Burtici fericite de septembrie-octombrie (92)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fare spune:

Se vede ca nu postez prea des... :) Mai incerc o data, fara puncte.

www muccelmic com / generatornumecopii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui unombun

mimika,tu ai luat si omega 3 si elevit sau centrum materna?E vreo problema daca iau elevit si omega..?ca eu si asa mai mult nu pap decit pap


doar omega si magneB6. Asa mi-a zis dr.

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Monica ..Noi ne gandim mereu la tine chiar daca nu ne scrii..Så stai cumintica in pat si så vezi tu ce trec ele såptåmanile si totul va fi bine..

Si da si eu ca si Lutoniana sunt foarte 'supårata' ca voi puteti så va intalniti acolo..Eu sunt mai ''ciudoaså'' de felul meu...Eu cred ca daca eram in Bucuresti eram prima la intalniri din astea..

Cristina_ana in legatura cu atacurile de panicå, aici mi s-au dat carti de la doctorul lui så citesc de tb si ce nu..Dar eu nu am citit cartea aia pt ca pe atunci nu cunosteam limba dar cand am invatat suedeza si am citit-o ajunsesem la concluzia ca am procedat corect.Ajuta enorm de mult så fii inteles in clipele alea chiar daca e greu pt ceilalti din jur..

Iulika, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

multumesc,mimika.Vezi ca diseara iti scriu pe mesaje private

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Poate acum nu ne mai cer spaga obligatoriu . Oriunde, tot in Cismigiu ar fi bine. Scoatem iar listuta?
1.io
2.monikus
3.



va obrazniciti pe zi ce trece
Eu plec la cursuri pa pa si ne auzim pe seara....noapte

Cea mai fericita 30 + cu

nah zi si tu ce obraznicaturi , noroc ca sunt gravidoase ca altfel scoteam din dotare sa le altoiesc

cristina_ana imi place cum gandesti despre mancare inseamna ca merita sa faci un drum in ungarica la un csardas (un fel de birt restaurant) sa vezi acolo portii frate , o sa te dea gata
Dana15 bravos asa fato



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 30+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bun asa Dana.. ce imi place emoticonul asta..Incet incet nu mai te dai jos din masinå

Iulika, cea mai fericitå 32+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Poate acum nu ne mai cer spaga obligatoriu . Oriunde, tot in Cismigiu ar fi bine. Scoatem iar listuta?
1.io
2.monikus
3.



va obrazniciti pe zi ce trece



Asa zic si eu!!!!

Dana 26s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

monica_dicut mii de oooof e cumplit , dar sa stii ca eu sunt obisnuita sa numar saptamanile la alta forumista , si ca sa vezi ca a ajuns la termen . Dar tu ai acum 29 de saptamani si practic nu prea mai exista pericole. NU?
Huh , te fata draga si asteptam cu sufletul al gura ceva vesti. Daca vrei sa stai de vorba cu cineva , da un bip pe unul din numerele mele de telefon



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 30+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Da da, ma inscriu si eu in clubul invidioaselor

Doamne, am fost pana la faramacie, cine m-o fi pus??! sunt leoarca! ma rog, cat de leoarca pot fi eu , ca nu prea trasnpir in general, dar...ati inteles voi ideea....nu mai vreau, stau in casa pana la apusul soarelui

31+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Lucia, fetelor dragi...

Sunt atat de mandra de mine ca trebuie sa va spun!! AM FOST CU MASINA!!! prin centru, pana la Cora (Kiki stie) la ora 14!
ma simt atat de bine...senzational! m-am descurcat, nu mi-a fost teama, franele au mers..o nebunie!
si stiti care e faza cea mai tare? ca a trebuit sa schimb drumul, pt ca cel pe care il invatasem eu (am fost si ieri de dimineata, la 6) avea o portiune inchisa..si m-am descurcat si asa!

mi-a dat incredere in mine treaba asta! si vroiam sa va spun pentru ca stiu ca au fost care m-au incurajat duminica, la primul meu drum matinal! nu trebuie sa ma felicitati, stiu ca va bucurati pentru mine

Dana 26s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



DanaWAAUUUU!!!Sincer te felicit din toata inima!!!Mai ales la ora 14 chiar ca e nebunie prin Cj. Eu sunt mai lasa si nu sunt in stare...mai ales acuma graviduta chiar nu as fi avut curaj!

Tine-o tot asa!

KIKI 27+ si

Mergi la inceput