Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

pai techila incepe sa dai din degetele sa strangi puncte ... ti-as da eu daca s-ar putea



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Da, e simpatic filmul pacat ca l-am mai vazut si stiu ce urmeaza
Lullaby la ce te uiti pe NG? Sigur o sa gasesti protectoarele de colturi.Si-a luat un coleg de-al meu de curand da nu m-a dus mintea sa-l intreb si cat costa


31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ok , ce este NG?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

io cand zic NG ma gandesc la National Geografic...La asta te-ai referit Lullaby, nu?

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Exact, acum e "Tabu", e un pic cam dur pentru mine documentarul, de fapt in seara asta e o intreaga serie, se uita barbatul si nu pot sa schimb postul decat la pauza. Am vazut doar cateva secvente din filmul de pe Pro.

24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor am plecat la ..Ne auzim maine så aveti o noapte linistita fårå furtuni..

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Mie-mi place "TaBoo"! E dur dar interesant! Gata, sting toate cele si ma bag la nani ca e tarziu! Va pupa fetele!Somnic usor

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

si eu la , somn usor si vise placute



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Nici eu nu mai stau, o sa ma uit la film pana adorm.

Somn usor!

24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata!
haideti la o cafelutza mica



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput