A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns indu spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Spunea cineva deunazi, nu mai stiu exact cine, scuze, ca are acum numai muzica lui MJ pe ipod. As vrea si eu niste melodii mp3 daca aveti, imi puteti da si mie? Ca maine plecam in concediu si as vrea sa imi iau pe telefon sa il ascult cand am eu chef, sa nu depind de cd-uri pe care le-as putea asculta doar in masina.

Scuze de off-topic.







Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson





A dat cineva aici mai devreme un link de unde se poate descarca un set de melodii.
I copii si eu din nou aici:

http://www.storage.to/get/GtNwYu78/Michael_Jackson-The_Collection-5CD-2009-FNT.zip

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetelor, sunt in pragul depresiei.
Nu am crezut niciodata ca ma va afecta moartea lui in acest hal. Pur si simplu nu mai sunt om, ma uit la mine in oglinda imi vine sa imi dau palme " Femeie ai 32 de ani, 2 copii esti nebuna?"....
Macar e bine ca ne avem aici toate, ne plangem amarul impreuna.
Si inca ceva: Voua nu vi se pare ca muzica s-a oprit in loc? Gata pt mine aici This is it!!! In afara de Michael nu mai pot sa ascult aceva sunt sedata cand il ascult.Asa s-a intamplat cand a murit Sena.
De atunci nu m-am mai uitat ever la F1, asa si acum nu mai pot sa ascult altceva, creierul nu accepta. Aveti aceeasi impresie sau ma duc pe copca rau?

Ancutza cu bebe Luca Andrei.(28.07.2004)si puiutza Camelia Teodora(05.07.2006)

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina86 spune:

Eu cred ca daca incepea acel turneu nu il finaliza, ceva se intampla cu el, nu cred ca mai rezista....se observa un pic de oboseala...dar sa nu uitam ca a fost injectat cu adrenalina.....saracul, nu stiu unde i-au fost apropiatii in momentele grele......il iubeste o lume intreaga si, totusi.....nu l-a iubit nimeni deajuns.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mi-a placut ce a scris o tipa pe un alt forum in leg. cu Michael. imi permit sa citez aici:

"M-am uitat si eu aseara la concert. Doamne cata reclama au dat. In special la bere. Ma intrebam daca omul asta a baut vreodata bere. Nu cred, la cat de slab era. Ma uitam...cat de firav si de slab era in concertul ala. Poate daca era cu cateva kg in plus nu mai era atat de mobil. Oricum...radia de sanatate.
Cate fete au lesinat...si baieti. Ma gandeam aseara ca s-a tot scris ca a fost nefericit in dragoste. Daca ar fi luat cu el o romancuta lesinata de dragul lui, poate ultimii 17 ani ai lui ar fi fost mai frumosi. Ii facea copii sanatosi, o sarmaluta, mai punea si el putina carnita pe el, pe bune, mi s-a parut asa de slab, firav.
Ma uitam aseara la el, cat de viu si de energic era pe scena si ma gandeam ca in momentul ala el zace mort pe undeva...fara creier.
Eram singura in camera si am plans. Cumva pe furis, pentru ca, este "scris" in legile nescrise ale vietii, ca este rusinos sa plangi. Mi-a fost mila de el."




Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Anka, e normal ce simti. E in primul rand socul, a fost neasteptat, ca un trasnet. Da-ti putin timp sa plangi, sa-l asculti, sa te revolti...O epoca s-a sfarsit brusc. Normal ca afecteaza. Si vezi bine cati oameni sufera si il plang, si, uite, eu ma bucur ca-i asa. M-ar fi durut mult mai mult sa vad indiferenta in locul lacrimilor. A fost un simbol, ramane o legenda

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina86 spune:

Nu il mai pot suporta pe jigodia de tatasu!!!
http://www.superiorpics.com/michael_jackson/pictures/mike_sd109900025_picture.html
Scuze daca am fost prea dura dar sunt asa furioasa pe el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

iar ma uit la filmuletele cu el.. home videos.. mai ce drag imi e de el cand rade asa de sincer.. e copil, copil! imi vine sa il iau in brate si sa il strang tare!

si personal abia acum vad si www.youtube.com/watch?v=xvhwWDCV9Bo" target="_blank">"rebuttal movie"(are 9 parti-abia sunt la a doua) facut din ceea ce nu s-a difuzat in filmul lui Bashir.. ce nemernic omul asta si mai are tupeu sa ii planga moartea!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indu spune:

Intr-unul din interviurile sale (nu cel facut de Bashir), este intrebat la un moment dat ce le transmite fanilor.
Si el recomanda sa ascultam melodia "Lost Children"

Pun si un link, desi cred ca a mai pomenit cineva mai devreme de ea:
http://www.youtube.com/watch?v=egOr3qMKEZk

Spunea ca asta e ca o autobiografie.

Mergi la inceput