A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Incredibil!!
Eu cred ca unii sunt bolnavi de-a binelea .Ingrijorarea e ca umbla liberi printre noi.
cit poate sa fabuleze!Fara rusine,fara nicio remuscare!Asa cum am zis mai devreme,cit de rai sunt unii!

si continuarea articolelor de genu`...va rog sa-mi amintiti sa vi-o zic cindva(deja o presimt dar nu vreau sa cobesc)

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Am vazut eu cateva minute din emisiune..fetelor, zau ca nu e cazul sa va faceti sange rau...marele vedete ale lumii mondiale Dan Bitman si Vlad Craioveanu discutau despre MJ. Sa fim serioase :D:D:D:D:D
Niste amarati dintr-un colt al Balcanilor care n-au reusit nici sa treaca Dunarea cu melodiile lor. Iar Craioveanu...come on...nici macar nu trebuie sa le acordam atentie...credeti ca a dat cineva din Romania mai mult de 2 lei pe emisiunea aia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Incredibil!!
Eu cred ca unii sunt bolnavi de-a binelea .Ingrijorarea e ca umbla liberi printre noi.
cit poate sa fabuleze!Fara rusine,fara nicio remuscare!Asa cum am zis mai devreme,cit de rai sunt unii!

si continuarea articolelor de genu`...va rog sa-mi amintiti sa vi-o zic cindva(deja o presimt dar nu vreau sa cobesc)

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades




ce ai mai vazut Hannen??? astia cred ca Dumnezeu ii va ierta pentru toate laturile pe care le arunca acum asupra lui MJ...
am auzit acum cateva minute ca s-ar fi dat rezultatul autopsiei, ca Michael nu ar fi avut decat 50jkg in momentul decesului, stomacul gol si doar cateva pastile in el...
cica la resuscitare i-au rupt cateva coaste medicii... si ca are pe el vanatai, rani pe spate... saracul cata suferinta a indurat dupa cata bunatate a oferit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Din cate am inteles, paramedicii s-au luptat cu disperare sa-l salveze,probabil din cauza apasarii ritmice pe cord i-au rupt coastele. Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Mi-a placut Michael, i-am dansat in facultate melodiile incercand chiar sa-l imit (cine nu incerca) .
Imi pare rau ca un asa artist s-a dus!
A lasat un gol imens in sufletul meu, a murit o parte din adolescenta mea.
Michael, rest in peace!
You'll be always in my heart!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Voi chiar ascultati ce zice un prostovan infumurat ca Bitman? El e celebru in toata lumea si la Caracal, nu merita nici 2 minute din timpul vostru.

Revenind la subiect, imi pare tare rau ca Michael Jackson nu a avut pe cineva apropiat care sa-l iubeasca si sa-l salveze, asta in timp, nu in ultima zi de viata. Pacat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Am vazut eu cateva minute din emisiune..fetelor, zau ca nu e cazul sa va faceti sange rau...marele vedete ale lumii mondiale Dan Bitman si Vlad Craioveanu discutau despre MJ. Sa fim serioase :D:D:D:D:D
Niste amarati dintr-un colt al Balcanilor care n-au reusit nici sa treaca Dunarea cu melodiile lor. Iar Craioveanu...come on...nici macar nu trebuie sa le acordam atentie...credeti ca a dat cineva din Romania mai mult de 2 lei pe emisiunea aia?



Perfect de acord cu tine! Rusine sa le fie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.aly spune:

Pedofil, homosexual, cine poste garanta, cine stie cu certitudine?
Ce ce trebuie sa judecam? Cine suntem noi sa judecam? Judecata o face doar Cel de Sus.
De ce era homosexual? Doar ca putea sa aiba orice femeie si totusi a fost destul de discret incat sa nu i se cunoasca viata intima? De ce oare atunci cand nu stim ceva sigur tb sa dam cu presupusul?
De ce era pedofil? Doar pentru ca iubea copiii? Ca vroia sa-si traiasca copilaria pierduta, sa invete ceea ce inseamna sa te joci, sa fi copil?
Fratilorr, nu a-ti vazut ce infantil si timid era cand i se lua un interviu?
Dar despre lucrurile bune pe care le facea din dragoste pentru copii de ce nu se discuta?
Si ma apuca si rasul cand ma gandesc tocmai cine s-a gasit sa comenteze. 'Marea' vedeta autohtona Dan B. Cine naiba se crede si asta?


D-zeu sa te odihneasca Michael!
Oricum sunt inzecit mai multi cei care te iubesc si te venereaza decat cei care si in aceste momente, arunca cu noroi in tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zina spune:


Te iubesc Michael!!!
In liceu toti stiau ca sunt fan Michael Jackson, pe tabla statea scris de mine, numele lui, in camera mea peretii erau plini cu posterele lui, toata ziua ascultam melodiile lui, imi faceam parul ca el, visam cu el.
Mi s-a rupt ceva in mine de cand el a murit. Mare pacat, nu vom mai avea ocazia sa vedem unul la fel ca el. Dumnezeu sa te odihneasca in pace Michael, ai fost un suflet mare, plin de bunatate si iubire.

Pentru Dan Bittman si celalalt coleg al lui, din acea emisiune, sa le fie rusine, chiar s-a si gasit cine sa comenteze subiectul MJ. Niste prefacuti, lasi si plini de sine. Rusine!!!

Michael, te vom iubi mereu!


Zina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=lQ6b7kHGsSg&feature=related

am gasit ceva despre boala lui de piele..eu il cred..oricum nu m-a interesat f mult chestia asta..fiecare om face ce vrea cu corpul si viata lui..eu l-am iubit ptr muzica si inocenta lui

Walk by faith..not by sight!

Mergi la inceput