America (169)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

cenia,asa e,de aici trebuie trecuta destinatia finala si atunci nu au ce sa faca. bafta multa!

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

m-am uitat aseara la ice age 3,mie mi-a placut ,azi am incercat sa ma uit la MILK,imi place de sean penn...am vazut 20 de min din film. nu am avut rabdare sa il vad tot,e si fooooarte lung.


29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Sa te uiti Lisa ca e bun filmul! :)

Noi ne-am uitat la The Hangover ieri, tare haios filmul dar ma bucur ca nu am platit pe el :)

Avem si Night in the Museum 2, Angels and Demons si The Proposal in calitate DVD. Numai timp sa avem ca filme sunt :))

Adriana si Aidan - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Tare frumoase au fost artificiile! A meritat asteptarea :)

Sa aveti parte de petrecere si artificii faine!!

Adriana si Aidan - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Happy 4th of July!!! si de la noi

Am fost la citeva activitati legate de sarbatoare, parada, grilled hot dogs la terasa, acum asteptam artificiile de la 9pm si Boston Pops de la 10pm (la tv).
Cumnatul unei prietene o sa cinte imnul Americii cu orchestra; nu stiu daca o sa il arate la tv, pt ca ea spunea ca incep mai devreme in Boston, iar la tv o sa dea in direct abia la 10.

Am ajuns si la Target, au o multime de reduceri. Leapster este la clearance, cu 34.99$, citeva jocuri la fel, Leapfrog Tag si cartile de la Tag tot la clearance. Am avut citeva cupoane printate de la Leapfrog site, de 3$ si 5$, asa ca am cumparat o multime de jocuri si carti pt sistemele astea, la preturi super.

Cuscra, sper sa ii prindeti pe nenorocitii aia si sa ii cuminteasca.


Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Happy 4th of July!!! si de la noi. Mergem si noi mai tarziu la artificii la Malibu, speram de data asta sa nu dam gres...

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

nu stiu cum a fost la voi,da eu intru sa ma plang. imi venea sa sun la politie aseara la ce zgomot era la noi pe strada,in spatele blocului,in stanga si in drapta noastra,dar mai presus de tot zgomotul de artificii era plansul Anei,nu putea adormii saracuta,adormea,tresarea de la zgomot,a plans ,am plans...a trecut noaptea,sper sa fie bine de acum inainte.

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

aseara am fost si noi la artificii si azi imi cam cad ochii in gura, Nicholas a adormit pe la 8 juma inainte sa plecam si-a dormit dus pana la 11 cand am ajuns acasa si l-am trezit sa pape. cu o zi inainte am fost in peregrianri montane, dupa care ne-am oprit in oraselul unde au avut loc Jocurile Olimpice de iarna, Park city, e f pitoresc si am luat cina acolo, dupa care am scapat la desert la Chocolate Factory si ne-am plimbat cu troley. a fost tare frumos, avem mai jos poze.

US

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Ciuf sau Ocebine, nu mai tin minte exact care din voi ati fost cu familia la o ferma din Lancaster, PA; cu animale, pasari si toate alea ...
Cum se numeste ferma, adresa, nr de telefon sau website, please?


Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amami spune:

Sper ca ati avut toate un long weekend frumos. Am vazut si noi artificiile din Manhattan, dar din NJ, de peste rau, in fuga la niste prieteni care stau intr-un tower la et. 22. Frumoase!

Am vazut ca ati intrebat de noi. :) Pe scurt povestea mutarii noastre e asa: sotul a fost promovat si e responsabil printre altele de extinderea firmei in Europa. Va fi bazat teoretic in Londra. Dar noi am ales sa locuim cu totii pt.1 an in Ro sa petrecem mai mult timp cu ai nostri, mai ales pt.pitic si pt.ca din iarna vine si bebe 2. Sotul se va deplasa mai mult la Londra si in vestul Europei iar noi il vom insoti din cand in cand. Partea buna e ca jobul lui ii ofera sansa sa lucreze remote cam de oriunde atata timp cat are acces la net. :) Sper sa fie o experienta buna pt.toata familia. Cand nu o sa mai rezistam la sistemul romanesc o sa facem niste iesiri inspre Vest. Daca nu-i cu suparare, as dori sa mai fac parte din forumul vostru ca-mi sunteti dragi si tare multe am invatat de la voi. In plus ne mutam doar temporar din state... Va pe toate si sa ne reauzim cu bine curand!

Mergi la inceput