Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

A murit Michael Jackson!!!!

(34 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 111
CRISMIR
CRISMIR

3546 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui CRISMIR  Trimite mesaj yahoo luiCRISMIR Adauga semn de carte la raspuns Trimite CRISMIR un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Natasa

Am si eu o curiozitate. Copiii de ce sint albi? Boala lui se mosteneste?

Mamele copiilor sunt albe.

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
Mergi la inceput

CamiSol

722 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiCamiSol Adauga semn de carte la raspuns Trimite CamiSol un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nici eu nu am stiut ca a suferit de aceasta boala, am crezut ca si-a facut tot felul de operatii estetice, dar sincer nu m- a interesat acest aspect. Mi-a placut muzica lui,am crescut cu melodiile lui, le-am fredonat ani la rand, sunt sigura ca nu le voi uita niciodata... a fost si va ramane un geniu al muzicii.

M-am intristat foarte tare cand am citit un articol pe net in care niste nemernici ( scuzati limbajul dar nu gasesc alt cuvant mai potrivit) spuneau ca la ultima lui aparitie in 2006 la The World Music Awards a plecat de pe scena in huiduielile multimii.

Vi se pare ca alea erau huiduieli??

D-zeu sa te odihneasca in pace !

Cami de www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Luca-Ionut (25.09.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1f1cbbe4646895e79c3a8b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Botezul Ubitului
Uite cum cresc...

Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. Ashlay Smith
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR

Citat:
citat din mesajul lui Natasa

Am si eu o curiozitate. Copiii de ce sint albi? Boala lui se mosteneste?

Mamele copiilor sunt albe.

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Stiu, dar am si eu o amica alba care a facut un copil cu un francez de culoare si copilul e aproape negru la piele, nasul cu forma specifica si parul cirliontat. Genele lor sint foarte puternice, iar copiii lui Michael sunt albi, cu parul drept, e o curiozitate genetica asta. Eu nu cred ca sint copiii lui naturali, dar nu are nicio importanta la urma urmelor. El era un copil mare si trist, asta e adevarul...
Mergi la inceput

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
Camisol, m-ai facut sa plang. M-am uitat la acel clip si am izbucnic in plans. Ce eleganta avea! UNICA.

Odihneasca-se in pace si fie ca memoria lui sa nu se stimga niciodata de pe aceasta planeta.

Iar bitmanii si pitpalacii mici la suflet sa faca bube peste partile lor intime.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
Mergi la inceput
Alexa Ioana
Alexa Ioana

2335 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alexa Ioana un Mesaj Privat  Reply with Quote
natasa, am inteles ca fosta sotie deja a facut declaratii ca michael nu e parintele biologic al copiilor, acestia rezultand in urma inseminarii artificiale cu donator...

uite, am gasit un link: http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/mama-primilor-doi-copii-ai-cantaretului-michael-nu-este-e-tatal-lor.html

exprimarea ma deranjeaza la maxim, dar hai sa trecem peste asta...

mami de brotac rocker

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Mergi la inceput
anyella
anyella

773 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite anyella un Mesaj Privat  Reply with Quote
Copiii sint ai lui.Punct.Asta si-a dorit.Macar atit .

----------------------------------------------
Tashi

Mergi la inceput
stockholm
stockholm

157 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
am fost si sunt fana Michael Jackson , cu carlionti,cu nas carn (al meu e din nastere ce e drept ) cu imitat,cu palarie , cu toate miscarile de dans .

a fost prima mea dragoste , la primul MISS din viata mea l am imitat pe el ,am tone de postere ,am fost la ambele concerte ,stiu apropae toate versurile pe dinafara , il pupam in fiecare seara de noapte buna ,m am rugat pentru el

nu stiu de ce am senzatia ca in afara de Janet fanii si prietenii l au iubit mult mai mult decat familia
pentru familie a fost doar o sursa de venit, un motiv de a face misto , de a-si face o cariera pe spinarea lui

poate gresesc, poate caut un vinovat acum ,dar mi se pare nedrept sa ai langa tine un asemenea om si sa stii ca are o problema de dependenta si sa amani internarea intr un centru specializat pana dupa terminarea celor 50 de concerte

nu te joci asa cu viata unui om

au fost prieteni apropiati ai lui Michael care au sesizat ca are probleme cu dependenta de anlgezice si care au incercat sa ajute insa familia le a spus clar sa nu se bage

ce sa mai zicem de domnul Jackson ,tatal lui Michael care niciodata nu a fost suficient de mandru de fiul lui ,care i a chinuit timiditatea si sufletul,care nu la inteles si nici nu a incercat vreodata sa il inteleaga ,care i a furat copilaria ;degeaba plange acum si regreta

despre La Toya nici nu merita sa mentionez nimik

ma doare sufletul pentru el, pentru Janet , pentru Quincy Jones, pentru Liz Taylor,pentru Elton Jhon, pentru Madonna si pentru miiile de no name care ca si voi ca si mine sufera undeva intr un colt al lumii

acestia au fost familia lui Michael Jackson !!!!!

Mergi la inceput
z333
z333

1799 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiz333 Adauga semn de carte la raspuns Trimite z333 un Mesaj Privat  Reply with Quote
o melodie superba cu un mesaj puternic

http://life.hotnews.ro/stiri-showbiz-5869770-audio-diddy-realizat-piesa-tribut-michael-jackson.htm

R.I.P Michael!!!
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Adica tatal il controla si la 50 de ani si nu i-a lasat pe prieteni sa-l ajute??? N-a fost nimeni sa dea de pamint cu el? EU cred ca nu i-a pasat nimanui cu adevarat ca omul asta avea probleme grave.
Mergi la inceput
stockholm
stockholm

157 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
da Natasa din nefericire nu le a pasat
in afara de Janet de care Michael se simtea f legat

stiati ca inainte sa moara Michael era implikat intr un proiect de reunire al Jackson 5 si ca cel care coordona acel proiect intentiona sa ii ceara 40 de mil de dolari despagubiri lui Michael pentru ca unele din concertele cu Jackson 5 se suprapuneau peste concertele lui solo?

unul din apropiati lui Michael a declarat la CNN in direct in noaptea in care a fost dus la spital ca el era sigur ca se va ajunge aicic si ca a rugat familia sa il convinga pe Michael sa mearga la un centru specializat de dezintoxicare .....

domnul respectiv (al carui nume imi scapa din nefericire ) a spus ca a insistata in ultimel luni asupra acestui aspect de nenumarate ori

nici un rezultat
Mergi la inceput
Pag. din 111 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com