Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

bey ce ati disparut cum am aparut sau sunteti la ca si eu abia am citit paginile scrise de voi cat am lipsit

... pai asa strangeti puncte?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Eu nu am dispårut..Sunt aici..La noi e cam frigut vreo 15 grade si am zis ca mai pe seara iesim la o plimbare , acum am o lene de må doare rau

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

selen m-au spart fetele de la un alt subiect.Cica a nascut la Cernavoda si a zis ca nu poate reprosa nimic nimic si ca sunt multe constantence care merg la Cernavoda sa nasca ... e spital de stat.
La clinica de aici , din Timisoara , e mult mai scump cezariana , iar o zi in plus de spitalizare este 150 euro ... sa vin la Constanta sa nasc?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Iulika29 aici e suportabil in casa vad ca inca nu transpir si la ora asta nu sunt curioasa sa fac 2 pasi afara sotu zice ca merge sa imi spele masina saracu spera ca merg sa il ajut no way



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Hai sa ne facem o idee cam ce ne asteapta..www.youtube.com/watch?v=Z8gQMIR8KL4" target="_blank">bebe suparat







31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

ok..am trimis un mesaj aiurea...habar nu am de ce a aparut asa..il rescriu; scuzati

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Iulika29 aici e suportabil in casa vad ca inca nu transpir si la ora asta nu sunt curioasa sa fac 2 pasi afara sotu zice ca merge sa imi spele masina saracu spera ca merg sa il ajut no way



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Speranta moare ultima

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Am revenit, am papat si acum ma delectez citindu-va si ascultand muzica greceasca.

24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Deci spuneam asa..kiki lasa ca incet incet ne obisnuim noi sa conducem si masina; ca mie asa imi zice barbatu " acum vrei sa conduci si masina?! nu-ti ajunge viata mea?"..dar se alinta, credeti-ma pe cuvant!

situl pe care ma uit si compar preturile este www.babyoutlet.hu/ProductBrowser.aspx?groupid=27&mainid=6" target="_blank">acesta;
nu inteleg o boaba maghiara, noroc ca au poze si imi dau seama despre ce articol este vorba; nu stiu cat de actuale sunt preturile, dar daca faci o conversie forintz (oare asa se scrie?!) RON o sa vezi ca unele produse sunt mult mai ieftine decat la noi; uite ca ma bag si eu sa ma uit dupa patut.
Outletul acesta este in Debrecen;
PS: daca gasesti ceva si iti place, putem sa cumparam pentru voi ..ca doar stam in acelasi oras! (vrem sa mergem in we cu 18 iulie)

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Iulika vreau si eu 15 grade!! la noi este tare cald!


Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput