A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 99

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu n-am urmarit dilemele nimanui, doar nu sint de acord cu folosirea copiilor in astfel de spectacole. Asta cu atit mai mult cu cit Michael, stiind cit de nenorocita e presa si cit rau face i-a ferit cit de mult a putut de asa ceva. Au calcat peste orice dorinta a lui de ntimitate pentru a vinde show-ul mai bine. Nu au rusine si scrupule!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

"O rezolutie, purtand numarul 600, a fost introdusa in Camera Reprezentantilor din SUA, pentru a recunoaste oficial activitatea lui Michael Jackson ca activist mondial in domeniul umanitar, a anuntat marti cea care a avut aceasta initiativa, reprezentanta Sheila Jackson Lee"

frumos...


Mirela/desprecopii, te rog din suflet, sterge postarile de aici care nu isi au rostul deloc aici... te roggggg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

eu nu imi revin
am plans pana mi s-a facut rau aseara
plang si acum
realizez ca nu e tocmai normal ce simt si ar trebuii sa ma opresc dar nu pot

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Am auzit-o pe o ziarista (de-a noastra) azi dimineta la TV spunind ca exista zvonuri cum ca Diana Ross si Liz Taylor n-ar fi venit la ceremonie pt ca nu sunt agreate de catre familia lui Michael (si, deci, nu au fost invitate).
Oare ?! stiti ceva despre asta ? cred ca e posibila si varianta asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Nu stiu sigur de Diana Ross dar despre Liz Taylor au vorbit chiar foarte urat (cum ca ea l-ar fi tras in dependenta asta de medicamente). Nu imi vine in minte acum daca a spus taica-sau sau unul din "prietenii" familiei...

Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Cu fiecare melodie asculatata simt cum imi intra in inima din ce in ce mai adanc!

Drum bun suflet de copil!



Pot ... pentru ca eu cred ca pot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

... si ca se pare ca exista un testament "secret" mai nou, din 2009 ?!asta nu stiu in ce fitzuica de pe la metrou am mai citit, dar voi stiti ceva despre asta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Mda...un testament nou; acum or sa mai apara vreo 2, alti trei copii necunoscuti pana acum, adresa exacta unde s-a retras sa traiasca linistit, ca de fapt Thrillerul nu a fost al lui, ca pe scena era de fapt o actrita de circ in locul lui...ba am citit deja ca el ar fi murit de fapt acum 2 ani si ca rolul lui l-a jucat o sosie
Cine stie cate o sa mai citim si auzim de acum....bietul Michael...



I am alive and I am here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ptr ca imi face rau..nu citesc nimic acum ...si aseara m-am uitat pe cnn ptr ca nu am suportat comentariile vedetelor noastre pe diversele posturi ...MA DOARE pur si simplu..sa il lase in pace

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Mie sincer mi-e sila deja. Cam din prima zi dupa moartea lui. Senzatia generala este cea pe care o am cind ma uit pe animal planet la sacalii care devoreaza lesul unui elefant.

S-au scris deja atitea minciuni. S-a facut deja atita spectacol. Nu stiu cum sa ma exprim ca sa fiu corect inteleasa. Mi s-a facut greata aseara la comentariile total nedocumentate si neavenite facute pe posturile romane de tv care au difuzat in direct spectacolul. Mi s-a facut greata cind la mai putin de 24 de ore de la moartea lui se vinduse nu stiu ce manusa de-a sa pe o suma fabuloasa. Mi-e sila de cele 100 de autopsii, de totala dezinformare legata de inmormintare, de faptul ca au trecut 10 zile de cind a murit si inca se afla intr-un sicriu plimbat de colo-colo. Mi-e sila de intreaga familie care s-a trezit acum indurerata.

Mie nu mi-a placut ideea spectacolului de aseara. Nu pun la indoiala emotia celor invitati, dar spectacolul in sine eu l-as fi organizat dupa o inmormintare civilizata si cit se poate de discreta, in cerc cit se poate de restrins. Chiar daca biletele au fost gratuite, muuulta lume a facut bani pe spinarea lui aseara, si in general, de cind a murit. Nu mi-a placut ideea copiilor aflati linga un sicriu care ar fi trebuit sa se afle deja in pamint, indiferent de religia in care s-ar fi decis inmormintarea.

Nu mi-a placut ca s-au difuzat inainte de inceperea transmisiunii fragmente in care Michael afirma - de ce a mintit oare? - ca a facut doar 2 operatii estetice. E evident ca nu e asa pt orice neavenit care urmareste citeva clipuri din perioade diferite.

Mi se pare extrem de trist tot ceea ce se intimpla, mi se pare ca amintirea lui este pingarita. Ca si tot ce a contat vreodata pentru el. Pacat. Sincera sa fiu, aseara am preferat programul de pe VH1, care a difuzat clipurile lui pe perioada comemorarii...mi s-a parut mai decent decit antenele sau mtv.

Pacat.



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput