A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Nu conteaza daca sunt copiii lui naturali sau nu.Si-a dorit copii, i-a facut treaba lui prin ce metode(sunt o groaza de oameni normali care daca isi doresc copii incearca prin n metode sa-i aiba).Oricum eu de mult ma gandeam vazand cateva poze cu copiii lui ca nu par a fi natural ai lui.

Ceea ce conteaza este ca lumea a pierdut probabil cea mai iubita figura care a existat in ultimele decenii.Si nu cred ca exagerez, pt ca daca am sta sa ne gandim la o alta fiinta de pe lumea asta care daca ar muri ar fi plansa in orice colt al lumii, asa cum este Michael acum, sigur nu am mai gasi.
.Si cred ca afost asa de iubit, atat pt talentul lui urias, dar si pentru bunatatea, simplitatea si modestia pe care le emana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Cei doi copii mai mari sunt din casatoria cu fost lui asistenta medicala personala,care ia devenit si sotie si al treilea este din mama surogat,deci nu o cunoaste dar e sperma lui la insamantare,insa a vrut ca mama sa fie alba...si nu etse obligatoriu ca,copii sa iasa negri si nici macar mulatrii din asa combinatii..plus ca el nu era negru negru ci mulatru...depinde de gene...eu am vazut aici multi negrii casatoriti cu albi si cu copii unul alb si unul negru..e ciudat si curios dar foarte posibil.

Pana la urma ce importanta are cu cine,ai cui sunt copii...sau ce culoare au pielea,el sau copii lui....sau cati bani a facut si cate datorii are...cate operatii estetice are si asa mai departe....de ce trebuie sa ne intereseze toate astea...a fost viata lui,a facut ce avrut cu ea,asa cum si noi facem ce vrem fara sa dam socoteala nimanui,sau cel putin nu lumii intregi...important este ca a fost o adevarata personalitate...si nu trebuie sa ne intereseze nimic mai mult...dar noi oamenii suntem impertinenti pana la capat




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

10 ani de zile s-a chinuit Michael Jackson sa-si tina copiii deoparte de corbii astia care se numesc ziaristi. De ce i se permite presei acum sa dezvaluie chipurile copiilor, mai ales ca el a murit si nu mai are cine sa-i apere. Mi se pare o lipsa de respect, o incalcare grava a drepturilor omului sa scoti poze intime, de familie si sa le pui pe toate gardurile cu atit mai mult cu cit acest lucru nu le-a fost permis pina la moartea lui.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

10 ani de zile s-a chinuit Michael Jackson sa-si tina copiii deoparte de corbii astia care se numesc ziaristi. De ce i se permite presei acum sa dezvaluie chipurile copiilor, mai ales ca el a murit si nu mai are cine sa-i apere. Mi se pare o lipsa de respect, o incalcare grava a drepturilor omului sa scoti poze intime, de familie si sa le pui pe toate gardurile cu atit mai mult cu cit acest lucru nu le-a fost permis pina la moartea lui.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU











Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Mai tineti minte cum lua cite o fata pe scena la conertele lui? Stia sa faca spectacole ca nimeni altul. Le invidiam pe fetele care reusisera sa-si ia bilete la concertele din Londra si ma gindeam cu nostalgie ca in 1992 il vazusem la Bucuresti. Avea virsta mea dea acum pe atunci... Dumnezeu sa-l odiheasca in pace si sa aiba grija de copiii lui pe care se vor repezi toti ca hienele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Un concert genial...Michael Jackson 30th Anniversary Celebration :


http://www.mjtunes.com/modules/smartmedia/folder.php?categoryid=3&folderid=28

Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...


Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Doamne cat este de iubit! il ascult si tot nu pot crede

A scris si poezie, am citit cateva in urma cu multi ani, superbe

am incercat sa search dar n-am gasit mare lucru, Stie cineva ceva despre poeziile lui?


RIP, MJ



------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput