Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

neata fetele!!
nu am suficiente puncte ca sa ma colorez, dar am citit ca daca raspund cu citat mi se dau multe puncte...asa ca de-acu incolo pe toate va citez....chiar daca nu am nimic de zis

aida, eu transpir ce
va de speriat, dar in afara ca sunt leoarca ma si imput repede...nu prea ma suport in ultimul timp. noroc ca stau acasa si stau inmbracata sumar.... si chiar si asa transpir, mai ales pe sub sani

azi noapte am visat ca am nascut si alaptam boraceii, doar ca nu curgea nimic, dar eu le ziceam "nu copii, ca a zis lutoniana ca doar 2% dintre femei nu pot alapta, asa ca insinstati, insistati...."

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (30+) de 2 putze si



bravo techila

auzi la ea, boraceii
esti mortala, dar vorbind serios si eu ma gandesc cum naiba sa ii alaptez pe amandoi, dar ma rog, o sa mai vad eu pana atunci.
nu stiu despre ce vorbesti in legatura cu coloratul, dar te-am citat ca sa primesc si eu puncte.




29+ cu si ???

anco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

... am plecat in piata sa gasesc stapani si pt restul de matzoci

si o zi linistita



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine



bafta la gheroshi matzoshi paroshi!!!!
asta aveam important de zis si am uitat...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (30+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Techila vroiam sa te mai intreb ceva demult cand ai scris dar am uitattttttt
De ce doarme la tine un caine in casa si unul afara ? Nu crezi ca au si ei suflet ?
Eu ador si iubesc cainii, apropos cel putin balosul ala dulce din pozele tale.....

Ahhhhhh.....si mai are si Raluka16 in poze niste exemplare de-ti vine sa le pupi numai in bot cu niste priviri care te topesc.

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

katerryna si roxxy80
va multumesc pentru urari.



29+cu si???

anco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Neatza si de la mine! si eu am "furat" putina cafeluta in care am pus muuult lapte, si am zis s-o savurez cu voi bineinteles ca sotzu m-a vazut imediat cu ceasca langa mine si m-a luat la rost (eu nu prea am voie cafea din cauza de problemutze la stomac si colon...), dar cand i-am aratat cat de "alba" e, s-a linistit sa nu credeti ca m-am trezit acum, am facut ceva treaba de dimineatza, profit ca e si soacra-mea sa ma ajute la ce implica aplecat....

Fetelor, nu va plangeti de transpiratie, ca e de bine....adik eu din cate am inteles e bine ca eliminati apa prin transpiratie, pt ca altfel vi se umfla picioarele, mainile....eu nici inainte nici acum nu transpir f tare, si uite ca am gleznele umflate mai tot timpul, chiar daca stau si ma odihnesc toata ziua.....bine ca-s doar gleznele, si nu m-am facut ca nicoleta luciu
numai sa beti multa apa, sa aveti ce elimina...

o duminica minunata va doresc!



31+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Gagici va doresc o dupa amiaza de duminica placuta si racoroasa! Noi plecam la soacra la masa asa ca ne auzim mai pe seara.Pupici

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Bine ati aparut fete dragi! ca halandruiam de una singura pe aici..ba nu, eu si Anco;
Lucia multumesc mult pentru incurajare..ajuta la imbunatatirea stimei de sine; sa stii ca asa mi-am propus: sa incep cu ore mai matinale (cand nu este asa aglomerat), ca sa ma pot concentra pe semne de circulatie si sa invat drumurile (eu daca am stat mereu in dreapta, nu ma orientez prea bine); incet, incet o sa ies la ore mai de varf. Trebuie sa reusesc! mi-am zis ca daca nu ma obisnuiesc acum, cand apare bebe va fi mai greu si in plus, atunci voi avea nevoie sa nu depind de cineva care sa ma duca cu masina.
Esti mai bine cu raceala?


Katteryna chiar ca seamana Mitsi tau cu Matzoc! numai ca a mea nu avea asa mult negru pe botic; dar e scump tare..si daca e si "gagicar" Dupa masa placuta!
Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Neata Selenico

Cea mai fericita 30 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Techila vroiam sa te mai intreb ceva demult cand ai scris dar am uitattttttt
De ce doarme la tine un caine in casa si unul afara ? Nu crezi ca au si ei suflet ?
Eu ador si iubesc cainii, apropos cel putin balosul ala dulce din pozele tale.....

Ahhhhhh.....si mai are si Raluka16 in poze niste exemplare de-ti vine sa le pupi numai in bot cu niste priviri care te topesc.

Cea mai fericita 30 + cu



luto, dupa cum bine vezi, te citez
eu si al meu sotz ne facuram casa la curte, ne-am mutat acu' vreo luna. scarba falcoasa din poze este Techila (de aici si numele meu)bulldog englez, este iubita mea, are 2 ani si o iubesc de mor. ocupatia ei principala este dormitul in patul meu si al sotzului si sforaitul.
mai am inca un copil, Dexter - 5 luni ciobanesc belgian, care nu doarme in casa, pe care l-am luat cand ne-am mutat cu scopul de a pazi casa. el face dresaj de aparare si va fi un caine rau (dupa cum v-am zis, eu stau in mijlocul unui camp). lui dexter i-am construit o casa exact ca a noastra, in miniatura, superizolata,cu fatada, cu acoperis din lindab, o sa va fac poze sa vedeti, dar nu acum ca am niste muncitori prin curte. si sa nu crezi cumva ca sta legat sau mai stiu eu ce....doar ca daca avem musafiri, nu il lasam in contact cu ei pentru ca tre' sa se faca rau. pana se face rau, principala ocupatie este rosul tuturor lucrurilor si imprastiatul gunoiului prin curte (dupa ce rastoarna pubela).

anco, am nevoie de puncte ca sa imi colorez si eu numele, asa cum are aida mov, sau iulika albastru..


am facut ditai povestea...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (30+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

dana 15
te sfatuiesc sa iti iei inima in dinti si sa incepi sa conduci singurica. intr-adevar avem nevoie sa nu depindem de cineva. dar trebuie sa iti placa neaparat, altfel vei fi neindemanatica.
mie imi place tare mult, ma relaxeaza condusul si conduc pana n-oi mai incapea la volan.




anco

Mergi la inceput