Burtici fericite de septembrie-octombrie (89)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Iulika, si la mine lista arata tot cam asa, am primit un pliant si faza care m-a amuzat e ca scrie cu litere mari ingrosate sa nu aduc bani sau carduri ca nu imi trebuie si ei nu sunt responsabili daca imi dispar cardurile din bagaje

in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Aida bine ai revenit..Laså ca ai så ii dai tu pana la urma..Sunt asa frumosi.

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

dana 15 si mary07
da, e posibil sa fie fetita, mai ales ca sunt in placente diferite si sincer asa imi place sa cred ca daca lui tati i s-a facut voia si o sa aiba un baietel, sper ca DD sa imi dea si mie o fetita.
sa stiti fetelor ca eu nu v-am parasit niciodata, am fost mereu pe aici, dar poate nu am avut totdeauna timp sa scriu, asa cum s-a intamplat si acum, ca am fost ocupata cu bacul, mai intai la oral apoi la corectat, la scris.



29+cu si ????

anco

pai se poate mai ideal de atat?
...si care e rezultatul la bac?




Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

phiuu,ce bine am dormit..afara e racoare,geamurile deschise,roletele trase in jos..numa bine de lenevit in pat

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 31+, cu -Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Delia, scuza-mi intrebarea stupida crezi ca eu mai gandesc ca maine e deja "sapt viitoare"? eu m-am gandit ca mai intri tocmai duminica viitoare

Iulika
, ce zici tu acolo de bagaj e valabil in Romania doar in clinicile private....la spitalul de stat, cel putin la cel din CT, cred ca trebuie sa-ti pui in bagaj si un domestos, sau chiar un capac nou de wc

31+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Legat de puncte atunci cand deschidem capitol nou...remember,il deschidem cu userul comun,nu cu al nostru...deci punctele sunt pe userul comun

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 31+, cu -Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Salut fetelor!!!
Ce mai faceti? Sper ca bine! Adica asta am citit in mare de voi ca totul e ok...Luciaam inteles ca e racita...sper ca ti-a trecut intre timp.

Multumesc fetelor care mi-au simtit lipsa si m-au pomenit...in special MONIKUScare am inteles ca e de neinlocuit la jobsper sa te inteleeaga seful si sa te lase mai repede in concediu.

Noi suntem bine, am fost la mama acasa si acolo ca si Bia nu am avutc net...deabia am reusit sa citesc sa ajung la zi....

Am refacut analizele la sange ca si eu ca si Mimika si Techila sigur voi naste mai repede...au iesit toate bine cu exceptia granulocitelor...stie cineva ce inseamana daca sunt marite???

Ma duc sa mai citesc si revin!
Vape toate si mi-a fost dor de voi!!!!

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana


Aida bafta cu pisoiasii dar nu mai sta asa in soare. Si weekendul trecut am avut o amintire din copilarie dar nu am povestit-o. Acum o fac. Duminica, fara exceptie tatal meu trebuia sa ne scoata din casa, pe mine si pe fratele meu pana la masa de pranz. Mama ramanea acasa sa faca curat si papa bun.
Saracul dupa ce ne ducea la toate meciurile de handbal, pe vremea cand Braiconf Braila era mare echipa, pe langa demonstratiile de karturi, motociclism, parc, Dunare....odata la nu stiu cata vreme ne ducea la "piata de animale". Erau acolo catelusi,pisici, pui de gaina, de rata, de gasca, pesti, papagali, porumbei....Doamne ce frumos era........Ma aducea mereu plansa acasa ca nu vroia sa-mi ia ratuste mici...cu ciocul portocaliu....cat o cescuta....care mi se pareau la acea vreme o splendoare.....in timp ce lu' frate miu ii mai lua cate un pestisor la punga
Si erau si multi pisici
Sper ca nu v-am plictisit cu amintirile mele.

mmmmm amintiri din copilarie

... eu nu am vazut cuvantul 'corectat' la anca

techila esti betoane cu visul si alaptatul

... bine ca m-am mai linistit cu transpiraciunea. Nu pot sa zic ca este cald in casa mai ales ca este f bine izolata ... hai ca merg sa vad ... afara la umbra un de nu bate soarele 30 si in casa 25 ... mda , e cald



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

'neata!
haideti la o cafelutza mica



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Cu toate ca e tarziu, accept eu o cafeluta de la tine Si apropo...multumesc si eu pt rabdarea cu care ne explici atat de multe si rabdarea de a face capitol nou...eu inca nu am invatat cum se face

KIKI 27+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Bine ai revenit Aida..lasa ca le gasesti tu stapan la pisicei si pana atunci te mai bucuri tu de ei
Da, prietenul meu de atunci (si actualul barbat) avea in camera un acvariu cu doua broscute (Broschi si Boschi..ce inspirati am fost, nu?) si un acvariu cu multi pesti (la astia nu am reusit sa le dam nume)..mentionez ca ambele acvarii sunt facute de el (a cumparat sticla si a taiat-o..in fine, vroiam sa-l laud ca e priceput)

Da si lui Matzoc ii placea tare mult in camera lui..avea activitate, nu gluma! era mai mereu cu labuta in acvariul cu pesti (caruia a trebuit sa-i punem capac, sa nu se inece matza..era atat de draguta cum isi baga labuta prin gaura in care alimentam pestii si apoi si-o lingea tacticos)...alteori statea pe acvariu si se uita la broscute (care erau un pic mai jos); tare draga mi-a fost matza asta!

Daca tot am vorbit de sot...al meu a vorbit aseara in somn "dana, dar nu crezi ca este prea mica asta?!"..atat de clar a rostit cuvintele acestea ca m-am speriat; am vrut ieri sa cumpar primele hainute pentru fetita si imi placea ceva care era marimea 50..probabil de la asta i s-a tras;

Dana 26s
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput