A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Al treilea copil era al unei mame surogat-cel putin asa am citit in presa.Sper ca toti cei 3 vor avea o viata cat mai normala!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariucha spune:

Nu s-a nascut om care sa mosteneasca Pamintul ....dar parca Michael a plecat prea devreme, mult prea devreme ....

Odihnestete in pace rege al muzicii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pt fanii din Londra care doresc sa aprinda o lumanare pt Michael, la 6pm Liverpool Station

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia P. spune:

Eu as spune sa nu exageram. Ca pentru orice alta persoana care se stinge din viata, putem spune sa se odihneasca in pace.

Sa nu ne imaginam insa ca Michael Jackson a fost un inger... Eu cred ca mult mai multi oameni ar fi regretat plecarea lui daca ar fi incetat din viata in urma cu 15 sau 20 de ani... Intre timp, personajul a devenit mai mult decat bizar, chiar inspaimantator. Ca mama, nu pot uita cum isi balansa bebelusul de la balcon, doar pentru placerea fanilor... Nu mai vorbim despre obiceiul de a dormi in acelasi pat cu baietei...

Ca artist, este incontestabil faptul ca a lasat o marca in domeniul muzicii, iar, pentru noi, in Romania, va fi intotdeauna primul cantaret care a sustinut un concert la Bucuresti, dupa Revolutie, dar haideti sa nu-i inventam virtuti si sa ne imaginam ca lumea s-a oprit in loc...

Dumnezeu sa-i ierte pacatele!

Iulia P., Thomas Anthony (16 iunie 2004, http://lbyf.lilypie.com/pgYgm4.png) si David William (14 noiembrie 2006, http://b3.lilypie.com/WOFjm5.png)

Thomas: For Earth Hour, we should all light candles like is everyone's birthday, everywhere in the world...

Mommy, when I smile at you, that is my way of showing you that I love you! (Thomas)

Our freedom starts with the prison we choose...

Nous sommes peut-être devenus aveugles et nous ne voulons pas le...voir.

http://flickr.com/gp/dcppopa/77Z12j

http://flickr.com/gp/dcppopa/3572Ze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisaelisa spune:

Macar pt o zi, sa lasam alte comentarii deoparte...

Dumnezeu sa-l odihneasca !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Cred ca e greu de inteles pt cei care nu au fost fanii lui Michael ce tristete e in sufletele celor ce l-au iubit. Pt unii dintre noi lumea chiar s-a oprit din loc azi.


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Motanik asa este...

Mi-a parut rau si cand s-au dus Freddie Mercury, Barry White, Pavarotti...si alti artisti mari.
Insa Michael a fost altfel decat ei, iar cei care nu l-au inteles si l-au privit numai prin prisma tabloidelor nu au cum sa il inteleaga acum dupa ce nu mai este.
El nu si-a trait copilaria, a ars niste etape, nu mai spun de suferintele pricinuite de aceste lucruri...sunt multe de vorbit, cine are chef, poate nu ar fi rau, asta ca sa il cunoasca mai bine cei care au impresia ca il stiu...in memoria unui mare om care parca, nici macar nu si-a trait pe deplin viata.





Dana mama lu'Radu Stefan

www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a Change


Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Singura mangaiere pt cei ce l-au purtat in suflete la bine si la greu e faptul ca acum nu mai sufera, acum si-a gasit linistea. Indiferent ce i-a cauzat moartea tot ce conteaza acum asta e.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

asa e motanik..ptr unii dintre noi chiar s-a oprit lumea azi..si ar fi bine sa lasam relele la o parte si sa ne amintim tot ce a facut el bun in muzica..totusi omul asta a fost un geniu si nimeni nu cred ca o sa ajunga sa il egaleze vreodata

Walk by faith..not by sight!

Mergi la inceput