Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (152)
Raspunsuri - Pagina 12
andreutac spune:
Eva, multumesc mult pt. informatie, nu am ajuns inca la Unirea si cred ca abia dupa concediu voi merge. Sandalutele arata f bine, sper sa gasesc si nr.18 pt. Eva mea. Concediu placut!
Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria
CD27 spune:
LA MULTI ANI PIOLICA! Sa ai o viata frumoasa si plina de bucurii


La Multi Ani impreuna cu sotzii babytza si alexa
petrecere frumoasa

Ramo iti spun eu sigur ca exista o greva a somnului
daca reusesti pe picioare e super, al meu trebuie sa fie trotilat bine de somn, altfel fuge de pe picioare![]()
si noi ne trezim tarziu![]()
Mami de Mikul Robert Constantin

EvaF spune:
Andreutac, tocmai au adus marfa, aveau toate numerele, modele multicele pt pici...sandale cat vezi cu ochii
Multumesc!! Si tie concediu placut!!!
**************************************************************
Eva & Luca Noah (08.09.2008)
“Nu exista semn mai bun al reusitei decât ura si invidia celorlalti” (Gabriel Liiceanu)
“Specia noastra ... este astfel construita încât cei care urmeaza calea batatorita întotdeauna arunca cu pietre în cei care arata un drum nou." (Voltaire)
babytza spune:
Fetele, am si eu o intrebare : ce fac eu cu genunchii lui ??? Deja e rosu de cat merge de-a busilea....si la voi sunt la fel ???
Babytza si puii
Valentina
David
Poze
mamidestefan spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui babytza |

LA CIT MAI MULTI SI FERICITI ANI IMPREUNA 


LIDIA
de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006) Cit am slabit pina acum ? cu SUPERDIETA ***RELOADED***
mamidestefan spune:


PIOLICA
SA FII IUBITA, FERICITA ..IMPLINITA ...si tot ce iti doresti tu ..sa se implineasca de ziua ta 





LIDIA
de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)
Cit am slabit pina acum ? cu SUPERDIETA ***RELOADED***
babytza spune:
Si inca o intrebare : mai este vreun bebe care doarme invelit ??? Al meu nu sta fara paturica lui preferata
E in body cu maneca scurta dar isi trage paturica pe ochi pana adoarme si daca i-o iau o cauta cu mana prin pat sa si-o traga macar peste picioare ....
Babytza si puii
Valentina
David
Poze
angelynna82 spune:
Hello
p-aci
Hai ma...iarasi cearta????uoffff uitati niste
si multi
ici ca sa va impacati
Piolica, sa fii sanatoasa, iubita alaturi de familia ta
bobceilor nostri
Babytza si Alexa, sa traiti multi ani impreuna fericiti
Babytza nu prea cred ca ai ce sa ii faci la genunchi 
Am vazut poze si filmulete cu boboceii nostri, sunt superbi 
Crina bea numai apa plata...si mai nou mancare facuta cu apa plata
, s-a reglat la burtica, mananca foarte bine, cu somnul e mai nasol...nu prea vrea sa doarma
, bea mult compot,uneori si apa simpla, azi avem compot de corcoduse
Din urma nu prea am citi decat pe diagonala si mi-s varza, mai mult ca sigur am uitat pe cineva 
Multi
ici
revin
fericita de
Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina
angelynna82 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui babytza Si inca o intrebare : mai este vreun bebe care doarme invelit ??? Al meu nu sta fara paturica lui preferata Babytza si puii Valentina DavidPoze |
Nu vrea deloc sa doarma invelita, daca simte se foieste pana se trezeste

fericita de
Crina Alexandra Crinul Meu
Iunie 2009
Crina
babytza spune:
Asa imi beau eu cafeaua de dimineata ....cica ![]()
Mingiuta preferata
Babytza si puii
Valentina
DavidPoze
