Burtici fericite de septembrie-octombrie (88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

MariaI,Ploiestiul e impartit in cart.sud,cart,nord,cart.vest centru si altele micute.Eu stau in sud,dar ptr.bebe ma deplasez si prin alte parti,of course..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Lullaby, Maria saru'mana pt raspunsuri!
Iulika vreau si io inghetata moale N-am mai mancat de ani buni din aia! Pofta mare!

31+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Katteryna dar in Romania de gasesc mai des aici e buba ca tre så merg in vreun centru ca så gasesc nu ca in Romania dupå colt aveai dozatoru

Iulika, cea mai fericitå 31+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Gata! Am reusit sa pun si un link. Multumesc mult pentru explicatii, Aida.

Exercitiile Kegel
www.desprecopii.com/info.asp?id=1707" target="_blank">http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1707



24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Fetele am ajuns si eu acasa. In sfarsit. Acum pot sa ma relaxez asa putin. Vad ca ati avut spor la scris nu gluma dar....am citit tot si acu sa raspund si eu asa putin.

Laura, felicitari pt bebe.

Fetele care au plecat in weekend distractie placuta si vreme buna de gratare.

Devylla stau cu ochii pe usa pt salata promisa.

Cristina ana cred ca o sa te ascult si o sa ma duc sa imi cumpar salata gata facuta.

Aida mi-a placut faza asta #8220;Slujbele vor avea loc martea si joia la biserica.#8221; Si vai, uite ce am observat eu. Esti o maestro in facut capitole. Sa nu care cumva sa iti iei concediu ca ne-am ars. Daca te pricepi sa modifici cate ceva, stiu ca vroia Speranta ceva mai la inceputul capitolului trecut. Multumesc.

Alex ma duc sa ma uit la lucrusoare dar sunt sigura ca sunt minunate.

Roxxy, ma bucur sa aud ca Matei s-a facut cumintel si nu a mai suferit mari traumatisme .

Sper sa nu vina sotul prea curand acasa ca iar nu mai am acces la calculator.


Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Alex mi-a placut grozav body-ul cu "nascut in 2009" iar costumasul cu vacuta este genial. Vreau si eu ca e verde si merge si pt putze.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Gata! Am reusit sa pun si un link. Multumesc mult pentru explicatii, Aida.

Exercitiile Kegel
www.desprecopii.com/info.asp?id=1707" target="_blank">http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1707



24+ cu

felicitari

acum , daca vrei sa ascunzi linkul sub un cuvant (pentru ca unele linkuri sunt kilometrice si latesc pagina) , adica sa se vada doar cuvantul (ex:AICI) trebuie sa folosesti o formula. Este foarte simpla si trebuie doar putina atentie.

[url=*linkul pus cu copy/paste*]AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

[url=http://family.webshots.com/album/572092889JSBGXK]Poze
Ia sa vad daca am inteles ce zicea Aida Nu este decat linkul la pozele mele din webshots dar daca imi iese sunt un mic geniu cu ajutorul Aidei.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Gata! Am reusit sa pun si un link. Multumesc mult pentru explicatii, Aida.

Exercitiile Kegel
www.desprecopii.com/info.asp?id=1707" target="_blank">http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1707



24+ cu

felicitari

acum , daca vrei sa ascunzi linkul sub un cuvant (pentru ca unele linkuri sunt kilometrice si latesc pagina) , adica sa se vada doar cuvantul (ex:AICI) trebuie sa folosesti o formula. Este foarte simpla si trebuie doar putina atentie.

[url=*linkul pus cu copy/paste*]AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Nah ca n-a mers . Mai incerc alta data.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput