SUPERDIETA ****RELOADED******

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Cuscra bine te-am gasit!

Eu am fost ieri la piata, am luat salata, rosii, castraveti, ardei gras, conopida, porumb . Abia astept sa-mi fac ditamai salata.
Am o intrebare: fasolea verde e interzisa?

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

giuli: salata de rosii, castraveti, ardei, cu lamaie si un strop de ulei de masline, mere si porumb fiert.
fasolea verde este permisa

azi am in plan salata de cruditati cu lamaie si mere, porumb etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

giuli: salata de rosii, castraveti, ardei, cu lamaie si un strop de ulei de masline, mere si porumb fiert.
fasolea verde este permisa

azi am in plan salata de cruditati cu lamaie si mere, porumb etc


Sar'na!
Ce bine ca-i acceptata fasolea verde, mie imi place mult! La fel si porumbul fiert! Mi-am luat ieri 5
Moooama da' cate intrebari am de pus.
Le scriu totusi, nu va suparati ca intreb dar de data asta vreau sa fac totul bine.

1. Ceapa si usturoi sunt ok?
2. Fasolea galbena e acelasi lucru cu fasolea verde?
3. Morcovul nu-l vad nicaieri. Mi-as face o salata de varza cu morcov.
4. Daca e voie porumb...merge si mamaliguta?



Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidestefan

aida...sper ca nu te-ai suparat...eram in "febra facerii topicului"..

multumesc mult..oricum..

speram sa postezi mai jos..

ca te-ai gindit la mine.

oh , nuuu , nu m-am suparat , am mai bantuit pe forumuri si la culcare. Felicitari pe Cleopatra sa fie intr-un ceas bun si multa sanatate ca asta e cel mai de pret.

Si alta data sa nu mai dispari asa ca nu a stiu nimeni sa zica nimic despre tine

si bine ai revenit si poate treci si cap la care noi am muncit din greu cat ai fost plecata.

Fetelor multa bafta la evaporat kg



Sa il ajutam pe Sebi


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

giuli: tie deja ti-e foame?

Alimente recomandate:
varza, broccoli, conopida, salata, castraveti, lamai, portocale, grapefruit, mere,cirese,caise, telina, morcov, masline, ciuperci, porumb, rosii, ardei,kiwi, ananas, ceapa, usturoi, fasole verde

parerea mea: fasole verde=fasole galbena, ceapa si usturoiul sunt in lista.

Eu as vrea sa stiu daca este permis otetul in salate(banuiesc ca nu, ca-i alcool) si daca are cineva carea Mihaelei Bilic in format electronic. Multumec anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:



Am actualizat listutza..asa pe fuga..

daca sunt ceva erori...sa ma trageti de mineca

Bafta tuturor fetelor care s-au inscris...



LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

oh , nuuu , nu m-am suparat , am mai bantuit pe forumuri si la culcare. Felicitari pe Cleopatra sa fie intr-un ceas bun si multa sanatate ca asta e cel mai de pret.

Si alta data sa nu mai dispari asa ca nu a stiu nimeni sa zica nimic despre tine

si bine ai revenit si poate treci si cap la care noi am muncit din greu cat ai fost plecata.

Fetelor multa bafta la evaporat kg



Sa il ajutam pe Sebi


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine




LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

giuli: tie deja ti-e foame?

Alimente recomandate:
varza, broccoli, conopida, salata, castraveti, lamai, portocale, grapefruit, mere,cirese,caise, telina, morcov, masline, ciuperci, porumb, rosii, ardei,kiwi, ananas, ceapa, usturoi, fasole verde

parerea mea: fasole verde=fasole galbena, ceapa si usturoiul sunt in lista.

Eu as vrea sa stiu daca este permis otetul in salate(banuiesc ca nu, ca-i alcool) si daca are cineva carea Mihaelei Bilic in format electronic. Multumec anticipat!


Intra pe mess Feli.

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

si inca ceva...

eu as sta departe de porumb...si de ulei...
aaa si nici vorba de mamaliga

salate si fructe cit mai fresh...si cit mai multe cantitativ...este solutia la foame



LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ate_09 spune:

salutare fetelor!! Ma primiti si pe mine la super dieta???? eu am slabit vreo 18 kilograme intr-un an de zile cu mancat sanatos...dar tot mai am vreo 15 de topit. Numai ca dupa un an de zile...m-a cam parasit ambitia si m-am gandit sa ma alatur voua ca sa-mi fie mai usor!!
Incep si eu pe 1 iulie odata cu majoritatea dintre voi...si ma gandeam daca ar fi o idee buna sa postam si cam ce mancam in ziua respectiva pentru a ne mai inspira de la una la alta in pregatirea salatelor si meniurilor. ce ziceti?

Inaltimea mea: 1.64 m
Greutate actuala: 77.8 kg
Target: 62 kg

Mergi la inceput