Burtici fericite de septembrie-octombrie (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Monica, ce bine ca ne-ai mai dat de veste. Imi pare rau pt stresul mare prin care treci dar sunt sigura ca acum stiti foarte bine ce aveti de facut si nu vor mai fi probleme. Multa sanatate. Iti tin pumnii si o sa ma rog pt tine.

Fetele, eu nu prea pot in cursul saptamanii decat dupa ora 18.30. In rest e ok. Eu nu am copilas acasa ca sa imi faca programul asa ca pot veni cam oricum.

Luto te asteptam cu vesti de la curs.

Dana, felicitari pt sofat. Tine-o tot asa.

Monica 24+ cu Rares Stefan POZA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Moni, te-am chemat cu gandul. Ca mi se contura o listuta de intalneala fara numele tau . Insa nu ne vom supara daca nu poti sa vii. Dragos este mai important. E bine ca sunt cu ochii pe tine si mi se pare foarte bine ca o sa il scoata la cel mai mic semn de ingrijorare. Oricum, de la 32 de saptamani incolo chiar e OK. Sta un pic la caldurica artificiala, dar se face el mare si se duce la film la Auchan cu ai mei

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui unombun

fetelor,voi ati luat omega 3?de la ce producator si cite pe zi?


eu am luat de la diversi producatori, una pe zi. Unele aveau si vitamina E supliment. Unele erau de 500 mg, altele de 1000mg. Am zis ca oricum am 2 puiuti, sa le ajunga.

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:


1.io
2.monikus
3.cristina_ana
4.ioanna81
5.techila
6. moni?

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor aveti www.weleda.se/hudvaard/graviditet_och_amning/graviditet/foerberedelseolja/" target="_blank">aici o idee cum aratå ambalajul nu stiu..Am cautat si eu si am inteles ca nu se gaseste..Si ingredientul principal este uleiul de migdale si un extras din grau..Cel putin atat scrie la ingrediente pe sticlutå..Atat..Mai mult nu stiu ce så va spun..Poate sunt la alte firme..Ceva tb så existe..Un ulei ceva..

Iulika, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fare spune:

Buna,

Nu am timp sa va scriu prea des, dar incerc sa va citesc cat pot.
In cautarile mele pe internet dupa diverse, am dat peste acest link, si m-am gandit ca trebuie impartasit, mai ales pentru cele care ca si mine, nu au ales sau nu sunt sigure de numele bebelului:

http://reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment/generatornumecopii.php

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Monicuta!!!! Ce bine imi pare ca ai aparut din nou!!!!
Ma gandeam eu ca ai ceva problemute si nu ai dispozitia necesara pentru forum! E foarte bine ca esti atent supravegheata, poate ar fi bine sa te interneze in spital si sa te tina sub urmarire continuu! Zic si eu, nu te supara pe mine! AI dreptate, inca vreo 4 saptamani sa mai reziste bebe in burtica, si pe urma poate sa vina!!!!
Dana, felicitari pentru curaj!!! Hi, hi, parca ma vad pe mine, ce frici am tras la inceput!!! (asta acum vreo 4 luni). Acum ma descurc mai bine, dar mai am muuuult pana sa ma declar multumita! Si tot asa am inceput, cu drumuri scurte si invatate pe de rost de dininte, pana s-a nimerit sa merg si pe drumuri noi si a fost OK.
Iulika, vroiam sa iti spun ca esti nemaipomenita, referitor la atacurile de panica ale sotului! Asa si trebuie sa te porti cu el, pe mine majoritatea ma luau in ras cand auzeau ca iar am un atac de panica. Nici macar sotul nu ma credea, mi-a zis ca el nu poate intelege cum vine asta!
Referitor la intalnire, eu pot oricand, asteptam propuneri de la alte fete!!! SI daca ne hotaram sa venim cu copiii din dotare (desi eu l-as lasa acasa ca altfel sigur nu pot sta la masa linistita) ar fi bine sa alegem un local cu loc de joaca pentru copii.

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 30+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

luto, esti un pic invidioasa pe bucurestence, vaz eu...

monikus, cred ca e OK sa ne vedem dupa 18.30, chiar dupa 19.00, sa se mai racoreasca afara (utopie)

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Scriu din nou, ca pana am reusit eu sa tastez s-a schimbat capitolul:

Fetele, uitati ce articol am gasit:AICI. Aici e faimosul restaurant la care am fost cu fetele atunci cand ne-am intalnit in Cismigiu. Vorbesc de fetele din Bucuresti, de la intalnirea noastra. Ne-au trecut spaga pe bon atunci. Acum e oficial, a aparut si la ziar. Tare nu? Monica, Anamaria, Raluk, Cristina, Mimika va aduceti aminte faza?

Monica 24+ cu Rares Stefan POZA BEBE

foarte tare si ce fain ca va intalniti



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 30+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

mimika,tu ai luat si omega 3 si elevit sau centrum materna?E vreo problema daca iau elevit si omega..?ca eu si asa mai mult nu pap decit pap

Mergi la inceput