Colectia de toamna - iarna 2005 (241)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Silvia_d , mami de fost tero

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Super!
Silvia_d felicitari!!! te asteptam inapoi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Huh, am scapat de stresul preluarii stafetei. Silvia, sarcina usoara!

Eu azi de dimineata ma gandeam insistent la Mirabilis, ca oare ce-o ma face?

Inot- am facut o recenzie a bazinelor bucurestene, ba chiar am fost la Sala Floreasca si am zis pas. Asta era singura la un pret civilizat. Mai e ok si civilizat la Miramar, dar iau de la 5 ani in sus. Larkoti si Beny sunt super, dar costa 500 ron/luna, ceea ce mie personal mi se pare f mult.



Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Buna ziua!

Scuze ca m-am lasat asteptata cu pozele, dar Miruna de ieri dimineata este cu febra mare, 39,6-39,7, habar nu am ce are, pare putin rosie in gat dar s-a plans si de durere de burta, face si pipi destul de des, asa ca azi am bagat-o in investigatii mai amanuntite, dimineata i-am dus un sumar de urina, mai tarziu ma duc s-o vada dr de familie si sa-mi dea o trimitere s-o vada un medic, mi-e teama sa nu fie vreo apendicita ceva, Doamne fereste...Asa ca nu-s in cele mai bune toate, aseara am dormit doar pe apucate ca am stat s-o pazesc

N-am citit nimic din urma, sper ca toata lumea e bine.

Va pup si revin cand ma mai linistesc cu maimutza

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Aoleu, sanatate Mirunei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

ilenutza, ai PM

madau, sanatate Mirunei.
Silvia, felicitari si sarcina usoara.
Noki, bafta la licenta.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Silvia_d , felicitari, sarcina usoara

Noki , la Bia la gradi era un afis cu Rin Grand Hotel ca se fac acolo cursuri de inot, acolo ai fost?

Lavi , mai am 13 dosare de predat si gata apoi de pe 20 intru si eu in concediu 2 saptamani si apoi una in august.
Sa ne anunti cand mai incarci poze

Mada , multa sanatate Mirunei!

Miri , la cat mai multi ani impreuna

Ina , superbe pozele cu micutii tai iar Rachel e o adevarata "mamica", ai ajutor in casa nu gluma
Mi-a mai placut foarte mult cum vorbeste ea romaneste, asa cu accent

de cateva zile Bia ma intreaba de cel putin 10 ori pe zi cand ii fac un bebe e nasa gravida si acum ma zapaceste ca vrea si ea bebe dar nu orice bebe , vrea unul mic si frumos



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Catuza nu stiu cum sa comentez, nu pari asa suparata pe cerintele Biancai
Multumim de urari, nu-mi vine sa cred cum trec anii...

Intalneala saptamana viitoare cred ca ma prezint, daca nu stau peste program la servici.e trimestru, bilant de semestru

Madau sanatate multa Mirunei.
V-am zis ca David a fost la inot cand avea 6 luni? ne-a placut dar ne omora drumul pana in Bucurestii Noi.Pretul-cam cum zice Noki.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Gata, veniram de la doctor...concluzie : otita medie, amigdalita pultacee si sa vedem rezultatul la analizele de urina daca o fi sau nu vreo infectie urinara . Asta nu se imbolnaveste decat rar, dar si cand se imbolnaveste...le face pe toate odata

Am citit in urma si am vazut ca s-a predat stafeta la gravidoase...Silvia sarcina usoara, nu mai intri sa ne dai si noua detalii? Cand vine bb, ce e?

In alta ordine de idei, mi-a dat de facut si mie analizele pt tiroida, cica i se pare ciudat ca nu ma ingras deloc, ca de mancat, mananc de sparg

Ca venit vb de mancat, am facut mai devreme niste dovlecei pane cu usturoi, otet si marar.....numai la ei sunt cu gandul

Fug la farmacie sa iau retelele pana nu incepe ploaia

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

madau beton diagnostic Sanatate multa!

catutza imi place de Bia ta!
Spor la treaba!
Pozele le-am terminat de incarcat aseara!

meems, feli, noki, miha80, mitza, bic, bb_alinus, catutza, miri, cristinaN, proadelina si mai sunteti gaska mare de codase la bb2. Ala io, ala io...

Mergi la inceput