Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

A murit Michael Jackson!!!!

(34 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 111
indu
indu

176 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite indu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui danat

Spunea cineva deunazi, nu mai stiu exact cine, scuze, ca are acum numai muzica lui MJ pe ipod. As vrea si eu niste melodii mp3 daca aveti, imi puteti da si mie? Ca maine plecam in concediu si as vrea sa imi iau pe telefon sa il ascult cand am eu chef, sa nu depind de cd-uri pe care le-as putea asculta doar in masina.

Scuze de off-topic.

Dana mama lu' Radu Stefan

Hobby

www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

A dat cineva aici mai devreme un link de unde se poate descarca un set de melodii.
I copii si eu din nou aici:

http://www.storage.to/get/GtNwYu78/Michael_Jackson-The_Collection-5CD-2009-FNT.zip
Mergi la inceput
pianna
pianna

966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pianna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Daca e cineva interesat...

http://www.petitieonline.ro/petitie/o_strada_in_romania_cu_numele_regelui_pop_michael_jackson-p05983056.html
Mergi la inceput
anka77
anka77

2420 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luianka77 Adauga semn de carte la raspuns Trimite anka77 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Fetelor, sunt in pragul depresiei.
Nu am crezut niciodata ca ma va afecta moartea lui in acest hal. Pur si simplu nu mai sunt om, ma uit la mine in oglinda imi vine sa imi dau palme " Femeie ai 32 de ani, 2 copii esti nebuna?"....
Macar e bine ca ne avem aici toate, ne plangem amarul impreuna.
Si inca ceva: Voua nu vi se pare ca muzica s-a oprit in loc? Gata pt mine aici This is it!!! In afara de Michael nu mai pot sa ascult aceva sunt sedata cand il ascult.Asa s-a intamplat cand a murit Sena.
De atunci nu m-am mai uitat ever la F1, asa si acum nu mai pot sa ascult altceva, creierul nu accepta. Aveti aceeasi impresie sau ma duc pe copca rau?

Ancutza cu bebe Luca Andrei.(28.07.2004)si puiutza Camelia Teodora(05.07.2006)

http://community.webshots.com/user/anka77
Mergi la inceput
Alina86
Alina86

117 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Eu cred ca daca incepea acel turneu nu il finaliza, ceva se intampla cu el, nu cred ca mai rezista....se observa un pic de oboseala...dar sa nu uitam ca a fost injectat cu adrenalina.....saracul, nu stiu unde i-au fost apropiatii in momentele grele......il iubeste o lume intreaga si, totusi.....nu l-a iubit nimeni deajuns.....
Mergi la inceput
anka77
anka77

2420 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luianka77 Adauga semn de carte la raspuns Trimite anka77 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Asa este.
Mergi la inceput

Ramonika

8888 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ramonika un Mesaj Privat  Reply with Quote
mi-a placut ce a scris o tipa pe un alt forum in leg. cu Michael. imi permit sa citez aici:

"M-am uitat si eu aseara la concert. Doamne cata reclama au dat. In special la bere. Ma intrebam daca omul asta a baut vreodata bere. Nu cred, la cat de slab era. Ma uitam...cat de firav si de slab era in concertul ala. Poate daca era cu cateva kg in plus nu mai era atat de mobil. Oricum...radia de sanatate.
Cate fete au lesinat...si baieti. Ma gandeam aseara ca s-a tot scris ca a fost nefericit in dragoste. Daca ar fi luat cu el o romancuta lesinata de dragul lui, poate ultimii 17 ani ai lui ar fi fost mai frumosi. Ii facea copii sanatosi, o sarmaluta, mai punea si el putina carnita pe el, pe bune, mi s-a parut asa de slab, firav.
Ma uitam aseara la el, cat de viu si de energic era pe scena si ma gandeam ca in momentul ala el zace mort pe undeva...fara creier.
Eram singura in camera si am plans. Cumva pe furis, pentru ca, este "scris" in legile nescrise ale vietii, ca este rusinos sa plangi. Mi-a fost mila de el."

Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Mergi la inceput
Alexia27
Alexia27

1358 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Alexia27  Trimite mesaj yahoo luiAlexia27 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alexia27 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Anka, e normal ce simti. E in primul rand socul, a fost neasteptat, ca un trasnet. Da-ti putin timp sa plangi, sa-l asculti, sa te revolti...O epoca s-a sfarsit brusc. Normal ca afecteaza. Si vezi bine cati oameni sufera si il plang, si, uite, eu ma bucur ca-i asa. M-ar fi durut mult mai mult sa vad indiferenta in locul lacrimilor. A fost un simbol, ramane o legenda

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!
Mergi la inceput
Alina86
Alina86

117 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Nu il mai pot suporta pe jigodia de tatasu!!!
http://www.superiorpics.com/michael_jackson/pictures/mike_sd109900025_picture.html
Scuze daca am fost prea dura dar sunt asa furioasa pe el
Mergi la inceput
mihutza11
mihutza11

3742 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihutza11 un Mesaj Privat  Reply with Quote
iar ma uit la filmuletele cu el.. home videos.. mai ce drag imi e de el cand rade asa de sincer.. e copil, copil! imi vine sa il iau in brate si sa il strang tare!

si personal abia acum vad si www.youtube.com/watch?v=xvhwWDCV9Bo" target="_blank">"rebuttal movie"(are 9 parti-abia sunt la a doua) facut din ceea ce nu s-a difuzat in filmul lui Bashir.. ce nemernic omul asta si mai are tupeu sa ii planga moartea!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra
Mergi la inceput
indu
indu

176 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite indu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Intr-unul din interviurile sale (nu cel facut de Bashir), este intrebat la un moment dat ce le transmite fanilor.
Si el recomanda sa ascultam melodia "Lost Children"

Pun si un link, desi cred ca a mai pomenit cineva mai devreme de ea:
http://www.youtube.com/watch?v=egOr3qMKEZk

Spunea ca asta e ca o autobiografie.
Mergi la inceput
Pag. din 111 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com