A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 92

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Citat:
citat din mesajul lui indu

Citat:
citat din mesajul lui tomecica

OK. Ma dau batuta , n-ati inteles nimic. Fara insulte nu puteti comunica. Ideea e ca aproape tot ce ati scris , e fals , nu e din suflet. Si voi stiti asta. Cand plangi si suferi , nu te apuci si scri. nu poti sa scri . E adevarat ca e dureros dar scrieti doar asa ca sa nu stati degeaba. NOAPTE BUNA.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004


Vezi ca "scri" nu exista in limba romana; sa-ti intre in cap ca se scrie mereu cu doi de "i".
"Proasta" in schimb e femininul de la prost.




ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

pleaca

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

si pe internet ... in lumea noastra :) MJ este cea mai po****ra persoana - intr-o saptamana de ajuns de la 80.000 fani la peste 7 milioane. Incredibil.


Asta pe facebook, un site din alte cateva bilioane.
Numai ln concertul din 96 de la Buc, au fost ~ 80mii de oameni... Michael are milioane si milioane de fani.. in intreaga lume...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

http://d.yimg.com/i/ng/ne/ap/20090707/20/4257254434-paris-jackson-prince-michael-jackson-prince-michael-jackson-ii-stage.jpg
O poza cu cei trei frumosi copii.
Blanket pare ca tine o papusa care il imita chiar pe Michael.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

tomecica cere BANARE!!!

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

desprecopii, scoate-o te rog pe tomecica de aici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nu cred ca voi dormi usor la noapte...sunt atat de trista,regele s-a dus,nu-mi vine sa cred,nu ma pot opri din plans
Parca e un vis ,vreau sa ma trezesc si sa aud ca Michael nu e mort,ca fost doar un cosmar
As dori sa se scrie maine in toate ziarele ca a fost o pacaleala,ca si-a inscenat moartea ,sigur fanii il vor ierta si vom fi bucurosi ca e inca in viata
De cand s-a stins,jur ca nu e seara in care sa nu ma fi gandit la el,cat a suferit,ce viata grea a avut,cum au tras toti de el,doar din interes,cat de singur a fost si cat de mult regret ca nu am cumparat mai multe cd-uri si sa-i ascult muzica mai des etc
Am plans si plang si sigur nu-mi va trece in urmatoarele zile,poate saptamani...inca nu-mi vine sa cred ca s-a intamplat,parca e un vis,nu pot accepta ca s-a stins
Brooke mi-a atins inima cu discursul ei...felicitari si bravo ei !

Sa se odihneasca in pace !


Pt Tomecica,sa-ti fie rusine,nu vreau sa ajunga acest subiect la ZZ ,te rog nu mai scrie aici daca nu-ti pasa ca a murit regele muzicii pop,cum poti fi atat de rece?nu ai inima........




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ce frumosi sunt!Si cel mic cum sta pitit acolo ...

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Scoate-ti careva "creatura" asta de aici ca imi vine sa o iau la palme.Acum a lovit-o voma.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson





Pai da,i s-a aplecat de cata iubire a vazut ca exista in subiectul acesta.
Oameni ca ea,i-au ranit sufletul lui Michael,oameni ca ea,il devorau zilnic



Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

http://d.yimg.com/i/ng/ne/ap/20090707/20/4257254434-paris-jackson-prince-michael-jackson-prince-michael-jackson-ii-stage.jpg
O poza cu cei trei frumosi copii.
Blanket pare ca tine o papusa care il imita chiar pe Michael.


Da, e o jucarie cu Michael. Ce speriat si trist e...

Mergi la inceput