Colectia de toamna - iarna 2005 (241)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Bicule, realist vorbind e mai greu cu doi, dar e mai frumos, Cat despre desprinderea de mama, nu-sh ce sa zic, la noi mai degraba Stef isi gaseste ocupatie si Maria tot calare p emine este, asa cum a fost obisnuita. Dar in mai mica masura decat daca ar fi fost singura

Eu oricum incurajez pe toata lumea sa-l faca si pe-al doilea.

cami, daca te gandesti prea mult, ramai cu ganditul, serios; ai mare dreptate cu comoditatea. Asa ca treceti la treaba, ca timpul trece. Mai ales ca voi aveti si ajutor din partea parintilor tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Am terminat aseara cu pozele, daca mai are cineva chef sa se plimbe virtual cu noi prin Croatia, are pe unde ca sa zic asa.

catutza ai terminat cu bacul? Cand plecati in vacanta?

roxi deci asa cu plozii zambareti unul la altul

cami, bic si eu zic sa nu va mai ganditi atata, si sa treceti la treaba. Adevaraul e ca inaintam si noi in varsta si incepem sa ne gandim la toate consecintele. Devenim niste dinozauri batrani pan' la urma.

madau bine te-ai reintors!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Guten morgen! Ce mai face colectia?

Eu am fost ocupata cu prezentarea lucrarii de licenta. Zilele astea trebe sa ma si inscriu.Deci tot cu munca "telectuala" am treaba.

Aseara ne-am dat tot familionul cu hidrobicicleta in Cismigiu. Tare fain.

BB2- eu cred ca mai degraba una din fetele cu 2 copilasi - Lavi sau Coprapino o sa faca BB3. La mine clar NU e pericol de Bb2.

Lavi- TU nu ti-ai facut planu de repatriere a zgaibelor? TU nu ai un plan? Hmmm...se petrec lucruri dubioase.

Catuta- tu esti tot la serviciu in perioada asta? de intrebarea cu ce fac.

Roxi- cum e fara stresul examenelor, doamna economista?

----

As vrea o intalneala de mamici saptamana viitoare, post-licenta mea, ce ziceti? Pe finalul saptamanii, joi..vineri?







Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki ma bag la intalnire de mamici.
Plan de repatriere: pai am 3 variante: ori le las toata vara la Alba, ori le aduc cu soacra-mea cu tot o perioada (daca o fi de acord), ori le aduc si le inscriu la vreo gradi particulara daca mi le primesc pe termen scurt.

Deocamdata, we asta mergem sa le vedem, apoi de pe 17 le duce soacra-mea la cabana, la munte pentru 10 zile si de pe 22 merg si eu si stau vreo 5 zile cu ele.

Din 10 august Silvia pleaca in tabara la Durau, plecarea e din Bucuresti, deci va trebui s-o aduc, dar poate doar pe ea, pt ca sta singura in casa 1 zi sau 2 daca e cazul pana vin eu de la servici.

La Alba au casa mare cu etaj, curte, gradina cu zmeura si alte fructe, leagan, nisip, e mai misto acolo decat in Bucuresti. Parcuri cu loc de joaca sunt si in Alba, iar aerul e mai curat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Am trimis 3 albume in contul comun.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

N Cristina - am intrat acum!

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Neata,

Cristina N, daca vrei sa vb ceva scrie-mi PM, nu prea stau pe mess.

In rest, am revenit in B aseara si este cald cald, uf

Am niste probleme de rezolvat dar promit sa scriu mai multe mai tarziu.

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Buna!
Am parasutat copilul la tara pentru inca o saptamana, dar sambata fugim sa-l aducem acasa. Ma poate considera oricine mama egoista, dar mai mult de o saptamana nu pot sta departe de ea. Si s-a facut asa de dulce si haioasa, ca-i iert toate traznaile.
Am vazut pozele Taniei, mama-mama, ce frumos e acel hotel al Delphinului. Iar Che se vede ca a crescut are clar o privire diferita de cea inocenta a Anei, ceva gen "pe cine mai chinui astazi?"

Noki bafta la licenta!
Intalnirea va fi in Dorobanti?

Intrebare generala: intentionati sa va dati copiii la inot? De cand?
Eu voiam din acest an, dar deoarece bunicii si-au facut planuri de stat la tara toata vara, nu se mai poate. Asa ca o aman pana la anul. Insa cineva mi-a recomandat sa o dau de mica, deoarece mai tarziu i-ar putea fi frica de apa.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Lavi apropo de , ghici care fata care nu a mai scris demult va fi din nou mamica. Indiciu: o simpatizai in mod deosebit

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Feli uau, deci ai vesti proaspete!
Mirabilis?
Dienutza ?
Mai e pe lista?

Mergi la inceput