Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

scuze ca te-am botezat, laptopul e de vina

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
ANDREEA -E probabil cand ne vom intoarce din concediu o duc pe piticuta la maica mea ,dar acuma mi tare greu ,de mai bine de o saptam stau asa de putin cu ea am noroc ca totusi e aici ca altfel n as mai fii buna de nimic
multumesc de urari
ELENA cand am citit ce ai scris de puiut mi am amintit ca ai mai patit o odata cu marutu si tare mult a contat ca ai scris ,multumim frumos de avertizare si eu ii mai dau sa pape fructe cand se joaca dar clar ca nu voi mai face lucrul asta sau daca se mai intampla voi fii mult mai atenta
si asa e ,ai dreptate copilashii astia ai nostri sunt cel mai minunat dar de la Dumnezeu
ADA superbe pozele
asta i minunata http://family.webshots.com/photo/2301572490103714229blkZyE
spor si tie la treaba si te cred ca ti va fii greu cand o dai pe pitica la cresa dar o sa-i fie bine intre copilasi
la ce cresa te ai hotarat sa o inscrii?
KATIA sanatate ingerasului,sa ne scrii cum se simnte?
doamne ajuta sa treaca repede,sigur perfuziile o vor ajuta
imi pare tare rau
IOANA13 iti place de dr Oancea?
zau ca si eu ar trebui sa merg la un control
si eu zic sa mai asteptati pana in sept cu cresa ,o sa i fie f greu sa stea o luna si sa l mutati ,mai bine i la bunci pana in sept
BIARA ce i BCOS ?sanatate multa



SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

mamiMa_alexia daca inca nu te-ai decis la ce medic sa mergi iti recomand din tot sufletul pe daniela rotar, are cabinet pe andrei zaciu in buna ziua, e cea mai buna, eu sufar de PCOS si ea a fost prima care mi-a pus acest diagnostic, toti ceilalti medici la care am fost imi dadeau diferite raspunsuri aiurea. Nu are rost sa ma intind acum dar cred ca daca iti faci o programare la ea dupa aia te convingi ce fel de medic si om este.

14+


INTR-ADEVAR E SUPER DOCTORITA , insa cabinetul e pe str Mircea zaciu nr 2-4


poze pt cine doreste

http://picasaweb.google.com/elenus82/IULIE2009#

noapte buna

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

acuma si tu neuronii de gravida, bine ca mi-am amintit jumate din numele strazii

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Ioana, cum e Giulia! Din cauza drumului o fi facut enterocolita. Oboseala, schimbat mediu...

Alex, f finut a "lucrat" dr Oancea. DAr era cam obosita sau plictisita sau grabita...

LA policlin Grig pretul pt ecograf e separat de consultatie. LA altele cum e, nu stiti? Mie la Medstar acu 2 ani mi-a facut si ecograf cuprins in acelasi pret de 50-60... iar aici era vreo 70 ecografia +60 consultatia!

Elenuta, super castelu!!! Bine ca ati fost pe faza cu lubenita! Doamne cite pericole sint la tot pasu, ca daca te gindesti innebunesti!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

salutare,

ne-am intors si noi din concediu,a fost frumoas in Grecia(cu minus la cazare), apa cam rece pt mine ,cu mici inconveniente inerente intr-un concediu cu copil, sa va zic ca eu una mam sintit muult mai bine la Baile Felix unde am mers la doua zile de la intoarcerea din Grecia.aaa si drumul cu masina 17 ore,hmmm nu e de mers asa departe cu copil la bord.per total ok acest concediu...

nu am recitit din urma ,sper ca sunteti bine si voi si copilasii,gravidutele ce mai fac ???

eu sunt prinsa la servici cu treaba muuuultaaaa ,sper sa mai intru in pauze de relaxare.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ioana cand mi-am facut control plus papanicolau mi-a luat60 consultatia care includea si eco iar pt papan. 25, total 85 lei zic eu ca ii acceptabil comparativ cu alte cabinete

anca bine ai revenit si spor a treaba
asteptam poze



Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna ,fetelor!
Biara ce mai faci ? cum esti? ..nu ai mai intrat pe la "fulgusori".Ne intrebam cu Andre oare cum esti..
Vizavi de dr.Rotar am auzit si eu ca e super de treaba ..se pot face programari telefonic? Ai vreun nr de la cabinet?..Daca da ,cam in cat timp te programeaza? ms.
Elena cum sunteti? Tu la cine mergi pana la urma?

miany
21+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sara2007

MIANY75 triplu test aici la noi e 200 ron,asa mult e la bucuresti?

IOANA13 sigur se v-a adapta P la toti bunicii,la toti copii le place sa fie in centrul atentiei,sa li se acorde atentie si sigur bunicii asta fac.si SARA merge din sept,sper....adica am inscris-o si numia marti aflam raspunsul,dar sigur o i-au.eu astept s-o vad la cresa,sa vina serbarile...cred ca v-a fi distractiv,sper numa cu bolile sa nu fie distractiv

un sf de sapt cat mai frumos alaturi de cei dragi voua...

ioana...mami de sara


se pare ca da ..."avantajele" capitalei.Si la echo platesc mai mult decat pe aci..

miany
21+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Elenuta, la dr Rotaru ai fost, la cabinetul ei?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput