Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Meli, eu dimineata nu pot veni, daca faceti ceva dupa ora 4 vin cu drag

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

cucu bau. salut tu fetelor. nici nu mai stiu ce sa va zic. timp nu am, vreme nu am acum sunt acasa, mi-am adus de lucru de la birou ca nu pot sta acolo din cauza caldurii am zis ca intru macar sa va salut sa nu ziceti ca am disparut de tot. normal ca nu am citit din urma. mi-au sarit in ochi pe pagina asta cucuruzii lui elena iti faci de cap ha? si mie imi plac tare mult. mai ales facuti in jar
In rest eu binisor, ma cam termina constipatia. cereale mananc, fructe iar, cu lichide mai prost apoi mai am si o durere de spate ce o aveam in liceu. atunci eram cica in crestere acu... iar is in crestere transpir ca naiba, ma trezesc noaptea uda toata afara de ies instantaneu is leoarca, noroc cu zilele cand mai bate vantul. nu mi s-a intamplat pana acum treaba asta
Ma intorc la dosarele mele ma iertati fetelor ca tot asa rar apar pe aici, sper sa revina treaba la normal in curand

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Buna fetelor....a trecut ceva vreme de cand n-am mai aparut pe aici. Aproape am reusit sa citesc totul din urma sa fiu la curent .

Alex felicitari pt. salon si succes mare sa ai pe mai departe! Cu Tiadris parerea mea e daca o poti lasa vreo 2-3 zile la bunici cand esti tu f. aglomerata nu ai de ce sa-ti faci griji. Timpul trece f. repede, iar ea cu siguranta se va simti f. bine.

Ancab felicitari pt. disertatie!

Elena cred ca ai trecut iar prin momente grele sapt. trecuta. Important e ca sunteti bine amandoua acuma si ai mare grija , stai si te odihneste cat mai mult!

Adriana imediat scapi si tu de licenta si de examene. Cred ca abia astepti si sa va bucurati si voi de un concediu frumos! Eu in ultima vreme am fost la controale la Gynia. Un consult este 60 ron si ma pot programa de pe o zi pe alta. AU tot ce le trebuie acolo, fac si analize si nu stai la cozi.

Ioana13...se pare ca nu sunt singura care cauta cu disperare incaltaminte potrivita si ajunge la concluzia ca "clujul e prea mic". Serios vorbind, eu sunt si la jumatate de marime (36.5), sunt f. subtire la picior si f. greu imi gasesc ceva potrivit sa-mi si placa. Sotul nu ma intelege cum din atatea magazine eu nu-mi gasesc....

Meli unde ati facut baie la Felix? la ce strand?


Si sa va mai povestesc de noi ce am facut atata vreme....am fost in concediu in Antalya pt. o saptamana. Foarte frumos.... Sara s-a simtit extraordinar la mare. Tragea de noi in continuu sa o ducem in apa. Dar s-a jucat si in nisip cu copilasii , seara era minidisco unde era "mica vedeta". Dansa si tzopaia de numa. Ii placea ca era sus pe scena, la teatru de vara. Doar cu papica au fost probleme , a mancat mai rau ca de obicei, altfel ar fi fost perfect.
EU am inceput serviciul mai in serios. Merg 4 zile pe sapt. DIn 15 sept. am inscris-o pe Sara la cresa, iar azi cand am fost acolo la gardi s-a mai ivit o posibilitate: sa o duc in iulie la program scurt (de la 8.30 la 12.30) 3 zile pe sapt. pt. acomodare . Mai trebuie sa discut cu sotul si poate de vineri incepem. Uhhhh....parca ma iau emotiile deja.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

si cateva poze cu noi....sa va fac pofta de mare:
http://family.webshots.com/album/573310177uqScyx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Ada, la ce hotel ati fost? A intrat pitica in mare? Patrick nu a vrut! Numai in bazin, de acolo nu il mai puteam scoate. Nici P nu a mincat acolo, numai seara minca bine, dupa ce toata ziua numai 3-4 imbucaturi + lapte.
Inainte sa mergem am zis ca nu mai mergem in Turcia la anul, dar dupa cit a fost de bine... parca vad ca iar o comitem la anu.

Azi am fost admisi la cresa, pe locul 6! Din septembrie, la cresa din Zorilor. Cred ca nu il mai ducem din auguts la cresa din centru, sa nu il tot mutam atita. E mai comod aproape de casa. Si cum se simte bine la bunici, bagam vara asta niste vacante prelungite la ei!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adab

si cateva poze cu noi....sa va fac pofta de mare:
http://family.webshots.com/album/573310177uqScyx

Ada si Sara-Denisa (27.02.2008)
http://community.webshots.com/user/adabutus


foarte faine poze...ati stat la hotel concorde???cred ca e tare fain acolo...

imi place poza cu Sara in hamac...ce dulce eeee..

vreau detalii...si noi tot in antalya ne-am hotarat sa mergem...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

adasuperbe pozee , iar statiunea ude ati fost e de vis , de Sara nu mai zic nimik, e o minunatie de fetita , un de la Dragos


am uitat sa va spun ca am comandat fortareata de la quelle si mi-a ajins in 2 zile acasa, ce rapizi au fost , acu 2 sua 3 ani mi-am comandat ceva si mi-a veit dupa 3 luni

va fac poze cu fortareata, Dragos e tare incatat , umai pana o umfla tati dureaza

cad a juns acasa asa rusie i=a fost iar dupa vreo 10 minute a iceput sa vb cu noi la care imi spune Elena am venit la mine, am crezut ca il pap
asa bine vorbeste acuma, perfect cu mici exceptii

pompa si el cu piciorul la fortaeata si l-am itrebat ca u aobosit la care el sa stii ca u am obostit mami inca

copii sut cele maifrumoase daruri de la Dumnezeu , sa fie sanatosi toti sisa creasca mari

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

salutare fete dragi
am ajuns acasa in seara asta de simbata de la amiaz am mers la urgente si a internat-o pe piti
de la cit a vomitat si nu mincase nimic si nu putea nici apa ca vomita s-a dezhidratat si de simbata de la amiaz pina azi dimineata a stat numai cu perfuzia non stop
va pup si mai pove maine ca sint rupta de obo
nu am citit inca nimic ce ati scris



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ioana,giulia sanatate multa va doresc
acuma cum se simte saracuta ?????
de la Drgaos

vai ce sperietura am tras , am papt cuDragos lebenita iar el a dorit sa pape in fortareata si s-a inecat, abia si-a revenit , ne-am speriat de numa, i-a ramas in mijlocul pieptului lebenita si nu ceda, i-am dat apa, l=am intors cu capul in jos.....tot ce tebuie facut in caz de inec si nimik, intr-un final si-a revenit saracutul

aveti grija fetelor cu copilasii, eu una am zis ca nu ii mai dau sa pape nimik cand se joaka, cand o sa papam pe scaun frumos in rest nu dupa peripetia de acuma

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

mamiMa_alexia daca inca nu te-ai decis la ce medic sa mergi iti recomand din tot sufletul pe daniela rotar, are cabinet pe andrei zaciu in buna ziua, e cea mai buna, eu sufar de PCOS si ea a fost prima care mi-a pus acest diagnostic, toti ceilalti medici la care am fost imi dadeau diferite raspunsuri aiurea. Nu are rost sa ma intind acum dar cred ca daca iti faci o programare la ea dupa aia te convingi ce fel de medic si om este.

14+

Mergi la inceput