Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

No bun..pana va mai treziti voi, eu ma duc sa plimb putin masina prin cartier (fetele care au teama de condus, stiu de ce).

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Bafta la condus!!!! Si eu am carnet de 5 ani si cred ca am condus de maxcim 5 ori in viata mea...si mai ales in CJ is VARZAAAAA...dar dupa ce nasc vreau sa iau niste ore cu un instructor in Cj ca depindem prea mult de soti sa ne tot duca...

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

dana 15 si mary07
da, e posibil sa fie fetita, mai ales ca sunt in placente diferite si sincer asa imi place sa cred ca daca lui tati i s-a facut voia si o sa aiba un baietel, sper ca DD sa imi dea si mie o fetita.
sa stiti fetelor ca eu nu v-am parasit niciodata, am fost mereu pe aici, dar poate nu am avut totdeauna timp sa scriu, asa cum s-a intamplat si acum, ca am fost ocupata cu bacul, mai intai la oral apoi la corectat, la scris.



29+cu si ????

anco


Doamne ajuta sa fie ce iti doresti...dar mai ales sanatosi

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Kiki bine ai revenit! ma bucur ca este totul ok;
daca sunt crescute granulocitele este semn de infectie, dar nu-i obligatoriu pentru ca in sarcina cresc oricum..si daca nu ai simptomatologie de ceva infectie (eventual urinara) da-le pace!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Raluk..si eu merg saptamana viitoare la o nunta si sper sa nu prind loc langa boxa..ca imi iau burtica si plec; mie de fel nu imi place muzica tare, acum cu atat mai putin
sa stii ca am auzit si eu ca au crescut preturile in Ungaria ;astazi vreau sa ma uit pe situl baby outlet sa vad si sa compar preturile pentru ca ne-am decis ce vrem..sa vedem daca merita intr-adevar; tu ai luat la un pret super bun patutul si daca zici ca este din lemn masiv..

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Danuta felicitari pt curajul la volan!!!Eu de cand imi tot fac curaj...si nimic......Imi zici te rog si mie un site din Ungaria ca si eu vreau sa il trimit pe sot la cumparaturi acolo si sa studiem umpic oferta...Mersi

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Iulika[/b], ce zici tu acolo de bagaj e valabil in Romania doar in clinicile private....la spitalul de stat, cel putin la cel din CT, cred ca trebuie sa-ti pui in bagaj si un domestos, sau chiar un capac nou de wc

31+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni




Esti f tare cu domestos si capacul de WC, dar daca stai sa te gandesti bine e si trist...chiar acum de curand a fost o prietena de-a mea internata si a si luat ceva infectie...

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Kiki bine ai revenit! ma bucur ca este totul ok;
daca sunt crescute granulocitele este semn de infectie, dar nu-i obligatoriu pentru ca in sarcina cresc oricum..si daca nu ai simptomatologie de ceva infectie (eventual urinara) da-le pace!

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Dana mesri frumos de raspuns!E adevarat ca nu am mai facut analiza la urina de vreo 2 saptamani si atunci CICA nu aveam nimic...Pt linistea mea o sa repet analiza la urina cat de curand.

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Legat de puncte atunci cand deschidem capitol nou...remember,il deschidem cu userul comun,nu cu al nostru...deci punctele sunt pe userul comun

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 31+, cu -Razvan



ce inseamna o minte tanara...

31+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Kiki bine ai revenit..Må bucur ca e bine totul cu bebei tai si despre ce ai zis tu habar nu am dupå cum vezi nici nu retin cum ii zice..


Si da fetelor cum zice si Kiki e trist daca ti se cere si domestos pt wc..Nu stiu poate acum ma inteleg si mai bine de ce nu m-as intoarce in Romania..

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

anco, am nevoie de puncte ca sa imi colorez si eu numele, asa cum are aida mov, sau iulika albastru..

serios? am numele mov? am uitat si cum nu folosesc explorer nu il vad
kemsy nu
selen80 daca vrei 4 puncte pt cap nou trebuie sa il deschizi de pe nickul tau , nu de pe septoct2009
Raluk tu vorbesti serios cu vibratiile ?
dana15 e super bebe mani****tor ... pana si cainele il ignora ... si husbantu vorbitor in somn ce grija are
delia79 asteptam poze
kiki cri vei invata , e foarte simplu , inceputul e mai greu
Iulika29 nu cred ca iti cere cineva domestos , isi ia fiecare pt binele ei. La prima nastere era o tipa care mergea cu colacul in plasa , pe cand eu am invatat sa fiu barbat



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

bey ce ati disparut cum am aparut sau sunteti la ca si eu abia am citit paginile scrise de voi cat am lipsit

... pai asa strangeti puncte?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput