Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Elenuta, la dr Rotaru ai fost, la cabinetul ei?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)





la cabinet am fost la medstar cu papanicolau, dar am fost si la dr Rotaru si are preturi bune, nu is exagerate

tel de la ca dn dr Rotaru 0364140205 Centru Medical Rotmed

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

buna ,fetelor!
Biara ce mai faci ? cum esti? ..nu ai mai intrat pe la "fulgusori".Ne intrebam cu Andre oare cum esti..
Vizavi de dr.Rotar am auzit si eu ca e super de treaba ..se pot face programari telefonic? Ai vreun nr de la cabinet?..Daca da ,cam in cat timp te programeaza? ms.
Elena cum sunteti? Tu la cine mergi pana la urma?

miany
21+ DAVID ANDREI


sunt bie mersi dar obosesc ff repede asa cavoi fi mai mult la pat decat in acivitate

acuma mrg la dna dr Neamtu antonia, asa senumea inainte iar acum e Levai Antonia

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

fetelor mai citesc ce ati mai scris
intre timp vesti de noi avem bune
piti e mult mai bine,se joaca maninca destul de bine dupa atitea zile si bea si lichide cere mereu si fructe
nu stiu ca erau toate ok nu avea nimic pina vineri dupamasa cind s-a trezit a baut lapiticul apoi a vomitat si tot asa a tinut-o seara la fel la cina si noaptea cerea apa si tot vomita
nu reusea nici apa sa o tina in stomac,simbata la amiaz am mers la urgenta si i-au luat singe dupa anlaize era deja dezhidratata si a si internat-o pina ieri dupamasa
acum a trecut si e bine
va multumesc la toate pt urari de sanatate si de preocupari
sinteti dragute



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Help!!!! Voi cei care ati scapat de pampers dar ati mai avut mici accidente pin casa, cu ce ati curatat covoarele? Eu le-am spalat si raspalt si parca n-a iesit complet mirosul, cu ce sa mai incerc? Am renuntat total la pampers, il poarta doar noaptea (desi asta noapte s-a trezit si a cerut la olita) insa, am avut si 2 accidente (unul cu rasturnatul olitei cand s-a ridicat de pe ea si al doilea cand n-a mai ajuns la olita si s-a scapat). Stiu ca in baie e locul olitei dar la noi in baie nu inacp 2 oameni asa ca e dificil. Deci cu ce sa mai curat?



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005
salutare!
Citat:
citat din mesajul lui anca.b
Katia, eu l-am tuns pe stefan a doua oara vara asta, desi imi e tare drag cu parul un pic mai lung. din pacate e mult prea cald ca sa-l las cu "plete". poate de la toamna...(bine, nu l-am tuns la zero. l-a luat cu 0,6...asa ca nu e chel, dar e mai ok asa pt el).


am revenit ieri la Cluj, dar maine mergem iar la bunici...

elena, sper ca esti bine...DD e cu voi, ai incredere...

katia, referitor la parut, eu zic ca pe caldurile astea ar fi bine sa-i tai din el...si mie mi-a fost mila cand l-am tuns pe Eric, dar stiu ca a fost spre binele lui...ca tare transpira si-i venea si parutul in ochi si-l enerva...


nici eu nu vreau sa o tund,poate putin la virfuri ca sigur o sa creasca mai repede
eu daca il tund des imi creste repede
la cit mi-s de dragi cirlontii ei cum sa-i tai?



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mami-alexia-nu stiu cum sa te ajut
noi am inceput de 2 ori sa renuntam la pampers dar vad ca inca nu se simte pregatita
se cere doar la kk si merge la baie ca refuza olita direct la wc am lasat-o si fara scutec dar face pp apoi imi arata ca e ud pe jos
inca nu vrea sa se ceara la pipi dar de zis stie cind o intreb
se vede ca nu e pregatita inca
nu stiu daca acolo este clor delicat pt tesuturi colorate
aici este si pt haine colorate si sint bune
Ancab-felicitari pt examen
Elenuta-stai acas cumintica pt bbelina
ma bucur ca nu a fost grav si nu ne mai da emotii
ma bucur ca sinteti plecate in concedii care pe unde fain!
vad ca vb de dr de cabinete nu ma bag in discutii ca nu stiu



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adab-foarte frumoase pozele
se vede ca v-ati simtit minunat
Alinabojuc-mai odihneste-te si tu putin
destre porumbul Elenutei si mie mi-a facut am facut acu 2 sapt zilele astea merg sa mai cumpar
ieri in drum spre casa era o zona pline de lanuri de porumb mama ce pofta aveam
scz daca nu raspund la fiecare dar nu mai tin minte chiar tot
se vede ca am lispit



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Katia, si aici sunt, am dat cu Vanish dar n-am reusit sa scot mirosul complet. Cu olita eu m-am lamurit ca se poate ajunge la ea doar cand e copilul pregatit. La noi momentul a fost spitalul si faptul ca i-au pus sticluta ca sa-i ia urina. Bineinteles ca s-a iritat si din momentul ala a constientizat cand face si a inceput sa spuna. Am speculat momentul si vad ca ne-a iesit.

Si mie mi-a facut Elena pofta de porumb



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Elenuta ma bucur ca esti multumita de dr.pe care l-ai gasit..cred ca e tare neplacut sa schimbi medicul dupa atata timp ...si mai ales acu in situatia data..Las-o incolo de activitate ,ca sigur o sa ai parte dupa! Ai grija de tine! Multa sanatate iti doresc si tie si "bebelinei"!

miany
21+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

ATi primit mesaj ca sint reduceri la Z? Oare de azi? Alea cu 50 % din tot.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput