Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Am revenit si noi de la socrii.Nu va spun ce si cat am mancat....ca ma consemneaza fetele din afara tarii Deci soacra gateste ireprosabil si face niste prajituri de nu gasesti nici la cofetarie asa...

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Deci spuneam asa..kiki lasa ca incet incet ne obisnuim noi sa conducem si masina; ca mie asa imi zice barbatu " acum vrei sa conduci si masina?! nu-ti ajunge viata mea?"..dar se alinta, credeti-ma pe cuvant!

situl pe care ma uit si compar preturile este www.babyoutlet.hu/ProductBrowser.aspx?groupid=27&mainid=6" target="_blank">acesta;
nu inteleg o boaba maghiara, noroc ca au poze si imi dau seama despre ce articol este vorba; nu stiu cat de actuale sunt preturile, dar daca faci o conversie forintz (oare asa se scrie?!) RON o sa vezi ca unele produse sunt mult mai ieftine decat la noi; uite ca ma bag si eu sa ma uit dupa patut.
Outletul acesta este in Debrecen;
PS: daca gasesti ceva si iti place, putem sa cumparam pentru voi ..ca doar stam in acelasi oras! (vrem sa mergem in we cu 18 iulie)

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi


Danuta,mesri si pt site si pt oferta!!! Esti fff draguta!! O sa iti zic daca vrem ceva si luam legatura

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Aida si al meu sot s-a deplasat la spalat masina Deci...la munca de jos cu ei!

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Fetelor sa-mi spuneti si mie daca voi ati observat ca in ultimul timp bebe sa se miste mai rar...si mai putin...

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor eu sunt asa bucuroaså..am vb cu ai mei si cred ca am reusit så ii conving så vina amandoi aici prin octombrie, cand ne gandeam så facem si botezul , si så stea o lunå....Ei såracii nu au fost vreodata in vreun concediu så vada si ei alte locuri si sunt asa bucuroaså ca i-am convins( le e cam frica de avion, pe drum cum o så se descurce så gaseasca gate-urile si asa).De 3 ani ma chinui så ii conving ca nu e periculos cu avionul si så nu le fie fricå..

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Aida si al meu sot s-a deplasat la spalat masina Deci...la munca de jos cu ei!

31+ cu floricica RAISA MARIA

ia , ia asa la trebuie

dana15 zau ca e fain magazinu , dar husbantu nu vrea sa ma ia cu el la Budapesta ca el are de lucru si ma tine toata ziua pe masina si ca mai bine sa imi iau prietenele sau sa merg singura la Szeged si Mako la cumparaturi , dar este Outlet si la Szeged?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Fetelor sa-mi spuneti si mie daca voi ati observat ca in ultimul timp bebe sa se miste mai rar...si mai putin...

31+ cu floricica RAISA MARIA


El se misca mai rarut ca nu prea mai are el loc så faca break dance..Inainte proba tot felul de miscari.Acu il retine lipsa de spatiu..

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Kiki am gasit o chestie faina, ca sa te ajute la tradus..dai pe google "traducere" si este un site care face traduceri din mai multe limbi..baiul este ca trebuie sa dai copy-paste la fiecare pagina pe care o vrei sa o traduci..introduci acolo linkul si dai "traduce"; nu stiu daca m-ai inteles, ca nu-s prea buna la explicat..e folositor, daca vrei detalii despre un anume produs

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Dana, o sa ma uit imediat si la traducerideocamdata ma tot uit la pozici

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Aida ti-as zice sa vii cu noi, dar acum m-am uitat pe harta si am vazut ca Szeget este mai aproape de voi; nu stiu daca o fi si in Szeget..ce ma enerveaza ca nu inteleg! ar trebui sa scrie pe undeva, prin pagina site-ului orasele in care au locatii; ma duc sa ma uit mai atenta!

Katteryna si la mine bebe a avut o perioada de 3 zile cand nu misca decat seara si atunci finutz de tot; dar doctorul ne-a linistit spunandu-ne ca au si ei perioade mai linistite; in plus, de acum incolo nu mai are asa mult loc, iar miscarile nu vor fi ample ca l ainceput, ci asa, mai bruste..nu te nelinisti!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput