarte multe perosnalitati care au lipsit la la ceremonie au luat aceasta atitudine din cauza familiei lui, nu ai auzi comentariile rautaciase facute de tatal lui Michael cu Privire la Liz Taylor? Ca pe mama lui Michael o cheama Katherine Jackson nu Liz Taylor. Probabil familia lui nu agrea foarte multe persoane din jurul lui MIke si de accea oamenii au preferat sa ii aduca un omagiu in intimitate.


diana23ct : si eu asa am inteles, ca liz taylor , n-ar fi venit la ceremonial din cauza familiei Jackson.a fost si un interviu scurt, in care un prieten de familie zicea despre liz ca a avut o influenta proasta asupra lui Michael (cred ca la medicamente se referea) si a cam facut-o cu ou si cu otet.m-am si mirat.dar mai sint multi altii, numai ca daca familia Jackson le-o fi aplicat acelasi tratament, orice-i posibil.ca tata-su pare un om foarte rau, oricum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

cory_box, ia si citeste aici si vei vedea ca noi aberam pe aici cu teoriile noastre conspirationiste, avem si noi cite o pasarica acolo, altii au stoluri: http://www.nowpublic.com/culture/michael-jacksons-death-conspiracy-theory-updated

Da, mi-am dat seama ca a durat un pic pina am raspuns, dar eu sint singura cu trei maimute... mai greu cu scrisul.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

deci melodia de azi e You rock my world? ca s-au propus mai multe si nu mai inteleg..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

..................

danat : nici tu nu crezi ca Michael mai traieste undeva pe o insula exotica ? .
dar, fie, te iert ca imi place foarte tare ritmul de la melodia zilei. si daca ma gindesc vreo 2 milisecunde si costumul de scena a lui Michael, adica body-ul cel controversat.



Cory_box pai exact invers intelesesi Chiar m-as bucura sa traiasca inca, oriunde, nu numai pe o insula exotica.
Si as crede cu tarie asta, daca nu s-ar fi vehiculat deja de multi ani diverse zvonuri privind sanatatea lui MJ din ce in ce mai subrezita
Ma bucur ca-ti place melodia propusa de mine, sper ca si celorlalte fete...iar body-ul pus pe exterior e iarasi o emblema a stilului MJ.
(off-topic : cand era mai mic, fii-miu isi mai punea pantalonii si pe deasupra abia chiloteii, si obisnuiam sa rad de el sa ii spun ca se imbraca ca MJ )




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

cory_box, ia si citeste aici si vei vedea ca noi aberam pe aici cu teoriile noastre conspirationiste, avem si noi cite o pasarica acolo, altii au stoluri: http://www.nowpublic.com/culture/michael-jacksons-death-conspiracy-theory-updated

Da, mi-am dat seama ca a durat un pic pina am raspuns, dar eu sint singura cu trei maimute... mai greu cu scrisul.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




Nelia chiar ca au stoluri altii

(off topic: sa iti traiasca puiutii, am vazut la semnatura ta poza cu ei )



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

deci melodia de azi e You rock my world? ca s-au propus mai multe si nu mai inteleg..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei



Din partea mea, poate fi oricare. Aveam senzatia, dar nu cred ca am citit atent, ca You rock my world a fost propusa acum 2 zile...dar eu am propus alta pt orice zi, nu are nici o importanta pt mine ordinea Oricum, mie una, imi plac toate mult, mult de tot...






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

cory_box, ia si citeste aici si vei vedea ca noi aberam pe aici cu teoriile noastre conspirationiste, avem si noi cite o pasarica acolo, altii au stoluri: http://www.nowpublic.com/culture/michael-jacksons-death-conspiracy-theory-updated

Da, mi-am dat seama ca a durat un pic pina am raspuns, dar eu sint singura cu trei maimute... mai greu cu scrisul.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




nelia : eu te rog sa nu ma enervezi ca numai ce m-am (mai) linistit cu teoriile conspirationiste si vii tu iar sa ma provoci.eu acum ti-o spun pe cea mai cuminte :

http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/

nu ma forta sa o pun pe cea mai naspa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

cory_box, ia si citeste aici si vei vedea ca noi aberam pe aici cu teoriile noastre conspirationiste, avem si noi cite o pasarica acolo, altii au stoluri: http://www.nowpublic.com/culture/michael-jacksons-death-conspiracy-theory-updated

Da, mi-am dat seama ca a durat un pic pina am raspuns, dar eu sint singura cu trei maimute... mai greu cu scrisul.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU





Eu,n-am inteles nimic din link.Sa-mi fie cu rusine

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

..................

danat : nici tu nu crezi ca Michael mai traieste undeva pe o insula exotica ? .
dar, fie, te iert ca imi place foarte tare ritmul de la melodia zilei. si daca ma gindesc vreo 2 milisecunde si costumul de scena a lui Michael, adica body-ul cel controversat.



Cory_box pai exact invers intelesesi Chiar m-as bucura sa traiasca inca, oriunde, nu numai pe o insula exotica.
Si as crede cu tarie asta, daca nu s-ar fi vehiculat deja de multi ani diverse zvonuri privind sanatatea lui MJ din ce in ce mai subrezita
Ma bucur ca-ti place melodia propusa de mine, sper ca si celorlalte fete...iar body-ul pus pe exterior e iarasi o emblema a stilului MJ.
(off-topic : cand era mai mic, fii-miu isi mai punea pantalonii si pe deasupra abia chiloteii, si obisnuiam sa rad de el sa ii spun ca se imbraca ca MJ )




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson





danat : ce cool faza cu chiloteii, ha, ha MJ style.
pai, tocmai aici e cheia : ca si eu am auzit acum vreo 6 luni ca are sanatatea cam praf, si tocmai mi se parea un bun motiv sa se retraga undeva.adica nu mai putea sa performe.si dintr-o data auzi, bang : 50 de concerte.nu, e aiurea rau.mai bine nu ma mai gindesc, ca daca incep sa gindesc, torn numai prostii.

Mergi la inceput