Ce parfumuri va plac? (14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

parfumatelor care ati luat de la babanu, o lamurire va rog: ce inseamna la el DESIGILAT?
Nu de alta dar are 1 buc. Lolita Lempicka - Lolita Lempicka pe stoc ( EDP 100ml) , desigilat si tot vroiam sa mi-l iau candva, asa ca as putea sa profit acum ca sa nu mai astept cele 2 saptamani .
M-am uitat pe cele 2 saituri de parf. ( big si fragrancex) si la EDP 100 ml apare doar TESTER si normal.
Am incercat azi pe piele 2 parf de la Jennifer Lopez- DESEO si SUNKISSED GLOW si sunt impresionata placut de amandoua.
Serios va zic, azi noapte chiar am visat Lolita Lempicka asa ca azi, cand l-am vazut pe stoc, m-am gandit ca e vreun semn. dica, ce mai astepti, cumpara-ma !



Iulia are dreptate, parfumul desigilat a fost refuzat de cineva. Daca nu iti place un parfum si tu il poti refuza Eu l-as cumpara daca e pt mine si nu ca sa-l dau cadou. Babanu face o singura comanda pe saptamana, cel putin asa stiu eu.
pe toate parfumatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Citat:
citat din mesajul lui sali

parfumatelor care ati luat de la babanu, o lamurire va rog: ce inseamna la el DESIGILAT?
Nu de alta dar are 1 buc. Lolita Lempicka - Lolita Lempicka pe stoc ( EDP 100ml) , desigilat si tot vroiam sa mi-l iau candva, asa ca as putea sa profit acum ca sa nu mai astept cele 2 saptamani .
M-am uitat pe cele 2 saituri de parf. ( big si fragrancex) si la EDP 100 ml apare doar TESTER si normal.
Am incercat azi pe piele 2 parf de la Jennifer Lopez- DESEO si SUNKISSED GLOW si sunt impresionata placut de amandoua.
Serios va zic, azi noapte chiar am visat Lolita Lempicka asa ca azi, cand l-am vazut pe stoc, m-am gandit ca e vreun semn. dica, ce mai astepti, cumpara-ma !



Iulia are dreptate, parfumul desigilat a fost refuzat de cineva. Daca nu iti place un parfum si tu il poti refuza Eu l-as cumpara daca e pt mine si nu ca sa-l dau cadou. Babanu face o singura comanda pe saptamana, cel putin asa stiu eu.
pe toate parfumatele


Cum adica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayleen spune:

Bine, bine, dar eu nu inteleg de ce nu comandati pur si simplu de pe fragrancex.com. Eu am comandat: am folosit cuponul FREE (cand alegi destinatia si tipul de taxa de transport, am scris acolo FREE) , care inseamna transport gratuit in toata lumea, deci in Romania. Am platit cu cardul exact pretul afisat, fara transport. Parfumurile mi-au venit la posta de cartier (nu la posta vamala), unde nu am platit ABSOLUT NIMIC. Le-am luat, am plecat. Miros foarte bine, ambalaj impecabil. Au ajuns in vreo 10 zile. Poate 11. Ce sa va mai complicati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayleen

Bine, bine, dar eu nu inteleg de ce nu comandati pur si simplu de pe fragrancex.com. Eu am comandat: am folosit cuponul FREE (cand alegi destinatia si tipul de taxa de transport, am scris acolo FREE) , care inseamna transport gratuit in toata lumea, deci in Romania. Am platit cu cardul exact pretul afisat, fara transport. Parfumurile mi-au venit la posta de cartier (nu la posta vamala), unde nu am platit ABSOLUT NIMIC. Le-am luat, am plecat. Miros foarte bine, ambalaj impecabil. Au ajuns in vreo 10 zile. Poate 11. Ce sa va mai complicati?

ayleen


Din pacate, nu intotdeauna functioneaza asa.Tu esti un caz fericit.
Sunt pe aici( in capitolele precedente) cazuri de nervi mancati si abandon , altfel cui nu i-ar placea sa ia la pretul de pe site?
In multe cazuri, pur si simplu nu a functionat.
Dar noi ne simtim bine, facem o fapta buna,nu trebuie sa manance si gura lu' babanu' o paine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo30967 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali


Eu am intrat in comanda de luni ( 29.06) la babanu dar el o fi apucat sa comande mai departe in State? Mai stau si cu emotii ....


doamne mai sali ce viata grea au unele femei .....


in privinta parfumului desigilat e adevarat ce au scris fetele : sunt parfumuri comandate care nu au fost pe sufletul solicitantelor si repuse in vanzare la un pret mai mic

eu am luat si a fost ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Citat:
citat din mesajul lui sali

parfumatelor care ati luat de la babanu, o lamurire va rog: ce inseamna la el DESIGILAT?
Nu de alta dar are 1 buc. Lolita Lempicka - Lolita Lempicka pe stoc ( EDP 100ml) , desigilat si tot vroiam sa mi-l iau candva, asa ca as putea sa profit acum ca sa nu mai astept cele 2 saptamani .
M-am uitat pe cele 2 saituri de parf. ( big si fragrancex) si la EDP 100 ml apare doar TESTER si normal.
Am incercat azi pe piele 2 parf de la Jennifer Lopez- DESEO si SUNKISSED GLOW si sunt impresionata placut de amandoua.
Serios va zic, azi noapte chiar am visat Lolita Lempicka asa ca azi, cand l-am vazut pe stoc, m-am gandit ca e vreun semn. dica, ce mai astepti, cumpara-ma !



Iulia are dreptate, parfumul desigilat a fost refuzat de cineva. Daca nu iti place un parfum si tu il poti refuza Eu l-as cumpara daca e pt mine si nu ca sa-l dau cadou. Babanu face o singura comanda pe saptamana, cel putin asa stiu eu.
pe toate parfumatele


Cum adica?


Teo are dreptate. Daca ai dubii despre originalitatea parfumului, nu este ceea ce ai crezut tu, etc, il poti refuza. Intreaba-l pe babanu, mereu are astfel de parfumuri de vanzare si la pret mai mic.

Teo, tu ziceai ca vrei sa-ti cumperi Insolance? Eu il am, nu e pe gustul meu, nu are vanilie ca si My Insolance, poate facem schimb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo30967 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Teo, tu ziceai ca vrei sa-ti cumperi Insolance? Eu il am, nu e pe gustul meu, nu are vanilie ca si My Insolance, poate facem schimb



daaaaaaaaa vreau! dar ce ai ca as vrea edp ca pe mine edt nu tin dar avand in vedere ca e guerlain ...s-ar putea sa tina
dar cum de unde esti si ce vrei la schimb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui teo30967

[quote]citat din mesajul lui sali


Eu am intrat in comanda de luni ( 29.06) la babanu dar el o fi apucat sa comande mai departe in State? Mai stau si cu emotii ....


doamne mai sali ce viata grea au unele femei .....

Nu-i asa?

Revin: nu vad cum as putea restitui parfumul lui babanu'. Adica platesc la posta, apoi iau coletul, ma dau cu parfumul, vad ca nu imi place si zic : sorry, babanu', nu e pe gustu-mi, ti-l trimit inapoi, sa-l vinzi ca desigilat? Si eu ii trimit parfumul si el imi restituie banii? Nu prea cred. Si apoi, in cazul Lolita de care vorbeam,nu e mai ieftin deloc, dimpotriva, cu 10- 20 de lei mai scump.
Cred ca tine doar pt cazul in care ai dubii privind originalitatea.

danamiha, si eu am zis de Insolance, mi-a facut pofta camelia daniela acum vreo saptamana, cand a dat pe aici doar sa ne spuna ca si l-a luat. Nu m-ar deranja , cred, daca ar fi EDT, imi amintesc ca am incercat EDP si mi s-a parut tare de tot, in sensul de insane sweetness. DAr tu de ce l-ai luat daca nu iti place? Sau te-a cadorisit cineva cu el?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

sali: daca nu-l iei tu, de Lolita vorbesc,(nu-l vad la produse pe stoc pe site), il vreau eu asa desigilat cum este, nu l-am mai avut de doi ani si mi-e dor rau de el


Insolance-ul m-a dat pe spate la prima vedere (eu sunt iubitoare de Guerlaine si mancatoare de Samsara de vreo 10 ani), l-am mirosit, am innebunit, l-am luat si.... am observat ca nu ma reprezinta si m-am dat cu el in draci pana l-am consumat

acum am Bright Cristal-Versace, vi-l recomand. Este super, fresh, de vara si are personalitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

sali: daca nu-l iei tu, de Lolita vorbesc,(nu-l vad la produse pe stoc pe site), il vreau eu asa desigilat cum este, nu l-am mai avut de doi ani si mi-e dor rau de el


Insolance-ul m-a dat pe spate la prima vedere (eu sunt iubitoare de Guerlaine si mancatoare de Samsara de vreo 10 ani), l-am mirosit, am innebunit, l-am luat si.... am observat ca nu ma reprezinta si m-am dat cu el in draci pana l-am consumat

acum am Bright Cristal-Versace, vi-l recomand. Este super, fresh, de vara si are personalitate


Nu stiu daca azi 4 iulie mai este dar alaltaieri aparea pe stoc: http://forum.computergames.ro/90-oferte-munca-prestari-servicii/270271-comenzi-de-parfumuri-originale-din-s-u-de-pe-site-ul-www-bigdiscount-com/page-93.html.
Poti sa il iei tu , nu este nici o problema. Inteleg ca iti place, poti sa-l descrii putin? Si daca il iei, sa-mi zici ce a insemnat desigilat, sa ma lamuresc .

Mergi la inceput