Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

A murit Michael Jackson!!!!

(34 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 111

hannen

5616 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui hannen Adauga semn de carte la raspuns Trimite hannen un Mesaj Privat  Reply with Quote
Incredibil!!
Eu cred ca unii sunt bolnavi de-a binelea .Ingrijorarea e ca umbla liberi printre noi.
cit poate sa fabuleze!Fara rusine,fara nicio remuscare!Asa cum am zis mai devreme,cit de rai sunt unii!

si continuarea articolelor de genu`...va rog sa-mi amintiti sa vi-o zic cindva(deja o presimt dar nu vreau sa cobesc)

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas

I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput
iarina
iarina

2205 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iarina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am vazut eu cateva minute din emisiune..fetelor, zau ca nu e cazul sa va faceti sange rau...marele vedete ale lumii mondiale Dan Bitman si Vlad Craioveanu discutau despre MJ. Sa fim serioase :D:D:D:D:D
Niste amarati dintr-un colt al Balcanilor care n-au reusit nici sa treaca Dunarea cu melodiile lor. Iar Craioveanu...come on...nici macar nu trebuie sa le acordam atentie...credeti ca a dat cineva din Romania mai mult de 2 lei pe emisiunea aia?

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput
danielac
danielac

6984 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanielac Adauga semn de carte la raspuns Trimite danielac un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui hannen

Incredibil!!
Eu cred ca unii sunt bolnavi de-a binelea .Ingrijorarea e ca umbla liberi printre noi.
cit poate sa fabuleze!Fara rusine,fara nicio remuscare!Asa cum am zis mai devreme,cit de rai sunt unii!

si continuarea articolelor de genu`...va rog sa-mi amintiti sa vi-o zic cindva(deja o presimt dar nu vreau sa cobesc)

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas

I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

ce ai mai vazut Hannen??? astia cred ca Dumnezeu ii va ierta pentru toate laturile pe care le arunca acum asupra lui MJ...
am auzit acum cateva minute ca s-ar fi dat rezultatul autopsiei, ca Michael nu ar fi avut decat 50jkg in momentul decesului, stomacul gol si doar cateva pastile in el...
cica la resuscitare i-au rupt cateva coaste medicii... si ca are pe el vanatai, rani pe spate... saracul cata suferinta a indurat dupa cata bunatate a oferit...
Mergi la inceput
iarina
iarina

2205 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iarina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Din cate am inteles, paramedicii s-au luptat cu disperare sa-l salveze,probabil din cauza apasarii ritmice pe cord i-au rupt coastele. Doamne

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput

giulia71

2738 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite giulia71 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mi-a placut Michael, i-am dansat in facultate melodiile incercand chiar sa-l imit (cine nu incerca) .
Imi pare rau ca un asa artist s-a dus!
A lasat un gol imens in sufletul meu, a murit o parte din adolescenta mea.
Michael, rest in peace!
You'll be always in my heart!!!
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Voi chiar ascultati ce zice un prostovan infumurat ca Bitman? El e celebru in toata lumea si la Caracal, nu merita nici 2 minute din timpul vostru.

Revenind la subiect, imi pare tare rau ca Michael Jackson nu a avut pe cineva apropiat care sa-l iubeasca si sa-l salveze, asta in timp, nu in ultima zi de viata. Pacat...
Mergi la inceput

giulia71

2738 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite giulia71 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui iarina

Am vazut eu cateva minute din emisiune..fetelor, zau ca nu e cazul sa va faceti sange rau...marele vedete ale lumii mondiale Dan Bitman si Vlad Craioveanu discutau despre MJ. Sa fim serioase :D:D:D:D:D
Niste amarati dintr-un colt al Balcanilor care n-au reusit nici sa treaca Dunarea cu melodiile lor. Iar Craioveanu...come on...nici macar nu trebuie sa le acordam atentie...credeti ca a dat cineva din Romania mai mult de 2 lei pe emisiunea aia?

Perfect de acord cu tine! Rusine sa le fie!
Mergi la inceput
b.aly
b.aly

128 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luib.aly Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Pedofil, homosexual, cine poste garanta, cine stie cu certitudine?
Ce ce trebuie sa judecam? Cine suntem noi sa judecam? Judecata o face doar Cel de Sus.
De ce era homosexual? Doar ca putea sa aiba orice femeie si totusi a fost destul de discret incat sa nu i se cunoasca viata intima? De ce oare atunci cand nu stim ceva sigur tb sa dam cu presupusul?
De ce era pedofil? Doar pentru ca iubea copiii? Ca vroia sa-si traiasca copilaria pierduta, sa invete ceea ce inseamna sa te joci, sa fi copil?
Fratilorr, nu a-ti vazut ce infantil si timid era cand i se lua un interviu?
Dar despre lucrurile bune pe care le facea din dragoste pentru copii de ce nu se discuta?
Si ma apuca si rasul cand ma gandesc tocmai cine s-a gasit sa comenteze. 'Marea' vedeta autohtona Dan B. Cine naiba se crede si asta?

D-zeu sa te odihneasca Michael!
Oricum sunt inzecit mai multi cei care te iubesc si te venereaza decat cei care si in aceste momente, arunca cu noroi in tine.

Alina & Maria-Louisa 19.08.2006
Mergi la inceput
Zina
Zina

1229 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Zina un Mesaj Privat  Reply with Quote

Te iubesc Michael!!!
In liceu toti stiau ca sunt fan Michael Jackson, pe tabla statea scris de mine, numele lui, in camera mea peretii erau plini cu posterele lui, toata ziua ascultam melodiile lui, imi faceam parul ca el, visam cu el.
Mi s-a rupt ceva in mine de cand el a murit. Mare pacat, nu vom mai avea ocazia sa vedem unul la fel ca el. Dumnezeu sa te odihneasca in pace Michael, ai fost un suflet mare, plin de bunatate si iubire.

Pentru Dan Bittman si celalalt coleg al lui, din acea emisiune, sa le fie rusine, chiar s-a si gasit cine sa comenteze subiectul MJ. Niste prefacuti, lasi si plini de sine. Rusine!!!

Michael, te vom iubi mereu!

Zina
Mergi la inceput
z333
z333

1799 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiz333 Adauga semn de carte la raspuns Trimite z333 un Mesaj Privat  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=lQ6b7kHGsSg&feature=related

am gasit ceva despre boala lui de piele..eu il cred..oricum nu m-a interesat f mult chestia asta..fiecare om face ce vrea cu corpul si viata lui..eu l-am iubit ptr muzica si inocenta lui

Walk by faith..not by sight!
Mergi la inceput
Pag. din 111 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com