Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

A murit Michael Jackson!!!!

(34 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 111

motanik

6149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimotanik Adauga semn de carte la raspuns Trimite motanik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ce-ati aflat de inmormantare, unde l-au dus?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra
Mergi la inceput

rall

2600 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rall un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui motanik

Ce-ati aflat de inmormantare, unde l-au dus?

Din cate am inteles inca nu a fost ingropat si inca sunt discutii legate de Neverland:

"A helicopter landed at Neverland Ranch just a short while ago -- and another just hovered -- but Michael Jackson's body wasn't in either of them.

Here's what we do know: it was part of some kind of interview about the ownership of Neverland, done by a media outlet that will air tomorrow. They requested to use Neverland as the backdrop and permission was granted."
Mergi la inceput
Cordelia
Cordelia

253 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cordelia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Fetelor, eu nu-mi pot reveni deloc....adica sunt echilibrata asa de felul meu, regret enorm si m-am straduit sa ma tin asa dar m-au podidit rau amintirile si imaginile cu el (daca aseara am visat ca eram la inmormantare si s-a ridicat...si era ok si nedumerit ce se intampla...)

stau la servici si am urgente si le fac sau nu le fac si cu mintea aiurea tare....si ascult in tot timpul Liberian Girl care mi se pare fenomenala...

Mergi la inceput

motanik

6149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimotanik Adauga semn de carte la raspuns Trimite motanik un Mesaj Privat  Reply with Quote
Inca un moment foarte dureros al ceremoniei, dupa ce a plans fetita si l-au scos pe Michael din sala, scena a ramas goala, cu lumina pe microfonul la care nu a mai venit nimeni....caci acolo era locul lui Michael

--------------------

The King has left the building

Editat de - motanik on 08/07/2009 12:01:57
Mergi la inceput

Cristina_C

8099 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cristina_C un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu pot decat sa
Mergi la inceput

Marunzika

1302 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMarunzika Adauga semn de carte la raspuns Trimite Marunzika un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si mie imi pare nespus de rau ca s-a dus....iar ieri la ceremonie am plans non-stop, iar finalul, cand fetita lui a vorbit, m-a daramat total. Fetita mea ma vedea plangand si intreba mereu "mama aua?" Tare trist ! Am plans ieri cu suspine in fata televizorului, de cand au adus sicriul si pana scena a ramas goala...

Yannisa Milena
24.08.2007
Mergi la inceput

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Neverland, tara lui Michael.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu una nu inteleg de ce copiii lui au fost chinuiti cu ceremonia de aseara. Stiu, spectacolul e la el acasa in America, dar presiunea a fost mult prea mare pentru niste copii care puteau fi scutiti de asa ceva. Oricum a existat o slujba pentru familie, oricum vor participa la inmormintare, aseara mi se pare ca au fost folositi pentru cresterea audientei.
Mergi la inceput

crisiacob

508 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui crisiacob  Trimite mesaj yahoo luicrisiacob Adauga semn de carte la raspuns Trimite crisiacob un Mesaj Privat  Reply with Quote
[quote]citat din mesajul lui eladea2005

Neata!

buna sau rea, mergem inainte... nu am cuvinte despre ceea ce s-a petrecut ieri la Staples Center...a fost o ceremonie asa cum trebuia sa fie...impresionanta... iar copilasii...dragii de ei... offff...

sincer...a fost un moment in care ma gandeam: ce-ar fi ca acum sa apara Michael din spatele scenei, sa rada si sa zica : 'A fost o gluma..n-am murit..sunt aici???' si sa inceapa sa cante...sigur, ar fi fost cea mai horror gluma din istoria omenirii, dar cred ca toata lumea ar fi preferat-o in locul unui sicriu acoperit cu trandafiri rosii..

tocmai citeam pe tmz.com, o chestie:

Get ready to have your mind blown. Ready? Here we go ...

-- Michael Jackson signed his will on 7/7/02.
-- Michael Jackson's memorial was on 7/7/09 ... exactly 7 years after the will was signed.
-- Michael Jackson's two biggest hits -- "Black & White" and "Billie Jean" -- were each #1 for 7 weeks.
-- Michael Jackson's three biggest albums -- "Thriller," "Bad" and "Dangerous" -- each produced 7 top 40 hits.
-- Michael Jackson was the 7th of 9 children.
-- Michael Jackson was born in 1958 ... 19 + 58 = 77
-- Michael Jackson died on the 25th ... 2 + 5 = 7
-- Michael Jackson has 7 letters in his first and last name.

ce ziceti de asta...sigur, e numerologie..dar...

offff...

Iar Elvis a murit in 1977!!!! Asta apropos de temerile lui cum ca o sa sfarseasca ca Elvis...

Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)

Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!
Mergi la inceput

motanik

6149 Mesaje
Natasa, am citit azi o declaratie a producatorului Kenny Ortega care a zis ca nu stia ca vor fi prezenti si copiii, a fost o surpriza si pt el sa-i vada acolo.
In plus, pt cine are cumva dubii ca Paris a plans la comanda, in clipele de dupa discursul lui Marlon cand s-a cerut microfonul ei au crezut ca vrea sa vorbeasca ceva Janet, deci momentul cu Paris a fost total imprevizibil pt toti. N-a fost nimic regizat.

Si avand in vedere ca cei doi sunt maricei, poate au dorit sa fie acolo ei insisi. Poate in locul lor am fi dorit sa facem parte din ultimul tribut adus de lume tatalui lor.

--------------------

The King has left the building
Mergi la inceput
Pag. din 111 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com