A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 98

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce-ati aflat de inmormantare, unde l-au dus?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Ce-ati aflat de inmormantare, unde l-au dus?


Din cate am inteles inca nu a fost ingropat si inca sunt discutii legate de Neverland:

"A helicopter landed at Neverland Ranch just a short while ago -- and another just hovered -- but Michael Jackson's body wasn't in either of them.

Here's what we do know: it was part of some kind of interview about the ownership of Neverland, done by a media outlet that will air tomorrow. They requested to use Neverland as the backdrop and permission was granted."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

Fetelor, eu nu-mi pot reveni deloc....adica sunt echilibrata asa de felul meu, regret enorm si m-am straduit sa ma tin asa dar m-au podidit rau amintirile si imaginile cu el (daca aseara am visat ca eram la inmormantare si s-a ridicat...si era ok si nedumerit ce se intampla...)

stau la servici si am urgente si le fac sau nu le fac si cu mintea aiurea tare....si ascult in tot timpul Liberian Girl care mi se pare fenomenala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Inca un moment foarte dureros al ceremoniei, dupa ce a plans fetita si l-au scos pe Michael din sala, scena a ramas goala, cu lumina pe microfonul la care nu a mai venit nimeni....caci acolo era locul lui Michael



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Nu pot decat sa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Si mie imi pare nespus de rau ca s-a dus....iar ieri la ceremonie am plans non-stop, iar finalul, cand fetita lui a vorbit, m-a daramat total. Fetita mea ma vedea plangand si intreba mereu "mama aua?" Tare trist ! Am plans ieri cu suspine in fata televizorului, de cand au adus sicriul si pana scena a ramas goala...


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

www.supereva.ro/info.asp?id=1802" target="_blank">Neverland, tara lui Michael.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu una nu inteleg de ce copiii lui au fost chinuiti cu ceremonia de aseara. Stiu, spectacolul e la el acasa in America, dar presiunea a fost mult prea mare pentru niste copii care puteau fi scutiti de asa ceva. Oricum a existat o slujba pentru familie, oricum vor participa la inmormintare, aseara mi se pare ca au fost folositi pentru cresterea audientei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

[quote]citat din mesajul lui eladea2005

Neata!

buna sau rea, mergem inainte... nu am cuvinte despre ceea ce s-a petrecut ieri la Staples Center...a fost o ceremonie asa cum trebuia sa fie...impresionanta... iar copilasii...dragii de ei... offff...

sincer...a fost un moment in care ma gandeam: ce-ar fi ca acum sa apara Michael din spatele scenei, sa rada si sa zica : 'A fost o gluma..n-am murit..sunt aici???' si sa inceapa sa cante...sigur, ar fi fost cea mai horror gluma din istoria omenirii, dar cred ca toata lumea ar fi preferat-o in locul unui sicriu acoperit cu trandafiri rosii..

tocmai citeam pe tmz.com, o chestie:

Get ready to have your mind blown. Ready? Here we go ...

-- Michael Jackson signed his will on 7/7/02.
-- Michael Jackson's memorial was on 7/7/09 ... exactly 7 years after the will was signed.
-- Michael Jackson's two biggest hits -- "Black & White" and "Billie Jean" -- were each #1 for 7 weeks.
-- Michael Jackson's three biggest albums -- "Thriller," "Bad" and "Dangerous" -- each produced 7 top 40 hits.
-- Michael Jackson was the 7th of 9 children.
-- Michael Jackson was born in 1958 ... 19 + 58 = 77
-- Michael Jackson died on the 25th ... 2 + 5 = 7
-- Michael Jackson has 7 letters in his first and last name.

ce ziceti de asta...sigur, e numerologie..dar...

offff...



Iar Elvis a murit in 1977!!!! Asta apropos de temerile lui cum ca o sa sfarseasca ca Elvis...

Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Natasa, am citit azi o declaratie a producatorului Kenny Ortega care a zis ca nu stia ca vor fi prezenti si copiii, a fost o surpriza si pt el sa-i vada acolo.
In plus, pt cine are cumva dubii ca Paris a plans la comanda, in clipele de dupa discursul lui Marlon cand s-a cerut microfonul ei au crezut ca vrea sa vorbeasca ceva Janet, deci momentul cu Paris a fost total imprevizibil pt toti. N-a fost nimic regizat.

Si avand in vedere ca cei doi sunt maricei, poate au dorit sa fie acolo ei insisi. Poate in locul lor am fi dorit sa facem parte din ultimul tribut adus de lume tatalui lor.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput