MONTIGNAC (123 )... In suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Salut!
Meniu de azi
md:lapte batut
P: tocanitza de ciuperci
G:visine
C:salata de legume
Asta intentionez cu gustarea si cina; sa vedem ce se alege
Ma duc sa ma pregatesc pentru ceva cununie, ca sunt in intarziere, si astia mici se vaicaresc pe aici ca abia imi aud gandurile
Ieri am fost cuminte, nu am calcat stramb.
O zi conforma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

vad ca se scrie pe aici nu gluma

pranzul ca si ieri identic : gratar de pui cu mancarica de dovlecei si castraveti murati la soare

acuma cina : salata din :1 rosie, 1 ardei, o bucata urda cubulete, 2 oua prajite in tigaie teflon fara grasime, putin ulei de masline si condimente ... e superrr

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Da, da, da, ouuua!
Nu stiam ce as putea manca la ora asta ete ca de oua uitasem si le-am fiert azi dimineata inainte sa plec la servici
pentru micul dejun raportez cafea iar pentru pranz, ficatei de pasarica si salata de rosii si castraveti.
Ceva de memorie nu aveti?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Lecitina

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

pentru voi cateva poze http://community.webshots.com/album/573335008fRikuE?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, in 2 ceasuri plecam si noi in lume. Ne oprim vreo 2 zile la Buc apoi mergem la 2 mai. Dupa ne mai oprim vreo 2 zile la munte.

Multe zile conforme. Sper sa intru luni la raport.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva@maria spune:

Buna fetelor! Am intrat pe fuguta ca ne pregatim sa plecam maine in concediu, in Croatia, si am o tona de treburi, asa ca am zis sa dau raportul de azi. Am citit ce ati mai scris, in mare sunteti cumintele, ca si mine saptamana asta!

Andanii eu am revenit la cat aveam inainte de a lua porcul...deci nu stiu cum se pune asta la tabel...probabil ca stagnare. Cu toate ca am mincat cuminte, nu am reusit sa dau mai mult de 1 kg jos, si cu miscare destula...

Alinam exact la acest hotel am stat noi primul an cand am fost in Bulgaria. Si camerele erau deasupra piscinei aleia cu roz. Vad ca e neschimbat Iar tu mamico, arati foarte bine!

Sper sa nu ma ingras in concediu, am ambitia (teoretica) sa fiu cuminte la papat, si sa nu ma arunc pe interzise prea tare. Nu de alta, dar nu ma vor incapea hainele, ca imi iau pantaloni cam ficsi Eu de obicei, in concedii slabesc, ca facem multa miscare, cel putin plimbari luuungi si inotat. Am sa va povestesc cand ne intoarcem, dupa 12 iulie.
V-am pupat si sa ne re"vedem" cu bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

eva maria, somleac distractie placuta

alinam vazut pozicile ... vazut niste frumosi arati bine mamico

marami e f bine ce ai papat si mananca oua da nu prajite si nu cu paine, cartofi, macaroane, orez

in rest .... am de lucru mult

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Neata! si -ua cea de toate zilele!

E ultima mea zi de concediu, de luni la munca, nici nu am simtit cand au trecut 3 saptamani .

Somleac concediu placut !

Eva sa ne povestesti cum e in Croatia, asteptam poze. Cat despre aratatul bine, nu zic ba, imbracata sunt ok, da cand ma dezbrac nu mai e la fel de bine, eu sunt mare in sus, ma ingras ca barbatii de la mijloc in sus, fac un burtoi cu 3 randuri de sunculite , eu am fost mai slaba( dar si muuuult mai grasa, pe la 90kg ), m-am ingrasat aproape 10kg intr-un an si m-am speriat asa m-am apucat de monti, nu reusesc sa il tin calumea, dar macar ma mentin, adika o masa/zi e monti restul .....

Unde umblati fetelor? toata lumea e in vacanta?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui eva@maria

Buna fetelor! Am intrat pe fuguta ca ne pregatim sa plecam maine in concediu, in Croatia, si am o tona de treburi, asa ca am zis sa dau raportul de azi. Am citit ce ati mai scris, in mare sunteti cumintele, ca si mine saptamana asta!




unde mergi in Croatia ???? in ce parte , in ce loc ????? io am fost doi ani la rand in Croatia , am vazut toata coasta dintr-o parte in alta .... concluzia ... e super tara asta , chiar super .... anul asta merg din nou .... de data asta la Troghir tu???

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput