A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 53

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Unul din motivele pentru care s-a operat a fost sa nu semene cu ta-su , il obseda figura lui, ii era frica si cred ca de-asta n-a facut nici copiii lui( biologici) , ca nu cumva sa semene cu bunicii. De dimineata au aratat la tv poza de-a lui , ca cum ar fi aratat el , acum, neoperat, natural, era un mulatru normal putin grizonat. Ei, si atunci am realizat ca nu era asa deosenbit ca acum, operat, si asta a fost unul din punctele care l-a facut unic, deosebit, chiar daca se mutilase rau in ultima vreme , mie tot imi placea de el.
Dupa copii , e a doua persoana pe care o iubesc , si simt ca nu mai pot iubi pe nimeni. Sper sa-mi revin ca o iau razna.
Apropos.. Ce fel de femeie ii trebuia lui? Una ca si el , din lumea povestilor, un fel de Cenusareasa, cred asta l-ar fi inteles si facut fericit.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indu spune:

Iar aici:



unde vorbeste de cat de urat s-au purtat politistii cu el, mi-a rupt sufletul; tare necajit trebuie sa fi fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui indu

Iar aici:




Mi s-a facut greata, efectiv. Cum poti umili pe cineva in halul ala?

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Iata melodia pe care Michael dansa in masina cand era in vacanta cu prietenul lui...

http://www.youtube.com/watch?v=EpuqDRUhjKo


Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Aici este ultimul dans a lui Michael,cu doua zile inainte dea a muri

http://www.libertatea.ro/stire/ultimul-dans-a-lui-michael-video-246047.html

Era plin de viata,entuziasmat si abia astepta seria concertelor.Toti din staff au declarat ca Michael nu arata nici pe departe asa cum vuieste presa.
Eu,una raman la parerea mea ca ceva,ceva s-a intamplat ....

Odihneste-te in pace Michael



Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Citat:
citat din mesajul lui indu

Iar aici:




Mi s-a facut greata, efectiv. Cum poti umili pe cineva in halul ala?

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!



Niste nenorociti



Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Doamne,nu imi vine sa cred cat de mult a putut sa sufere omul asta...as vrea sa pot sa ii dau cap in cap pe toti cei ce i-au facut atata rau,toti astia ce au contribuit putin cate putin la moartea lui.
Mi-a frant inima...nu mai am cuvinte,ma innec in lacrimi.

Dana,daca nu poti sa descarci melodiile de la linkul pe care l-am dat mai sus,iti pot trimite eu melodii de-ale lui...numai spune-mi cum.

Si eu mi-am bagat in telefon,pe card,o gramada de melodii si ascult tot timpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

mi-a placut ce a scris o tipa pe un alt forum in leg. cu Michael. imi permit sa citez aici:

"(...) Daca ar fi luat cu el o romancuta lesinata de dragul lui, poate ultimii 17 ani ai lui ar fi fost mai frumosi. Ii facea copii sanatosi, o sarmaluta, mai punea si el putina carnita pe el, pe bune, mi s-a parut asa de slab, firav.(...)


Ultimul lucru de care avea Michael nevoie de la o femeie care sa il faca fericit erau sarmalele... Si aia cu superioritatea romancelor - "ii facea copii sanatosi" chiar mi se pare aiurea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

vai Ramonika, nu strica cu ineptii acest topic.
Fericirea nu se rezuma la prostioarele casnice care te fac pe tine fericita sau pe tipesa pe care o citezi de pe alt forum.
Asa ceva
Aveti un icon cu vomitat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:



Michael alaturi de copiii sai. Ce dulci sunt toti

Mergi la inceput