A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 93

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si mesajul Dianei Ross, a carei absenta m-a uimit.

“I want you to know that even though I’m not there at the Staples Center, I’m there in my heart. I decided to pause and be silent. This feels right for me.

Michael was a personal love of mine, a treasured part of my world, part of the fabric of my life in a way that I can’t seem to find words to express.

Michael wanted me to be there for his children, and I will be there if they ever need me.

I hope today brings closure for all those who loved him. Thank you, Katherine and Joe, for sharing your son with the world — and with me.

I send my love and condolences to the Jackson family.”

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

Mai Tomecica, Tomevica, Degetica, sau cum iti zice acolo, dupa aproape 100 pagini de regrete si discutii, de unde concluzia inteligenta ca sunt sentimente false?

Jessus....

Inteleg ca ai o alta opinie si cu totii am inteles ideea principala, insa nu este nici locul nici momentul si este vorba pe scurt de putin respect: ai trecut - ai vazut, ai alta parere ok ! F bine! Pastreaz-o pentru tine si nu deranja! Este un moment delicat care a zguduit un mapamond intreg...multi au ingropat astazi simbolul adolescentei lor si asta este putin spus...so

inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

[quote]citat din mesajul lui Cordelia

Mai Tomecica, Tomevica, Degetica, sau cum iti zice acolo, dupa aproape 100 pagini de regrete si discutii, de unde concluzia inteligenta ca sunt sentimente false?

Jessus....

MAI CORDELIA, COARDELI, COARDA SAU CUM TI-O ZICE. MULTUMESC DE SFATURI.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Cordelia,frumos scris

Andra,da mai nici eu nu le-am inteles pe femeile astea doua,Diana si Liz.Adica Michael si-a petrecut tineretea,viata ,admirindu-le ...uneia i-a incredintat copiii lui,a doua dupa mama`sa si ele nici n-au catadisit sa apara.
Nu trebuia neaparat sa tina vreun discurs,lumea intelegea ca nu erau in stare,dar macar prezenta fizica ,sa fie acolo linga familie si linga Michael.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomecica

[quote]citat din mesajul lui Cordelia

Mai Tomecica, Tomevica, Degetica, sau cum iti zice acolo, dupa aproape 100 pagini de regrete si discutii, de unde concluzia inteligenta ca sunt sentimente false?

Jessus....

MAI CORDELIA, COARDELI, COARDA CORDELINA SAU CUM TI-O ZICE. MULTUMESC DE SFATURI.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004


ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Tomecica, ceea ce faci tu psihologii numesc... proiectie.
Si probabil ca in opinia ta si copii lui MJ (vezi Paris) au fost niste falsi, au varsat lacrimi teatrale, ca sa dea bine la public....

Incearca sa fii matura si sa respecti!

Poti avea orice alta opinie dar nu ti-o exprima jignind in stanga si-n dreapta. In momentul asta nu ti-ai demonstrat cu absolut nimic superioritatea, ci micimea sufletului si incapacitatea de a intelege. Pacat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @lex@ndr@ spune:

Tomecica draga, nu stiu cum arati la fata, dar pe dinauntru esti urata rau, rau de tot. Nu suntem decat niste simpli oameni care aducem un omagiu unui om, asta inseamna A FI UMAN. Daca am scris aici nu inseamna ca nu am ce face, inseamna ca am simtit nevoia sa-mi descarc sufletul de tristete. Nu stiu, nu-i inteleg pe unii cum pot fi asa "morti, lancezi, vegetativi" la unele drame. Nu iti este frica deloc de singuratate? Bunica mea (Dumnezeu sa o ierte!) a avut aceeasi atitudine ca a ta, toata viata. A murit atat de singura si trist, nu a plans nimeni dupa ea, la priveghi a stat la casa mortuara si nu a ramas nimeni noaptea la capataiul ei sa-i tina lumanarea, absolut nimeni, nici fisu, nici nepotii, nici nurorile, nu a avut prietene.Nu iti doresc sau urez asa ceva, Doamne fereste, doar am vazut la tine ceva ce mai vazusem. Poate te pune pe ganduri.
Michael Jackson ne-a lasat o mare mostenire: fenomenul Michael Jackson. Asta e adevaratul testament. Daca altii se grabesc sa treaca nepasatori "cu capul sus" si "sa-si vada de Romanica" eu mai raman pe loc o clipa cu voi pentru un ultim omagiu, ca am destul timp pentru "viata care merge mai departe cu sau fara Michael".
Aici pe Pamant a facut istorie.
Dumnezeu sa-l odihneasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am dat avertisment si i-am trimis si un pm in care am rugat-o sa respecte doliul de la acest topic - daca continua, inchid contul.

daca are timp de mizerii ... si persista, e grav de tot



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Am inteles ca am primit avertisment dar ca sa fie specificat ca am scris mesaje scarboase , nu mai inteleg. trebuia sa fie pt 30 de zile daca tot va incalzeste.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Fetelor, stiti ca indiferenta doare cel mai tare, nu? Hai sa nu mai dam nici un reply la postarile Tomecicai. Si punct.
Si hai sa nu mai plangem. Michael danseaza Moonwalk cu ingerii acum. Si mai cred ca este linistit si fericit. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

I LOVE YOU MICHAEL! Tu m-ai invatat ce este iubirea adevarata. Felul in care voi incerca sa te onorez va fi modul in care voi incerca sa fiu mai buna cu cei din jur. Si am sa incerc sa salvez lumea. Cel putin aceasta mica din jurul meu...
AND DON'T FORGET. I LOVE YOU MORE!

Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!

Mergi la inceput