se poate nashte razand!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Aris, am uitat sa te intreb: ce inseamna "in apnee"?

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

fetelor va multumesc din suflet. e o mare bucurie pentru mine sa imi readuc aminte acele clipe si mai ales sa le impart cu voi

katiapam - il cheama Alexandros. nascut de ziua nationala a greciei

monica - adica nu a respirat singur din prima secunda. de aia era albastru...hihi sa se vada ca el e baietzel. dar l-a resuscitat imediat doamna doctor Popa si a luat APGAR 7 prima data dupa care 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romanitza spune:

Draga noastra optimista Aris!
Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii. M-a emotionat pana la lacrimi povestea voastra frumoasa, felicitari tie, felicitari echipei medicale

Sper sa scriu si eu asa de frumos in curand, mai avem insa 2-3 saptamani de stat in burtica la mami

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Aris-imi place numele
sa va bucurati de minunea voastra zi de zi!



mami de Giulia-20 iunie'07

Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

felicitari!
o poveste frumoasa, plina de optimism! sa va traiasca piticu si sa fiti sanatosi cu totii

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Felicitari Aris

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

pupam mamica zambareata. ma bucur mut ca ti-ai facut timp si ai scris povestea ta astfel incat sa o impartasesti cu toate fetele si sa oferi curaji si pilda viitoarelor mamici. Felicitari!

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem doua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

katiapam -

alina,silvi,gaza - pai cu atatea fete ca voi toate de la odisee cum sa nu fiu optimista

romanita - sa stea cumintica in burta inca 2-3 saptamani si sunt convinsa ca o sa ai o poveste cel putin la fel de frumoasa. du-te cu optimism si incredere in corpul tau si in micutza si totul o sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

superb ai povestit; pai uite ca m-am apucat si eu sa scriu... si am scris...vreo pagina in word, si inca nu ajunsesem la nastere..; inca mai scriu, ca mi-ama mintit atatea clipe minunate... si n-as vrea sa le pierd si sa le uit. si trebuie sa incurajam si fetele care nasc prin cezariana, nu???? ca la mine a fost de vis, chiar daca a fost cezariana; o sa pun povestioara si sa vedeti ce frumos e;
oricum inca un pentru mamica curajoasa si unul pentru alex mic si frumos
PS votat subiect, ca nu se putea altfel

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

bravo Dyanna
de abia astept povestea lui David
normal ca trebuie incurajate fetel indiferent de metoda nashterii,eu cat am fost gravida am citit toate povestile si m-au ajutat sa fiu pregatita,sa stiu ce ma asteapta. e f important sa fi informata. nu degeaba se zice ca informatia e putere

Mergi la inceput