Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Neata! beau si eu o gura de cafeluta cu Aida ..deocamdata!
Am vazut si eu filmul de la pro tv aseara..a nu stiu cata oara; bineinteles ca am adormit pana la final;

Tot ati vorbit de patuturi...azi ma duc in real si carrefour sa le vad si eu;
Wow..acum am vazut ca mai am nevoie de 140 puncte pentru a obtine efectul de glow!
Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

No bun..pana va mai treziti voi, eu ma duc sa plimb putin masina prin cartier (fetele care au teama de condus, stiu de ce).

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dana15 eu vorbesc de niste patuturi din 2 culori cu sertare laterale si deasupra sertarelor este salteluta de infasat , nu mai stiu daca sub salteluta este si vanitza si are 2 nivele . Care e toata treaba la patutzu asta , ca in jurul varstei de 2 ani se ridica partea cu gratii si se intoarce si se face birou si sertarele se inverseaza , iar sertarele de sub patut devin pat cu sertare. Mie una mi se pare f interesant si era la 550 roni. Cred ca la patutul asta au de vanzare si un dulap cu 2 usi asortat ...

Ma gandeam aseara la tarcul de care vorbiti si da , mi se pare folositor in cazul in care mergeti undeva si aveti de gand sa ramaneti (chiar mama zicea acum cateva zile sa iau si un tarc din ala ca sa nu mai care din beci patutul cand ma duc la ea . Da e foarte ok dar pana la maxim 2 ani cred , ca dupa 2 ani se cocoata din el ... sau cum e? ... cred ca apelez la varianta 'intreaba un prieten' (daca are)

Tin minte ca lu Emma i-am cumparat cos frumos cu baldachin si dormea in camera ei. Dupa 4 saptamani cred am mutat-o langa patul meu in fotoliu ... incapea in fotoliu fara problema si asa tare imi placea sa o privesc pana adorm ...

gata , la si revin



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

fetelor am si eu o intrebare legata de transpiratie care la mine in ultimul timp este foarte abundenta. Toti imi zic ca este absolut normal. Pai eu nu stiu cat de normal este sa te trezesti cu camasa uda dimineata ... Voi aveti problema asta?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... am plecat in piata sa gasesc stapani si pt restul de matzoci

si o zi linistita



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Aida te ..sa avem toate o zi buna!
pai o sa merg si eu in Real sa vad patutul acela cu 550; pb este ca noi suntem oarecum fixati pe ideea de patut pliabil, din acela din panza, pentru ca nu prea avem spatiu si probabil ne va fi mai usor sa-l luam cu noi cand plecam pe la parinti; o sa vedem..

Nu stiu ce sa zic cu transpiratia..eu dimpotriva nu transpir asa mult cum m-as fi asteptat ; bine, daca umblu prin soare, transpir..oricum, bea multe lichide, ca sa nu te deshidratezi;

De mine puteti sa fiti mandre! nu numai ca am plimbat masina prin cartier, dar m-am dus si prin centru!!! faptul ca eram aproape singura pe strada, asta e alta problema..dar, e ceva! am fost pana la Cora (era sa fiu primul clinet) si mi-am luat piersici de care imi plac (asa, mai tari!)

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

... am plecat in piata sa gasesc stapani si pt restul de matzoci

si o zi linistita



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Ma induiosezi Aida cu grija pentru pisicuti! succes, sa le gasesti stapani! si eu am avut o pisicuta si ii spuneam Matzoc!draga de ea..poate gasesc o poza si v-o arat

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Poze cu matzocul meu (pisicuta pe care am tinut-o in camin 2 ani din studentie)
aici si aici
in a doua poza vana broscutele testoase!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Neatzaa!

30+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

neatza si de la noi!




29+ cu si ???

anco

Mergi la inceput