Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (152)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Eva, multumesc mult pt. informatie, nu am ajuns inca la Unirea si cred ca abia dupa concediu voi merge. Sandalutele arata f bine, sper sa gasesc si nr.18 pt. Eva mea. Concediu placut!

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

LA MULTI ANI PIOLICA! Sa ai o viata frumoasa si plina de bucurii

La Multi Ani impreuna cu sotzii babytza si alexa
petrecere frumoasa

Ramo iti spun eu sigur ca exista o greva a somnului daca reusesti pe picioare e super, al meu trebuie sa fie trotilat bine de somn, altfel fuge de pe picioare
si noi ne trezim tarziu

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:



Andreutac, tocmai au adus marfa, aveau toate numerele, modele multicele pt pici...sandale cat vezi cu ochii
Multumesc!! Si tie concediu placut!!!

**************************************************************
Eva & Luca Noah (08.09.2008)

“Nu exista semn mai bun al reusitei decât ura si invidia celorlalti” (Gabriel Liiceanu)
“Specia noastra ... este astfel construita încât cei care urmeaza calea batatorita întotdeauna arunca cu pietre în cei care arata un drum nou." (Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fetele, am si eu o intrebare : ce fac eu cu genunchii lui ??? Deja e rosu de cat merge de-a busilea....si la voi sunt la fel ???

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza



LA CIT MAI MULTI SI FERICITI ANI IMPREUNA


LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cit am slabit pina acum ? cu SUPERDIETA ***RELOADED***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:




PIOLICA
SA FII IUBITA, FERICITA ..IMPLINITA ...si tot ce iti doresti tu ..sa se implineasca de ziua ta




LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cit am slabit pina acum ? cu SUPERDIETA ***RELOADED***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Si inca o intrebare : mai este vreun bebe care doarme invelit ??? Al meu nu sta fara paturica lui preferata E in body cu maneca scurta dar isi trage paturica pe ochi pana adoarme si daca i-o iau o cauta cu mana prin pat sa si-o traga macar peste picioare ....

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Hello p-aci

Hai ma...iarasi cearta????uoffff uitati niste si multi ici ca sa va impacati

Piolica, sa fii sanatoasa, iubita alaturi de familia ta

bobceilor nostri

Babytza si Alexa, sa traiti multi ani impreuna fericiti

Babytza nu prea cred ca ai ce sa ii faci la genunchi

Am vazut poze si filmulete cu boboceii nostri, sunt superbi

Crina bea numai apa plata...si mai nou mancare facuta cu apa plata , s-a reglat la burtica, mananca foarte bine, cu somnul e mai nasol...nu prea vrea sa doarma, bea mult compot,uneori si apa simpla, azi avem compot de corcoduse

Din urma nu prea am citi decat pe diagonala si mi-s varza, mai mult ca sigur am uitat pe cineva

Multi ici

revin

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Si inca o intrebare : mai este vreun bebe care doarme invelit ??? Al meu nu sta fara paturica lui preferata E in body cu maneca scurta dar isi trage paturica pe ochi pana adoarme si daca i-o iau o cauta cu mana prin pat sa si-o traga macar peste picioare ....

Babytza si puiiValentina David

Poze


Nu vrea deloc sa doarma invelita, daca simte se foieste pana se trezeste

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Asa imi beau eu cafeaua de dimineata ....cica



Mingiuta preferata


Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput