Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (148)
Raspunsuri - Pagina 19
bitza2008 spune:
Giulianna imi pare rau de pierdere!Condoleante!
Angelynna sper sa-si revina repede bebita!Altceva in plus fata de ce au zis fetele nu stiu.

M-a chemat sotul sa adorm eu copilul ca el n-a reusit!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL
angelynna82 spune:
Oana stam si in curte, somnul de dimineata acolo si-l face
. Cum a fost la Buteni?
Feli la fel face si tati al nostru uneori,
ce ai gatit azi, multam, sper sa ne si distram 
Mimihoo vacanta placuta 
Ramo si Feli am sa incerc si cu apa fiarta 
Vorbiti de micile accidente, azi de dimineata a varsat cafeaua 
La multe lunite Maia de July, Sofia de Joy , Ruxandra de A_rose , Ariana de Gargaritza , Thea de Anamona
La multi ani Raluca
Bitza felicitari pentru dintzoc
, spor la vopsit
Si Crinei ii plac dovleceii umpluti, nu i-am dat pana acum ardei umpluti 
Multumesc fetelor pentru sfaturi 
O adoarme mamaie pe pitica mea 
fericita de
Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina
felicic76 spune:
uite ca m-am trezit eu sa va chem la apel"
boo, alexa M, dyanira, irina, denisa.g, monica.C, nushule, leah, lucutta, illia, mary.b
si asteptam vesti proaspete despre voi si bobocei!
(am enumerat fetele active mai mult, pe cele care ne citesc din umbra si nu au mai postat de mult timp le asteptam cu drag
)
bitza2008 spune:
Am reusit si am adormit baietii!!
Feli ambalajul nu-l mancam nici noi.Nu i-a placut ca nu era blenduit,banuiesc.Data viitoare ii umplu dovlecel ca si lui ii place. Multam de pont!
Angelynna,Babytza 
www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL
felicic76 spune:
Falkone canta la capace 

A deschis dulapul unde tin capacele la oale si este distractie mare in bucatarie
Tati a iesit sa-l plimbe pe Fox pe ploaie

gaia: 
ai gasit solutie la pitici-taratori?![]()
300 spune:
Claudinna multumesc de intrebare, pe 3 iulue ma apuc de treaba si o sa stau pana pe 7 august, insa nu program plin. Oricum, ma bazez foarte mult pe soaacra mea, se intelege foarte bine cu fetita si in absenta mea. Ziua oricum e mai usor, mai ies pe-afara, mai o masa diversificata...
A propos de fontanela mie mi-au zis demult ca mi se inchisese devreme tare dar nu retin varsta. Si cred ca mi-a crescut creierul, daca nu asta pe care il am face fata inca destul de bine desi a inceput sa dea si rateuri [-:)))]
de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...
300 spune:
Feli si Anda tot asa aplauda de bucurie cand ne vede sau cand ii pace ceva :) Sunt niste dulci.
ici mancaciosului. Fratele nostru cel mic pe la un an canta la oale si linguri, asa ca stiu ce vorbesti. Ce fain trebuie sa fie - la mine oalele sunt puse undeva suuus
Bitza felicitari pentru dintisor! Vopseste-te si pentru mine :) a eu abia joi cred ca ma apuc si n-am niciun chef...
de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...
_giulianna_ spune:
Salutare!
Va multumesc pentru gandurile voastre. Asa cum a zis si Feli (
) trebuie sa ne gandim si sa multumim lui Dumnezeu ca avem puiuti sanatosi. Ca ne putem bucura de ei in fiecare zi, ca ne zambesc, plang, vorbesc...
Durerile prin care trece o mama atunci cand isi pierde copilul nu pot fi comparate cu nicio alta durere. Eu m-am scuturat bine la aflarea vestii si am constientizat ca sunt atat de mica in fata vietii...
Inchei subiectul multumindu-va inca o data!
Mami de
Eduard-Gabriel (17.08.2008)
Ticker Edi
_giulianna_ spune:
Bai al meu nu aplauda, ce ma enervati, vreau si euuuuuuu. In schimb pupa. Daca-i spun "da-mi un pupic" intinde gurita si ma baleste toata. E mortal!
De maine incep cursurile de aplaudat ![]()
Mami de
Eduard-Gabriel (17.08.2008)
Ticker Edi
laureta spune:
Pup fetele si bebei 
Vreme naspa stare naspa
. Io am luat rezulatatul analizei lui fofo
, da e numai ceva frontiu nushcum, PAP ul nu e trecut, cred ca mai dureaza. Cate zile a durat la cine a facut PAP ul?
Noi avem gingia sus cu sange, urla cu orar, fiecare zi la ora 3 diminetza
Vreau si io la Bimbo un scaun de masina Brevi Cod. 2928 pt o prietena.
Giuli condoleante, cunosc durerea si apasarea
Felicic pupam tobosharul galagios![]()

300 bafta la servici
tzitziri bine ai revenit
bitza felicitari pt dintzoc nr 6
monicu burticel 
Nausica bine ai revenit, asteptam pozele
Revin , bebe urlator
SEBI!
de
Inisa Ana-Maria si
Bianca Nicole
