Gravidutze si mamici de Cluj - 126

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ELENA puiule bine ca totul e oksi lasa ca astea doua luni trec repede ,o sa vezi
CO maine o sa fie ceva interviuri pt cosmetica ,in rest totul e ok dar f multaaaa treaba
am noroc ca e mami la mine altfel nu stiu ce m as fi facut ,dar vineri trebuie sa plece asa ca ...habar n am cum ma voi descurca cu mititica mea ,oricum gasesc eu o solutie pana la urma
o varianta ar fi sa o las la mama dar sincer mi ar fi f f greu fara ea .....
IOANAbravo tie ,chiar ca si pe mine m a luat dorul de cumparaturi ,tare mi as lua o rochita ,o buna prietena si a luat o rochie tare faina ,din voal ,de la New Yorker ...poate am timp sa trec prin zona
ANCA bravooooo tie




SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Buna dimineata

Haideti la

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

neatza

ms nico de cafea


tati a plecat la exameniar apoi merge dupa iubirea oastra, asa imi e de dor
acuma mi=am pus cativa cucuruzi la fiert , imi plac la nebunie iar pana se fierb imi pregatesc micul dejun dupa care cu viteza melcului sau mai incet sa fac cate ceva, cum pot iar dupamasa vine mama in ajutor sa imi faca curatenia

va sarut, sa aveti o zi minunata

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

am si uitat ieri de fericita ce am fost ca am ajunsacasa, sa urez celor care poarte numele de PETRU si Pavel
LA MULTI ANI!!!!!!!!!

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Elenaeu sunt bine ,multumesc de intrebare ..uneori cu dureri prin burta (ca niste intepaturi),dar in rest k ."bebe" misca dar nu e foarte activ si imi da emotii..
Vad ca tu ai trecut printr-un moment mai greu ..iti doresc multa sanatate ,grija mare si sa jungi cu bine la capat..

miany
21+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Neata!

elena, ma bucur ca esti ok...si stai linistita nu te mai agita...lasa totul deoparte si ai grija de voi...asta e ceea ce conteaza acum...

ioana13, ti-ai cam facut de cap, nu? ce faain...sa stii ca de multe ori nici eu nu-mi gasesc ceea ce caut...intr-adevar majoritatea lucrurilor nu sunt pe gustul meu...asta e...ce sa facem...


ancab, felicitari!!! esti tare, mami!!! ai scapat!

alex, eu zic ca poti s-o lasi linsitita pe Tiadris la bunici...lui Eric ii palce tare mult aici, mai ales ca toata ziua e afara...
bafta la interviuri!sa gasesti ceea ce cauti!

va pup! o zi faina!

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare!

Am o intrebare pentru voi: cand mergeti la gine, mergeti cu trimitere de la dr de familie, la gine 1 sau stanca? Sau mergeti la cabinete particulare? Eu pana acum mergeam la Zolog, la policlinica dar parca as merge la altcineva. Astept sugestii.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Salutare!

Am o intrebare pentru voi: cand mergeti la gine, mergeti cu trimitere de la dr de familie, la gine 1 sau stanca? Sau mergeti la cabinete particulare? Eu pana acum mergeam la Zolog, la policlinica dar parca as merge la altcineva. Astept sugestii.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!


Adriana, eu pentru control sau analize mergeam la Radusan...si n-aveam trimitere, mergeam si plateam... nu merg la clinica pt ca acolo astepti f mult...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

Salutare!

Am o intrebare pentru voi: cand mergeti la gine, mergeti cu trimitere de la dr de familie, la gine 1 sau stanca? Sau mergeti la cabinete particulare? Eu pana acum mergeam la Zolog, la policlinica dar parca as merge la altcineva. Astept sugestii.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!


adriana draga, daca mergi la particular u ai nevoie de bilet de trimitere dar daca mergi la gine sua stanca iti trebuie bilet de trimitere

iti recomand noua mea dr care ma impresionat de-a dreptul

eu am fost marti la control si sa vad daca ma primeste sa imi urmareasca sarcina, mi-a spus cu parere de rau ca e in concediu si nu ar vrea sa ,ma lase pe dinafara, iar joi cand m-a vaut la gine 1 s-a ocupat de mine paca eram sora ei sau cineva apropiat, iar restul dr la care am fost de mult mai multe ori ca si la ea cand ma vedea intorceau capul
joi m-a vizitat de 2 ori, vineri a fel iar sambata a venit de acasa sa vada cum sunt ,mai rar asa ceva

ziceau si fetele din salon ca e o exceptie aceasta dr, tot respectul si stima fata de ea

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 29+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana, eu ma duc la dr recomandata de Alex, Oancea Mihaela. Acolo Testul Papanicolau e 45 si consulattia 60.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput