Burtici fericite de septembrie-octombrie (85)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

claucia si eu tot cu lady speed stick gel ma rezolv de ani si ani buni de zile ( de cand a aparut) , dar Alverde vindeca oriunde pe corp iritatiile si daca husbantu meu a zis ca ii place el care e asa pretentios la dinastea si l-a mai si hotzomanit pe deasupra , atunci chiar cred ca e bun.
Chiar asa , pt cine vrea , sa imi zica si mie ca azi dau o fuga la real pt provizii si sa ajung sa le pun la posta pana plec la Constanta (sau ne intalnim pe drum ...)



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Am uitat sa va spun ca eu azi nu sunt chiar pe val ca stau cu ceva emotii: bunica mea va fi operata de cataracta azi (nu stiu ora exacta).
Ieri seara era bine cu moralul dar azi, nu se stie...



Ramona



Tudor Gruia 26+

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

nu pot sa mananc ca tot imi vine sa asa ca mai astept ...



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata soare,
Aida super tare costumasul si culoarea splendida. Nu te seta ca nu gasesti lucrusoare de baietei ca apoi nu-ti va mai place nimic. S-a mai discutat pe aici de salopetele si sepcute cu cozorocul la spate....daca te straduiesti il faci si pe el dragut.....sa-l pupe "tanti Luci".
Cristina ana multumesc de vesti, mi-au prins bine si ma bucur ca totul e bine. Imi amintesc ca invata mult Irina si ne mai intalneam pe la biblioteca in sesiune, cu ochii carpiti de somn dar deh ...era asa buna bursa.....Si desigur multa fericire langa acel tip care pare super
Monikus tu faci ca Adi al meu, nici nu l-a vazut pe primul si vorbeste de al doilea
Claucia profita din plin de zilele scurte si relaxare maxima.
Alex asteptam pozele cu drag si sa stii ca nici eu nu stiu unde e capul si unde e corpul decat dupa ce mi-a spus moasa. Numai sotul meu care crede ca a absolvit scoala de "mosi" (a se interpreta ca masculinul de la moasa) ma pupa, se joaca cu bebe si imi spune serios: "este evident ca asta e capul"....
Adimercedes asteptam scanarile ca mai e timp berechet (asa imi place mie sa ma mint)

Si despre mine, am o veste super am racit.
Nu ma doare nimic si sunt OK dar ma ustura gatul tare (poate-mi spuneti ce bombonele am voie sa sug ca stiu ca unele din ele au antibiotic si nu sunt bune.)
Si am nasul infundat.
De ieri de cand mi s-a intamplat am in fata ochilor numai "solnita" aceea a lui Biaz (daca v=ati uitat pe link-ul pus de ea) cu care se desfunda nasul. Vai cat am mai ras atunci...si uite ca m-a ajuns acum rasul.

Cea mai fericita 29 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aoleo mai Aida. Si eu care tocmai ma plangeam de asta.... Eu sunt tot asa ca tine in fiecare dimineata. Dupa pranz nu mai am insa probleme de cele mai multe ori. Lasa ca iti trece si tie si o sa te poti bucura de mancarica.

Ramsan, ne rugam cu toate sa fie totul bine azi pt bunica ta. Sa ne dai de veste cand se termina operatia si totul e ok.

Alex de-abia astept sa vad si pozele puse de tine.

La mine e o zi plictisitoare momentan. De fapt, si ieri a fost tot asa pana la 4.30 dupa aia i-a apucat pe toti si a trebuit sa stau peste program. Sper sa nu se intample asa si azi ca sunt franta. Inca nu am reusit sa recuperez orele de somn pierdute in weekendul asta.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Monikus tu faci ca Adi al meu, nici nu l-a vazut pe primul si vorbeste de al doilea
Alex asteptam pozele cu drag si sa stii ca nici eu nu stiu unde e capul si unde e corpul decat dupa ce mi-a spus moasa. Numai sotul meu care crede ca a absolvit scoala de "mosi" (a se interpreta ca masculinul de la moasa) ma pupa, se joaca cu bebe si imi spune serios: "este evident ca asta e capul"....
Si despre mine, am o veste super am racit.
Nu ma doare nimic si sunt OK dar ma ustura gatul tare (poate-mi spuneti ce bombonele am voie sa sug ca stiu ca unele din ele au antibiotic si nu sunt bune.)
Si am nasul infundat.
De ieri de cand mi s-a intamplat am in fata ochilor numai "solnita" aceea a lui Biaz (daca v=ati uitat pe link-ul pus de ea) cu care se desfunda nasul. Vai cat am mai ras atunci...si uite ca m-a ajuns acum rasul.

Cea mai fericita 29 + cu

Pai nah, ce sa fac si eu daca nu au vrut sa vina doi sau trei odata ca sa imi iau de-o grija.
Cat despre sotul tau, super tare mi se pare. Si al meu isi mai da cu parerea si ma tot intreaba azi ce a facut Rares? Iar ti-a terminat vezica urinara? Esti sigura ca loveste cu picioarele si nu cu ce are intre picioare? Este tare mandru de ficasu de pe-acum. Nu isi mai incape in piele.
Cat despre gatul tau rosu, nu stiu daca ai asa ceva acolo la tine dar poti lua hexoraleten (nu stiu daca asa se scrie) si tantum verde. La mine functioneaza. Sau poti incerca mai naturist cu miere si lamaie. Se poate adauga si galbenus de ou dar nu stiu daca e bine acum in sarcina sa pui galbenus crud. Mai mult nu pot sa te ajut din pacate. Multa sanatate.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

lutoniana felicitari ai reusit ... sa stii ca e aiurea , habar nu am remedii in cazuri dinastea , incearca si tu babisme ... de care eu nu am idee
ramsan tinem pumnii la bunicutza sa fie cu folos operatia
monikus pune capul pe birou , doar nu o sa zica nimeni nimic ... ca doar ... Am o prietena care o pazeau colegii pana isi facea somnul de gravidoasa cu capul pe birou , si mai una care inca doarme cu capul pe birou si numai e gravida de mult




Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
si mai una care inca doarme cu capul pe birou si numai e gravida de mult



...asta da...

Cea mai fericita 29 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna dimineata fetele1
Abia acum v-am prins din urma.
azi fac cinste ca implinim trei ani de la casatorie!

Multumesc fetelor care mi-au impartasit experienta cu olita.
Va tin la curent.
Fug sa vad poze!


Ramsan tin pumnii pt bunica sa fie totul bine!

Laura 23+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Despre ce deodorant minune discutati?

Ramsan, multa sanatate bunicutei!

Lutoniana, eu nu am noroc nici cu el, saracul abia a reusit sa simta si el miscarile, ca pana acum ioc, cum punea mana cum se oprea....el este si mai rece asa, nu poate sa se prosteasca!

Laura78nico, LA MULTI ANI, cat mai multi fericiti de acum inainte!

----------------------------------------------
Alexandra 26+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput