A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 55

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

nu gasesc si pace!
am vazut mai devreme un minut si ceva cind povestea cum a ajuns la spital,l-a vazut pe Michael , a mers la el si l-a pupat pe frunte...ala e?
ce am vazut eu a fost foarte,foarte scurt si s-a terminat brusc ,ca nuca`n perete ca era omu` cu vorba`n gura!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

legat de albirea pielii, nu cred nimic, nu stiu daca ati urmarit aici:

http://www.youtube.com/watch?v=15TSEKXXIvI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

nu gasesc si pace!
am vazut mai devreme un minut si ceva cind povestea cum a ajuns la spital,l-a vazut pe Michael , a mers la el si l-a pupat pe frunte...ala e?
ce am vazut eu a fost foarte,foarte scurt si s-a terminat brusc ,ca nuca`n perete ca era omu` cu vorba`n gura!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson




nu e ala, intra pe link-ul de la CNN si scrie in caseta search: Jermaine si iti da imediat toate inregistrarile cu el, inclusiv cele din Neverland cu Larry King...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Danielac, el intotdeauna a sustinut ca avea vitiligo si de acolo depigmentarea pielii. Acum, zau ca nu stiu ce se impiedica lumea de culoarea lui, ca vitiligo sau albire intentionata (apropo, cum se face ca nu a auzit nimeni de o asemenea metoda?); putea sa se faca si verde cu rosu, atata timp cat performanta pe scena a fost cea care a fost...ce importanta are?



Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Cata dragoste se vedea pe fata lui Jermaine atunci cand viziona la inceputul interviului repetitia lui Michael!

Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Danielac, el intotdeauna a sustinut ca avea vitiligo si de acolo depigmentarea pielii. Acum, zau ca nu stiu ce se impiedica lumea de culoarea lui, ca vitiligo sau albire intentionata (apropo, cum se face ca nu a auzit nimeni de o asemenea metoda?); putea sa se faca si verde cu rosu, atata timp cat performanta pe scena a fost cea care a fost...ce importanta are?



Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!


Exact! din pacate s-a luptat cu sacalii din presa si l-au haituit si il haituiesc si dupa ce a murit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

sunt intr-o stare de nu imi vine sa cred...nu imi vien sa cred..nu am crezut vineri nimic...iar de luni ma adancesc din ce in ce mai rau intristete..si plang intr-una...si le servici si peste tot..acasa...colegele au luat-o in ras acum sunt ingrijoarate..soata la fel..iar eu..sunt cu plansu in gat tot timpu...doamne ce om trist..cat a putut suferii un OM cu un suflet cum rar exita pe lumea asta
am vazut asta acum...ce dulci sunt cat de fericit era cu copiii lui ..
http://www.youtube.com/watch?v=g7Etg1yOQXY&feature=related

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Fetelor, duminica seara, la ora 19, pe stadionul Iolanda Balas, in memoria lui Michael Jackson, sunt asteptati toti cei care i-au iubit muzica, pentru a retrai momentele importante din cariera lui.
Iar de la ora 21, va fi difuzat concertul de la Bucuresti 1992, simultan pe stadionul Iolanda Balas si pe MTV.

www.michaeljackson.ro/news/" target="_blank">Sursa


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Spunea Jermaine in interviu ca Michael avea un copac preferat, e un stejar foarte frumos, cu ramuri mari si dipuse in asa fel ca sunt numai bune de catarat. Locl e chiar super fain, langa un lac si o pajiste. Si acolo ii placea lui Michael sa-si scrie cantecele; se catara in pom si statea acolo sus si compunea. Asa a scris Heal the World, Dangerous...
Ce copil era! In statia de tren (avea si un tren pe domeniu) erau mereu dulciuri, mere caramel, canapele sa se uite la desene...era mai copil ca multi copii. Nimic fals, nici o imagine pentru public, asa era el, real, era un copil!

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

acum ascult Stranger in Moscow .... imi place tare mult ....


http://www.youtube.com/watch?v=IqZvsUbQKxQ


R.I.P




Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput