King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Salutare, fetelor!
Revin si eu dupa cateva zile in care doar v-am citit...Am vazut autoportretul in creion al lui Michael...Doamne, cat de speriat pare si prin gestul mainilor incrucisate si a picioarelor si-a inchis orice portita de comunicare...Iar privirea...de copil haituit, dar care viseaza la o alta lume...Si cum s-a desenat acolo intr-un colt...mic-mic...M-a impresionat tare...

Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Doamne, cat de frumos putea sa deseneze! Omul asta a fost cu adevarat un geniu. Un talent cum rar intalnesti!
Pana una alta ce ma fac, ca nu-mi revin. DC-ul e ca un drog, revin tot timpul ca sa vad ce mai e nou si parca lungesc suferinta. Am o stare deplorabila (azi am fost la homeopat ca sa ii spun ce patesc si mi-a dat un tratament).
Mi-e drag de el de parca ar fi facut parte din familie.
Voi ce faceti ca sa va mai treaca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce talentat era si la desen, de fapt de ce ma mai mir, avea pachetul complet, nu lipsea nimic...

Ia uitati ce s-a lansat in Uk, dupa nebunia cu postere, tricouri si alte accesorii: http://www.danburymint.co.uk/index.php?act=product&product_id=2841
--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Eu nu vreau sa-mi treaca! Chiar nu vreau!

Deseara imi pun posterele in dormitor!

If you smile
Through your fear and sorrow
Smile and maybe tomorrow
You'll find that life is still worthwhile
If you'll just Smile...

That's the time you must keep on trying
Smile, what's the use of crying
You'll find that life is still worthwhile
If you'll just Smile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Ce talentat era si la desen, de fapt de ce ma mai mir, avea pachetul complet, nu lipsea nimic...

Ia uitati ce s-a lansat in Uk, dupa nebunia cu postere, tricouri si alte accesorii: http://www.danburymint.co.uk/index.php?act=product&product_id=2841
--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.




Superb ceas.


Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*


"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kalid spune:

Off, saracul, cate boli (grave) a avut (daca o fi adevarat) !! Boala de la plamani nu putea fi tratata?! Daca vitiligo poate fi accelerata (sau nu stiu cum sa zic), eu il inteleg ca a vrut sa aiba pielea uniforma!! Si atunci e normal ca s-a albit, nu?

F.frumoasa si melodia de azi ! E si in playlist-ul meu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kalid spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADRIANKA

Am vazut autoportretul in creion al lui Michael...Doamne, cat de speriat pare si prin gestul mainilor incrucisate si a picioarelor si-a inchis orice portita de comunicare...Iar privirea...de copil haituit, dar care viseaza la o alta lume...Si cum s-a desenat acolo intr-un colt...mic-mic...M-a impresionat tare...


Ai descris perfect starea lui. Era atat de singur ...

kalid, mamica fericita de copii perfecti: alex (5 ani) si ioana (10 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

un articol interesant :

http://www.newkerala.com/nkfullnews-1-72803.html



fara suparare dar mie nu mi se pare nimic interesant in articol.
aceleasi acum,dupa moartea lui s-au gasit care sa-l tot traga de dos,ca facea si dregea ,ca implora dupa medicamente ,ca isi albea pielea (probabil facea baie in clor) ca-si "jupuia" pielea(probabil napirlea ca serpii)
De ce naiba n-au vorbit cit era el in viata,sa-i atentioneze pe cei care l-ar fi putut ajuta,daca intr-adevar implora dupa medicamente.
Iar chestia cu inalbitul pielii e deja exagerata,ar trebuie sa mai coafeze putin minciuna.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson




hannen : absolut nici o suparare, ca doar nu am scris eu articolul.
iar, acum in legatura cu albirea pielii (de ex., ca poate fi altul subiectul, sa zicem sexualitatea, cum l-a abordat nelia zilele trecute), tu (eu si toate fetele de forum) nu avem de unde sti deocamdata (sau poate niciodata) care e adevarul.deci, da-mi voie sa am rezervele mele (tu, in schimb poti sa ai certitudini).pina una alta, doar daca vreuna din voi face parte din staff-ul lui, stie adevarul (s-ar putea ca si din aceia, doar o mica parte sa fie implicati), restul...
asa ca, deocamdata nu esti in pozitia sa filtrezi care sint rautati si care nu (s-ar putea unele din birfe sa fie totusi adevaruri, hmm, te-ai gindit la varianta asta?).si daca ar fi asa, crezi ca schimba datele problemei ? sa nu uitam ca Freddie, de ex: a plecat din lumea asta cu urmatoarea eticheta : homosexual si bolnav de sida.si crezi ca de asta, mie nu-mi mai place acum bohemian rhapsody ?poffftiiiimmm ????
si sa-ti mai spun ceva din arhiva personala : eu de la staruri nu ma astept sa aiba o viata banala.sint chiar siderata cind ii vad ca fac anumite activitati ca si oamenii obisnuiti.asa ca, nu numai ca nu-i blamez, dar de-a dreptul ma fascineaza.m-ar plictisi grozav sa vad ca poti sa ai sute de milioane de dolari, sa ridici stadioane in picioare, sa apari pe toate copertile, si in final totul sa se reduca la mers la piata la tirguit castraveti.funny ? as zice mai degraba horror.
si acum hannen, fara nici o suparare, nu ?
ca daca discutam noi in contradictoriu (eventual) e din cauza ca avem, sa zicem viziuni diferite asupra unor lucruri sau sintem unele (eu) mai curioase din fire (desi curiosii mor repede, stim de la gradi), dar in final ambele (toate) il iubim pe Michael.ca poti fii sigura ca nu-si pierde nimeni vremea pe acest topic numai ca sa-ti explice de ce ar trebui sa nu-ti placa Michael.ca daca nu crezi, hannen, (si ca sa ne mai amuzam putin) am sa-ti raspund cum mi-a zis prietena mea cind vorbeam de Michael: "tu taci din gura, ca mie imi place Michael mai mult decit tie".
asa ca hannen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

I Just Can't Stop Loving You, Michael! Orice as face imi "furi" tot mai multa dragoste si admiratie.

Nu comentez mai mult la melodia zilei. Prefer sa o traiesc din plin.

Desenul mi se pare absolut fantastic. Clar era talentat peste puterea noastra de a intelege. Si toata suma asta de talente spunea un singur lucru: ca iubeste la nebunie iubirea pentru cei din jur (permisa imi fie exprimarea).





Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Fetelor, aveti idee daca exista pe net si vreo varianta subtitrata in romaneste a ceremoniei de la Staples Center?

Vreau si eu mail cu carticica de la funerarii. Multumesc! cameliasolomon@yahoo.com



Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...


Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

Mergi la inceput