A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

BET Awards un tribut adus lui MJ...plang de cand a inceput spectacolul,e impresionant

http://www.bet.com/specials/betawards09/






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Mi-e ciuda si sunt scarbita de genul asta de reactii. Mi-e sila de ingustimea mintii unor oameni care nu vad dincolo de titlurile tabloidelor. Asa a fost si la moartea lui Freddie. Ce conteaza ca oameni ca ei au rascolit globul, ca au unit rase cu nuzica lor, nuuu, ce conteaza e ca unul a fost homosexual si altul acuzat ( si achitat) de pedofilie.
Rusine sa va fie domnule Bittman! Mai aveti de trait niste vieti pana sa visati sa va comparati cu Michael. Macar pana la Russe a ajuns faima talentului dumneavoastra, domnule Bittman? Incercati sa va vedeti lungul nasului inainte sa aruncati cu noroi intr-o legenda si intre doua emisiuni de tv, poate va gasiti totusi timp sa aprindeti o lumanare pentru acest geniu care a fost Michael Jackson!



Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Daca l^am fi iubit si dupa primul proces ca acum , n-ar fi ajuns sa ia pastile si nici daramat psihic, i-am fi ridicat moralul ca sa mai faca concerte si poate melodii noi. Prea tarziu , acum, ca el oricum nu se mai poate bucura. Oare o fi constinentizat ceva in momentul stopului cardiorespirator?
Se presupune ca va fi conservat, nu inhumat sau incinerat, si m-ar bucura sa fie asa , ca sa ma duc si eu sa-l vad.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Am citit pe site-ul acela(ultimul link pus la subiect) si m-am cutremurat!Cita mizerie umana!De cit rau sunt capabili unii numai pt. bani!
Amina,ai dreptate!Regret ca nu m-am interesat mai mult atunci cind a fost acuzat!Desi nu l-am crezut niciodata in stare de asa ceva ,nu l-am banuit niciodata si am fost sigura ca era nevinovat,asa cum spui,acum e prea tirziu!

Eu sper sa nu-l "conserve" in nici un fel!Si nu au decit doua posibilitati pe care eu le salut mai mult decit "impaiatul".
Fie va fi inmormintat ca Yehova witness(religia parintilor) ,sau ca Muslim.Sper ca Jermaine sa aiba un cuvint de zis ...
Doamne,mi-e sufletul vraiste!Ma consolez putin,putin de tot la gindul ca poate acum e mai bine,nu mai sufera ,si-a gasit linistea mult dorita!



Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Hannen, conservatul era una din ideile lui, si cred ca trebuie respectat asa ceva, oricum trupul nu va fi pus in muzeu , ci in Neverland, locul in care era el cel mai fericit.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

refuz sa mai citesc toate tampeniile care se scriu dupa moartea lui.... deja m-am saturat de asa zisii ziaristi de investigatie care il fac homosexual, desi nimic nu e dovedit...si pana la urma nu asta a lasat in urma lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Daniela,ba da a fost dovedit ca Michael a fost NEVINOVAT!!!

Restul,niste timpiti,ipocriti,ciudosi si nu mai stiu cum sa-i numesc...adica stiu ,dar ma abtin pt ca sunt si pe forum care gindesc asa si chiar nu vreau sa stirnesc polemici acum,aici,in aceste momente...

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Daniela,ba da a fost dovedit ca Michael a fost NEVINOVAT!!!

Restul,niste timpiti,ipocriti,ciudosi si nu mai stiu cum sa-i numesc...adica stiu ,dar ma abtin pt ca sunt si pe forum care gindesc asa si chiar nu vreau sa stirnesc polemici acum,aici,in aceste momente...

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas

da, stiu ca era nevinovat in legatura cu acuzatiile de pedofilie, dar s-au trezit unii acum sa spuna ca era homo....

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/LifeStar/135304/Un-jurnalist-de-investigatie-face-dezvaluiri-incendiare-despre-moartea-lui-Michael-Jackson.html



I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dov spune:

cand D-zeu da asa un geniu unui om, da de fapt omenirii un dar, si, da de fiecare data, omenirea, ingusta cum e(o parte din ea, dar cea care influenteaza destinul), isi bate joc.

toate procesele, tot ce i s-a pus in carca, sunt convinsa, si nu de-acum, ci inca de cand s-a intamplat, se datoreaza faptului ca deja era prea puternic...si aici nu vorbesc doar de bani, ci de puterea pe care o putea avea asupra oamenilor.

pacat, mare pacat.

a fost doar un copil prins in corpul unui om matur.

si pana la urma cine dreaq sunt astia de-l judeca? sa arunce cu piatra ala de e fara pata!

n-am cuvinte sa expim toata scarba pentru ... specia asta de fiinte ce conduce lumea, ce detine puterea de a schimba vieti/destine.

sper din toata inima sa existe un D-zeu, macra undeva, candva, macar o eternitate sa plateasca si ei.

Imi pare rau pentru tine MJ. Sper ca trecerea dincolo sa-ti fi fost usoara, fara durere si spaima, si acolo sa iti gasesti fericirea, in orice forma o vezi tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

R.I.P.A murit un geniu!O pierdere uriasa!Moartea lui e una din acele-putine intamplari pe care ti le amintesti toata viata,unde erai cand ai auzit si toate detaliile.Acum si -a gasit linistea!

Mergi la inceput