MONTIGNAC (123 )... In suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana1705 spune:

neata fetelor!!!

nu prea am timp sa va mai scriu,dar va citesc in fiecare zi.
meniul de azi:
MD:salam victoria,rosie,cafea
P:file pangasius fript,salata
C:iaurt 0% cu fulgi de ovaz.
va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna dimineata!

Vacanta placuta Evei si lui Somleac!

Oana, ai slabit foarte bine in astea 4 saptamani. Bravo!


Asa creste Maria Diana

www.phenforum.com/ticker/img,47,76,0,kg,76.5,71.9,65,/weight.png" target="_blank">Vreau sa slabesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

andanii, hai sa ma mai apuc eu de scris ca nu vreau sa te vad suparata.

si-n plus, ma bucur c-a revenit alinam din vacanta, sa mai beau si eu o cafelutza de la ea.

deci alinam, eu am mai zis si dupa alta serie de poze ca arati bine...mie imi plac fetele care se ingrasa la burta...pentru ca eu sunt genul celalalt...toate kg se pun pe pulpe...burta se ascunde mai rapid sub o rochita babydoll, sau o bluza mai larga si poti expune picioarele. si picioarele sunt mai cool de privit. deci eu optez pentru burta mare, picioare bat. succes la datul jos!

somleac, vacanta placuta si sa va intoarceti odihniti!

marami, eu in rarele momente cand fac oua, le fac omleta fara ulei in teflon si ies . de memorie, ia-ma pe mine ca nu uit nimic(si nu iert nimic )

sanse esti mai bine? a trecut perioada ?

am acasa ciorbita de pui fara cartofi, dar cu multe copanele, ca erau prin casa si au fost puse toate in ciorba; mai am mancare de fasole cu copanele de pui si toate acestea in frigider acasa iar la birou nimic.

ce mai face oare la_cristescu? elflo, crivio, anca? ma atasez aici de lume...si lumea dispare...poate ma citesc...va salut pe toate

sa stiti ca eu mananc in fiecare seara pepene rosu si slabesc in continuare. deci eu iau de buna steluta aia pe care a pus-o monti in dreptul lui, cu zaharul in cantitate mica...va zic asa, in caz ca va e foarte pofta, sa dati o sansa si pepenelui rosu.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1705 spune:

asa e chiar am slabit foarte bine si asa de mult ma bucur,sper sa mearga in continuare asa.Am inceput serviciul si am multe adepte la monti,toate ma intreaba cum am facut,in fiecare zi asta e discutia la servici si tare ma bucur.

o zi buna va doresc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna_s spune:


am luat revista Felicia cu cartea 100 de retete si meniuri Montignac. e 8,5 ron si abia astept sa o incerc. Eu sunt in pana de idei si ori mananc numai salate ori calc stramb.

weekend placut fetele. sunt asa de ocupata si nu pot sta mult la povesti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Ymca si eu bag pepene roshu fara restrictii, imi place foarte mult, pentru mine nu e vara daca nu e pepene si porumb fiert .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ariadna, multumim pentru pont!

Sper s-a mai gasim sa o cumparam si sa nu se epuizeze tot stocul pana iesim noi de la servici.

Ymca, la_cristescu se ocupa de burtica, cred.

Ce-am papat azi:
MD:iaurt dietetic + 1 felie paine neagra.
P: pastai.
Am mai mancat 2 linguri de inghetata (dezghetata)E ingrozitor de cald in Iasi!
C: cred ca niste frigarui din carne de pui.


Asa creste Maria Diana

www.phenforum.com/ticker/img,47,76,0,kg,76.5,71.9,65,/weight.png" target="_blank">Vreau sa slabesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

iar pe pag II


azi m-am abatut , nu va zic cu ce ... sa nu va fac pofta

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

buna seara fetelor!

ma bucur ca mai apuc si eu sa arunc o geana pe forum. in ultimele doua luni a fost destul de dificil sa mai gasesc cite un pic de timp pentru mine ... asa ca am sacrificat (cu mare parare de rau) discutiile noastre zilnice.

de tinut monti nu am prea tinut, asa ca nici nu as fi avut cu ce ma lauda...nici nu m-am urcat pe cintar sa vad proportiile dezastrului (cred ca am luat vreo 2-3 kile)

oricum nivelul stresului a limitat nr de kg in plus, chiar daca eu am cam sarit calul...

sper sa-mi revin cumva, o sa incerc de luni sa ma tin de treaba (ca am terminat si cu sarbatoritii din familie si de la munca) si va mai tin la curent.

spor la slabit tuturor!

PS: Ymca, special!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii
S-au dus 17kg...mai sint 10...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata! si

Ce fac fetele siluetele intr-o zi de sambata? cum e vremea la voi? la noi e innorat, fiimiu s-a trezit de dimineata si canta :mergem la plaja, mergem la plaja dar se pare ca vremea nu tine cu el, tine cu mine, o curatenie, un spalat, un calcat, un epilat samd.

Ieri am calcat rau pe bec, stiti voi in stilul meu, adika daca apuc sa bag ceva neconform dupa tot bag, oricum dimineata cantarul mi-a aratat dezastru, nu cred ca de la ziua de ieri, nu avea cum in 12 ore sa se depuna atat, sunt cam tri sta pe motivul asta, mai ales ca pe 18 am o nunta si singurele doua rochii intre care as putea alege sunt mulate, amadoua .

Anca bine ai revenit printre noi!

Mergi la inceput