Burtici fericite de septembrie-octombrie (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Ramsan, sa stii ca si eu il simt cateodata cum da din ceva exact in vezica mea de simt ca nu ma mai pot tine si tre sa merg la baie. Acum daca sunt acasa, nu e nici o problema dar daca incepe se dea cand sunt intr-un mijloc de transport.... atunci sa te tii.

Mary, iti doresc sa treaca repede saptamana ca sa iti poti vedea bebelusul din nou si sa te asiguri ca e bine mersi la mami in burtica.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Mai fetelor, cand va aud cum vorbiti voi de copilasii vostri ma bufneste plansul si sunt atat de invidioasa pe voi de nu va puteti imagina. Abia astept sa am si eu multi bebei pt ca nu as vrea sa ma opresc la unul.

Selen, daca iti e somnic fugi in pat ca doar nu te fugareste nimeni cu ciorbita aia. E timp pt toate.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Si Alex vine,imi da tricoul la o parte si ma pupa si apoi cand il trage inapoi zice "pa". Si cand il intreba unde e Razvanel,fratiorul lui,imi arata spre burtica si ii face draga draga

Monica,

Fug sa-i dau sa pape printului

Poze cu noi

Noi

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 30+, cu -Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

selen lasa ciorba aia , mai bine mai fa un mic , dar ai grija ca e posibil sa te trezesti si mai obosita
mary_07 cred ca abia astepti sa mergi la eco ... abia astept eu sa aflu vesti , dar tu ... Am si eu ceva hainutze de la Emma care ar merge si la bebe baiat , dar trebuie sa dau cutiile jos din pod sa sortez ...
Fetelor zau asa. Mi-a zis mama ca o colega de-a ei a comandat de pe nu's ce siteuri si a scapat de umblat si a primit acasa niste lucrusoare superbe , dar colega asta a lu mama asteapta nepotzica , pai pt fetitze ai de unde sa alegi ... eu ieri am facut cu nervii. Nici macar in mall nu am gasit ? Abia intr-un tarziu am vazut costumasul si am fost in 4 magazine mari + mall

Ohooo , deci la mine e clara treaba , e cu capul sus

ramsan nu uita sa faci poze cand se giugilesc fratiorii , chiar si de pe acum
pai atunci monikus incepem si facem galerie de pe acum , la cat mai multi bebei

... fetelor si eu merg sa pap ceva si ma intorc ... hahahaaaaa



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aida esti o draguta. Sa dea Dzeu sa fiu sanatoasa si sa imi iasa planurile.
Pofta mare.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

aveam si eu putina si a aterizat o musca in ea , bine macar ca nu mai trebuie sa ma chinuiesc sa o prind pe bezmetica
monikus tu chiar ai dubii? Pai sigur ca o sa iasa planurile



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Aida chiar esti speciala .... la asta nu m-am gandit sa stii (in ultimul timp m-am lenevit la facut poze )
Este o idee fantastica sa stii si o voi pune in practica cum prind momentul (se intampla de cel putin doua ori pe zi, deci ocazii sunt..)
Monikus pai este minunat daca asa simti tu, sa te ajute DD sa tot faci copilashi


Ramona

Tudor Gruia 26+

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna dimineata,

Buna dimineata Alex25 ,

Noi suntem bine, astazi avem zi scurta pentru ca avem o receptie la 3:30 si acasica! Ura, poate nu mai ploua astazi desi sunt aproape sigura ca da...adica dupa-amiaza seara ca mie asa imi pasa - sa merg in parc.
Maine avem din nou zi scurta pt ca asa vor ei - si pe noi ne coafeaza de minune

Ce sa mai zic ca nu prea mai am nimic de zis... eu folosesc ca deodorant lady speed stick gel si e ok. dar si eu transpir, nu ingrozitor dar da.

O zi frumoasa si cum se spune in Grecia si "luna buna" si...atat ca nu e luni ca va spuneam si de saptamana.

Clau 28+ cu si Alessia Maria 13 iulie 2007


varsta bb2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aida, Ramsan, imi doresc tare mult copilasi. Totusi, trebuie sa recunosc ca nu imi e deloc usor in sarcina asta. Eu inca am greturi groaznice dar pana la urma, trec peste toate numai sa fie bebelul sanatos. Am speranta totusi ca la urmatoarele va fi mai bine. Va multumesc pentru sprijinul acordat de pe acum.

Claucia ce bine de tine ca sunt doua zile mai scurte. Asa ai mai mult timp pt Alessia.

Fetelor eu v-am auzit ca nu prea sunt bune deodorantele astea din comert. Am vazut ca toate au aluminiu dar pana la urma atat de grav daca la folosesc in continuare? La mine stickurile nu dau randament si nu pot veni la munca sa miros in toate felurile de sa fuga lumea de mine. Heeelllpppp.

Monica 23+ cu Rares Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Acum m-ati facut sa rosesc

Eu sunt tare atasata de voi, va citesc pe nerasuflate, sunt constienta ca suntem multe si e greu sa bagi pe fiecare in seama, dar na

Sunt linistita cu privire la pozitia bbelinei pentru ca eu oricum vreau ceariana, dar mor de ciuda ca nu imi pot da seama de miscari, cred ca si din cauza grasimii de pe burta cat si a lipsei de experienta.

M-ati omorat cu pozele voastre si cu lucrusoarele cumparate, asa ca diseara ma pun pe pozat, sa va dati cu parerea si la mine.

----------------------------------------------
Alexandra 26+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput